اینترنت اختصاصی در شمس آباد

استفاده از اینترنت اختصاصی در شمس آباد چه مزایایی دارد؟

اینترنت یکی از بزرگ ترین تکنولوژی هایی می باشد که امروزه دنیای اطراف ما را دچار تغییر کرده است. اختراع اینترنت سبب شده تا سرعت کارها در دنیا نسبت به گذشته بیشتر شود.

تحقیقات درباره اینترنت توسط دولت فدرال ایالات متحده آمریکا در دهه شصت میلادی آغاز شد. اینترنت مدرنی که امروزه مردم جهان در حال استفاده از آن هستند در اوایل دهه نود میلادی برای مرتبط کردن شبکه های تجاری و کسب به وجود آمد.

استفاده از اینترنت اختصاصی در شهرک شمس آباد مزیت های زیادی دارد. به همین دلیل شرکت هایی که فعالیت هایشان وابسته به اینترنت است به سراغش می روند تا بهتر از گذشته کارهایشان انجام بگیرد.

شرکت ها می توانند به سراغ اینترنت اشتراکی بروند ولی اینترنت اشتراکی مشکلاتی دارد مثل قطعی زیاد که برای شرکت های پرمصرف به هیچ عنوان توصیه نمی شود. شرکت هایی که فعالیت هاشان به اینترنت وابسته است برای این که به خوبی انجام بگیرد حتما باید اینترنت اختصاصی در اختیار داشته باشند.

یکی از تفاوت های اینترنت اختصاصی در شمس آباد با اشتراکی میزان هزینه آنها است. هزینه اینترنت اختصاصی به علت مزایایی که دارد از اینترنت اشتراکی بیشتر است.

این هزینه نباید باعث شود شرکت های پرمصرف به سراغ اینترنت اشتراکی بروند زیرا اینترنت اختصاصی با اشتراکی از لحاظ میزان کیفیت اصلا قابل مقایسه نیست.

اینترنت اختصاصی موجب می شود تا شرکت بسیار قدرتمندتر در صحنه تجارت الکترونیک بتواند فعالیت کند. حتی با ایجاد شبکه داخلی روی همان اینترنت ارتباط بخش های مختلف شرکت بسیار بهتر برقرار می گردد. در ادامه مزایای اینترنت اختصاصی را برای شما مخاطبان نام برده و جهت آشنایی، مختصر توضیح می دهیم.

اینترنت اختصاصی یعنی چه؟

اینترنت اختصاصی به اینترنتی اطلاق می شود که دارای ظرفیت باند بسیار بالایی است. این نوع از اینترنت به علت اشتراکی نبودنش داده ها را با سرعت بسیار بالایی جابجا می کند. مامولا شرکت هایی به سراغ چنین اینترنتی می آیند که میزان استفاده بالایی دارند و فعالیت هایشان به آن وابسته است.

اینترنت اختصاصی در شمس آباد

اینترنت اختصاصی در شمس آباد را باید از کجا دریافت کرد؟

برای دریافت اینترنت اختصاصی در شمس آباد باید به سراغ شرکت های نمایندگی ای رفت که در فضای شهرک اقدام به نصب دکل مخابراتی کرده اند. این دکل های مخابراتی اینترنت پرسرعت را در اختیار شرکت ها می گذارد تا فعالیت هایشان را به خوبی هر چه تمام تر پیش ببرند.

مزایای استفاده از اینترنت اختصاصی در شمس آباد:

امروزه استفاده از اینترنت باعث پیش رفتن بهتر کارها شده است. شرکت های بزرگ برای این که نیازهایشان به خوبی هر تمام تر در زمینه ارتباطات دیجیتالی رفع شود به سراغ اینترنت اختصاصی می روند در ادامه بعضی از این مزایای را نام برده و مختصر برای شما مخاطب گرامی شرح می دهیم.

پهنای باند بیشتر است:

مهم ترین مزیت اینترنت اختصاصی در شمس آباد این است که میزان پهنای باندش نسبت به اینترنت اشتراکی بسیار بیشتر است و اصلا قابل مقایسه نیست. پهنای باند اختصاصی باعث می شود تا سرعت اینترنت بالاتر باشد و قطعی نداشته باشد اگر هم داشته باشد بسیار کم است.

پهنای باند بیشتر برای شرکت هایی که میزان استفاده زیادی از اینترنت دارند بسیار ضرورت دارد. پهنای باند بالا یعنی این که سرعت دانلود و آپلود اینترنت به صورت متوازن بسیار بالاست و استفاده کننده دچار معطلی نمی شود.

اینترنت اختصاصی در شمس آباد

آی پی مشترک نیست:

یکی دیگر از مزایای اینترنت اختصاصی در شمس آباد داشتن آی پی اختصاصی می باشد. آی پی اختصاصی در بحث امنیت شبکه بسیار اهمیت دارد. مثلا می شود برای سیستم های مرکزی برنامه تعریف کرد تا فقط با فلان آی پی بتوان وارد قسمت های مدیریت شد.

آی پی اختصاصی کمک می کند تا سرور مرکزی شرکت ها توسط هکران مورد تعرض قرار نگیرد و اطلاعات مهمی مثل برنامه ها و شماره های افراد شرکت به سرقت نرود.

آی پی اختصاصی امنیت شبکه را به طرز عجیبی افزایش می دهد و راه های ورود را برای کسانی که قصد خرابکاری در سیستم های کامپیوتری دارند را می گیرد. شرکت ها نباید به این مزیت بزرگی که اینترنت اختصاصی دارد بی توجه باشند.

 

اگر که دوست دارین در مورد اینترنت در شهرک صنعتی شمس آباد بیشتر بدونین

حتما بزنین روی لینک قرمز و همه چیز رو یاد بگیرید.

حجم اینترنت محدود نیست:

یکی از مزایای اینترنت اختصاصی در شمس آباد این است که حجمش مثل اینترنت اشتراکی محدود نیست. در اینترنت اشتراکی باید میزان حجم را خرید و در صورت به اتمام رسیدن حجم باید دوباره خریداری کرد.

در اینترنت اختصاصی میزان استفاده از شبکه نامحدود است. نامحدود بودن حجم کمک می کند تا شرکت ها بهتر از قبل بتوانند امنیت مکان ها و اطلاعات خود را تامین کنند. اگر اینترنت اشتراکی باشد و به طور ناگهانی تمام شود مدیران و تاجران ممکن است نتوانند از راه دور به سیستم مانیتورینگ دوربین دسترسی پیدا کنند تا خیالشان از امنیت شرکت راحت باشد.

وابستگی به مخابرات و خط تلفن ندارند:

یکی دیگر از مزایای استفاده از اینترنت اختصاصی در شمس آباد برای شرکت ها عدم وابستگی به خطوط تلفن است. در واقع شرکت های نمایندگی دکل اختصاصی در شهرک ایجاد می کنند و اینترنت را به صورت بی سیم در اختیار آنها قرار می دهند.

وابسته نبودن اینترنت شرکت ها به خطوط تلفن میزان قطعی را در حد صفر پایین می آورد. قطع نشدن اینترنت باعث می شود تا همیشه شبکه شرکت ها به صورت آنلاین مانده و به فعالیت خود ادامه دهد.

کلا اینترنتی که وابسته به خطوط تلفن باشد سوای از هزینه هایی که به خاطر کابل کشی دارد. در زمانی که فعال است اگر خط تلفن زنگ بخورد ممکن است ارتباط اینترنتی را با اختلال مواجه کند که این امر برای شرکت ها اصلا خوب نبوده و مشکل ساز است.

قطعی ندارد یا بسیار کم است:

اینترنت اختصاصی در شمس آباد که از طریق دکل های وایرلس به شرکت ها داده می شود میزان قطعی بسیار پایینی دارند. چون انتقال اینترنت بی سیم با تجهیزات مخابراتی باعث می شود مانعی در کار نباشد.

اینترنت بی سیم ضعف های اینترنت تلفنی را ندارد. داده ها با سرعت بسیار بالایی منتقل می شوند. انتقال داده ها زمانی که با قطعی همراه نباشند امنیت شبکه تضمین می شود. کلا شبکه ای که همیشه بر خط باشد کنترل مدیران را بر فعالیت های شرکت افزایش می دهد.

امکان برقراری لینک ارتباط داخلی:

یکی دیگر از مزایایی که اینترنت اختصاصی در شمس آباد با خود به همراه دارد امکان برقراری ارتباط داخلی بخش های مختلف شرکت از طریق اینترنت است. اینترنت به جای خطوط تلفن امکان ارتباط را از طریق ابزار مخصوص به وجود می آورد.

این سبک از ارتباط بسیار به نفع شرکت ها است. با ارتباط اینترنتی بین بخش های مختلف شرکت دیگر نیازی به خط تلفن نیست. هزینه شرکت کاهش پیدا کرده و همچنین ارتباطات داخلی با بالاترین کیفیت برقرار می ماند.

سرعت آپلود عین دانلود بالاست:

یکی از مزایای استفاده از اینترنت اختصاصی در شمس آباد سرعت بالای آپلود آن است. در اینترنت های اشتراکی سرعت دانلود از آپلود بالاتر است چون مامولا افرادی هستند که بیشتر نیاز به دریافت دارند.

اما در اینترنت اختصاصی سرعت دانلود با آپلود برابر است. برابر بودن سرعت باعث می شود که اگر شرکت بخواهد فایلی را بر روی سایت اختصاصی خود با مخاطبان به اشتراک بگذارد دچار کندی نبوده و زمانش تلف نشود.

هزینه عاقلانه ای است:

مامولا شرکت ها برای هزینه کردن در هر جایی برنامه ریزی می کنند. استفاده از اینترنت اختصاصی یکی از جاهایی است که شرکت ها عاقلانه دارند سرمایه گذاری می کنند و نتایج خوبش به سمت آنها باز خواهد گشت و نباید از آن غافل باشند.

پایین بودن سرعت پینگ تایم:

یکی از مزایای اینترنت اختصاصی در شمس آباد میزان پینگ تایم پایین است. پینگ پایین یعنی این که سرعت ارسال و دریافت اطلاعات در اینترنت بین دو دستگاه بسیار بالا است و هیچ نویزی بر روی آن نیفتاده است تا انتقال داده را با مشکل مواجه کند.

زمان پینگ بر اساس میلی ثانیه محاسبه می شود و اگر بالا باشد یعنی سرعت انتقال داده بسیار کند بین دستگاه ها اتفاق می افتد. مزیت اینترنت اختصاصی این است که پینگ پایین بوده و در ارتباط شرکت ها اختلالی ایجاد نمی شود.

مقاله ی اینترنت پرسرعت در شمس آباد را حتما مطالعه بفرمایید.

اینترنت اختصاصی در شمس آباد

پشتیبانی 24 ساعته دارند:

یکی از بزرگترین مزیت های اینترنت اختصاصی در شمس آباد پشتیبانی 24 ساعته توسط نمایندگی است. پشتیبانی 24 ساعته باعث می شود تا شرکت ها نسبت به امنیت شبکه خود دچار نگرانی نشوند.

در پشتیبانی 24 ساعته نمایندگی ها هر زمان که مشکلی چه در تجهیزات دکل یا در تنظیمات مربوط به شبکه پیش بیاید به یاری شرکت ها می شتابد و امنیت آنها را برقرار می کنند تا دچار مشکلی از این جهت نشوند.

 

در انتها

همان طور که در مقاله بالا خواندید و دریافتید اینترنت اختصاصی مزیت های زیادی برای شرکت ها دارد. این مزایا باعث میشود تا سرعت انجام کارهایشان افزایش پیدا کند. شرکت هایی که سرعت برایشان مهم است به علت صرفه جویی هزینه به سراغ اینترنت اشتراکی نمی روند زیرا میزان قطعی و سرعت پایین تری دارد و نمیتواند آنها را در انجام کارهایشان به خوبی یاری دهد.

شرکت اپکس ایران با سال ها تجربه در زمینه واگذاری اینترنت اختصاصی در شمس آباد این آمادگی را دارد تا خدماتش را در اختیار شرکت ها قرار دهد. برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر کافی است به آدرس سایت ما به نشانی اینترنتی https://apexiran.ir مراجعه کرده و یا با پشتیبانی شرکت تماس بگیرید.

شرکت اپکس ایران

دوربین مداربسته
اینترنت وایرلس اختصاصی
اینترنت تی دی ال تی ای
سرویس و نگهداری دوربین مداربسته
پشتیبانی شبکه
سیستم های حفاظتی

همکاری با ما

ما در اپکس ایران، در جستجوی همیشگی بهترین‌ها هستیم. بهترین‌ها کسانی هستند که به استعدادها و شایستگی‌های خود واقفند و پیوسته سه ضلع دانش، مهارت و شایستگی‌های خود را توسعه میدهند.
ما بر این باوریم که هر فرد مستعد و شایسته‌ای در بازار کار میهن عزیزمان، جزئی از مجموعه ماست که ما مشترکاً در جستجوی هم هستیم و با حضور و همکاری ایشان بالنده تر و موفقتر از قبل خواهیم بود.جهت معرفی خود به بخش ارتباط با ما مراجعه نمایید.

تماس با ما

تلفن : 56220026-021

دفتر شهرک صنعتی شمس آباد : جنب ورودی شهرک صنعتی شمس آباد، لاین کندرو، مجتمع امام رضا (ع)

شرکت اپکس ایران

دوربین مداربسته
اینترنت وایرلس اختصاصی
اینترنت تی دی ال تی ای
سرویس و نگهداری دوربین مداربسته
پشتیبانی شبکه
سیستم های حفاظتی

تماس با ما

تلفن : 56220026-021

دفتر شهرک صنعتی شمس آباد : جنب ورودی شهرک صنعتی شمس آباد، لاین کندرو، مجتمع امام رضا (ع)

همکاری با ما

ما در اپکس ایران، در جستجوی همیشگی بهترین‌ها هستیم. بهترین‌ها کسانی هستند که به استعدادها و شایستگی‌های خود واقفند و پیوسته سه ضلع دانش، مهارت و شایستگی‌های خود را توسعه میدهند.
ما بر این باوریم که هر فرد مستعد و شایسته‌ای در بازار کار میهن عزیزمان، جزئی از مجموعه ماست که ما مشترکاً در جستجوی هم هستیم و با حضور و همکاری ایشان بالنده تر و موفقتر از قبل خواهیم بود.جهت معرفی خود به بخش ارتباط با ما مراجعه نمایید.