تلفن وُیپ

تلفن وُیپ چیست؟ چه مزایایی دارد؟

تلفن وُیپ یکی از تکنولوژی های جدید و بسیار کاربردی است.

دنیا برای این که بتواند ارتباط را سریع تر و راحت تر کند همیشه به دنبال راه های جدید است. راه های جدید همیشه همان دو اصل سرعت و سهولت ارتباط را بهبود میبخشند و در بین جوامع محبوب می شوند.

از آن زمان قدیم که برای ارتباط با یکدیگر از کبوتر استفاده می شد شاید کمتر کسی فکر می کرد جهان روزی تا این اندازه پیشرفت کند که بتوان در همان ثانیه پیام خود را منتقل کرد.

اینترنت یکی از بزرگ ترین شیوه های ارتباطی بود که بشر کشف کرد. این شیوه نوین سرعت ارتباطات را سریع کرده است. این چنین سرعتی را فقط در فیلم های تخیلی و فانتزی می شود دید.

تلفن وُیپ

مطالعه بیشتر: وایرلس چیست و چه کاربردی دارد؟

اینترنت بستری شد که خیلی از تکنولوژی ها امکان ظهور پیدا کنند و هر کدام یک جنبه از زندگی انسان را بهبود ببخشند. یکی از مواردی که بر روی این بستر به دنیا آمد و محبوب شد تلفن وُیپ است.

این نوع تلفن هیچ نیازی به سیم کشی ندارد و بر روی بستر اینترنت از طریق نرم افزارها برای شرکت هایی که به دنبال آسان و ارزان کردن ارتباط هستند فعال می شود. شرکت هایی که میزان ارتباطاتشان زیاد است و نیاز به چنین شیوه نوینی دارند به سراغش می آیند.

شرکت ها با استفاده از این شیوه نوین ارتباطاتشان با بالاترین کیفیت در داخل و خارج خود برقرار می شود. این تلفن ها به وجود آمده اند تا ارتباط آنها را بهبود بخشیده و امکانات گسترده ای را در اختیار آنها قرار دهند.

تلفن وُیپ چیست؟

نوعی تلفن است که به جای خطوط تلفن بر روی اینترنت به وسیله ابزار و نرم افزارهای خاصی فعال می شود. این تلفن ها ارتباطات را بهبود بخشیده و شرکت ها را در مسیر توسعه خود همراهی می کنند. وُیپ بهترین شیوه ارتباطی است که سازمان ها و شرکت ها می توانند بهره ببرند.

برای استفاده از تلفن وُیپ چه نوع اینترنتی مناسب است؟

برای فعال کردن وُیپ بر روی بستر اینترنت، بهتر است اینترنت اختصاصی باشد. هر چه اینترنت کیفیت بالاتری داشته باشد این شیوه از ارتباط دچار قطعی کمتری است. یک اینترنت اختصاصی می تواند کیفیت استفاده از وُیپ را تضمین نماید.

مزایای تلفن وُیپ:

این شیوه از ارتباط که بر روی بستر اینترنت فعال می شود و مزایای زیادی دارد از طریق نمایندگی های مجاز مخابرات برای شرکت ها فعال می شود. در ادامه بعضی از این مزایا را می گوییم و نام می بریم تا با آن بهتر آشنا شوید.

هزینه ها را به شدت کاهش می دهد:

بزرگترین مزیت استفاده از تلفن وُیپ کاهش پیدا کردن هزینه های درون سازمانی و بیرون سازمانی است. این نوع از خدمات ربطی به خطوط تلفن مخابرات ندارد و بر روی بستر اینترنت فعال است.

این نوع از ارتباط ربطی به خطوط تلفن ندارد برای همین نیازی به سیم کشی ندارد. سازمان ها به علت گستردگی زیادی که دارند نیاز به سرویسی است که هزینه های ارتباط را به طور چشمگیری کاهش داده و کیفیت مناسبی داشته باشد.

 

تلفن وُیپ

بین شعبات مختلف سازمان ها می تواند ارتباط برقرار کند:

یکی دیگر از مزایای تلفن وُیپ برقرار کردن ارتباط بین شعبه ها و بخش های دیگر یک سازمان بزرگ است. سازمان های بزرگ پرسنل و بخش های زیادی دارند و برای این که کارها به خوبی پیش برود نیاز دارند بین بخش ها به خوبی ارتباط برقرار شود.

برای برقراری ارتباط مناسب هیچ راهی بهتر از وُیپ برای این جور سازمان ها نیست. وُیپ با کیفیت مناسبی که دارد تمام شعبات را به نحو کاملا مناسب به یک دیگر متصل می کند و کارهای سازمان را به سوی جلو پیش می برد.

امکان دریافت و ارسال فکس را دارد:

یکی دیگر از مزیت هایی که بر روی تلفن وُیپ فعال است فکس است. بر روی این تلفن ها می توان فکس فرستاد یا دریافت کرد. بالاخره در ساعاتی از شبانه روز ممکن است پیش بیاید نیاز باشد اطلاعاتی به شرکت ارسال شود و شاید کسی در آنجا نباشد. فکس می تواند اطلاعات را دریافت کند تا در اولین وقت اداری به دست مسئول مورد نظر برسد.

امکان برقراری ارتباط با کامپیوتر را می دهد:

یکی دیگر از مزایای وُیپ این است که امکان اتصال با کامپیوتر را دارد و می شود با آن مثل تلفن به دیگران زنگ زد و صحبت کرد و کارها را پیش برد. این شیوه به درد سازمان هایی می خورد که ارباب رجوع زیاد دارند و باید یکی پشت سیستم بنشیند و پاسخگو باشد. با کامپیوتر جواب دادن باعث می شود اپراتور به کارهای دیگرش هم برسد.

امکان استفاده از اتوماسیون اداری:

یکی دیگر از مزایای تلفن وُیپ استفاده از اتوماسیون در سازمان ها است. در واقع اتوماسیون در سازمان ها کمک می کند تا الکی پرونده فیزیکی یعنی کاغذی تشکیل نداد و بعضی از کارهای مراجعه کنندگان را به صورت الکترونیک به بخش های دیگر سازمان منتقل کرد تا رسیدگی شود. این خاصیت بر روی وُیپ می تواند فعال شود و سازمان ها را در این امر یاری کند.

اگر که دوست دارید درمورد وُیپ در شهرک صنعتی شمس آباد بیشتر بدونید

حتما روی لینک قرمز بزنید و کلی اطلاعت جدید بدست بیارید.

تلفن وُیپ

بستری مناسب برای ارتباطات راه دور است:

یکی از بزرگ ترین مزایای وُیپ این است که ارتباطات را به صورت کاملا مناسب شکل می دهد. در سازمان ها و ادارات هیچ چیز به اندازه ارتباط مناسب مهم نیست. ارتباط در سازمان ها اهمیت دارد و مهم است که کارها به خوبی پیش برود.

قطعی ندارد:

یکی از مزایای مهم تلفن وُیپ این است که قطعی بسیار پایینی در حد صفر دارد. بر خط بودن این سیستم موجب شده تا محبوبیت بالایی پیدا کند. برای سازمان ها بسیار مهم است که ارتباطاتشان با بیرون و داخل خود دچار اختلال نشده و یا قطع نگردد.

قطع شدن ارتباطات سازمان با بیرون و داخل می تواند مشکلات زیادی را برای آنها به وجود بیاورد. یکی از بزرگترین مشکلات هم این است که کارهای مراجعه کنندگان نمی تواند انجام شود و باعث نارضایتی آنها می گردد.

امکان دورکاری را فراهم آورده است:

در دورانی زندگی می کنیم که ویروس کرونا جهان را در هم نوردیده است و آدم های زیادی را به کام مرگ کشیده است. اگر در سال های گذشته دورکاری مضحک به نظر می رسید اما امروزه یکی از شیوه هایی است که با آن می توان سلامت خود را حفظ کرد و کارهای یک سازمان یا اداره را پیش برد.

این شیوه از ارتباط کمک می کند تا کارمندان یک اداره از دور بر روی سیستم کاری اش فعالیت کرده و کارهای آنجا را انجام دهند. این شیوه میزان فعالیت کارمند را به خوبی تحت نظر دارد مبادا در انجام کارش بی توجهی کند.

در هر کجا در دسترس است:

تلفن سیمی محدودیت دارد و تا هر جا که سیم اجازه بدهد در دسترس است ولی تلفن وُیپ این محدودیت را ندارد در هر کجای اداره یا سازمان که اراده کنید تلفن بی سیم را درآورده و اقدام به برقراری ارتباط با هر جا که نیاز داشته باشید می کنید.

این شیوه از ارتباط به علت این که نیاز به سیم کشی ندارد اصلا محدود نیست و استفاده کننده به راحتی با یک تلفن بی سیم ارتباط برقرار می کند. ارتباط مهمترین اصلی است که سازمان ها به آن نیاز دارند و این شیوه نوین ارتباط را آسان کرده است.

امکان ضبط مکالمات را دارد:

یکی از مزیت های مهمی که وُیپ دارد این است که به وسیله آن میتوان مکالماتی که بر روی خطوطش برقرار می شود را ضبط کرد. ضبط شدن مکالمه کمک می کند تا کیفیت کار پاسخگویان سازمان را زیر نظر گرفت و میزان رضایت مردم از آنها را سنجید.

امکان انتقال تماس هست:

یکی دیگر از مزایایی که تلفن وُیپ دارد این است که می توان تماس ها را به داخل یا خارج از سازمان انتقال داد. ممکن است یک کارمند بخواهد به بخش دیگری برود و در عین حال در آنجا بخواهد پاسخگوی تماس هایش باشد. انتقال مکالمه در این جور مواقع به کار می آید.

امکان انتظار مکالمه دارد:

یکی دیگر از مزایای که تلفن وُیپ دارد امکان انتظار مکالمه است برای زمانی که خط مشغول باشد. انتظار مکالمه تماس گیرنده را در صف قرار می دهد و باعث می شود زمانی که خط آزاد شد اپراتور از آن سو پاسخگو شود و کار تماس گیرنده به خوبی هر چه تمام تر راه بیفتد.

امکان مکالمه گروهی دارد:

یکی از بزرگترین مزایای تلفن وُیپ امکان مکالمه گروهی یا کنفرانس است. این شیوه از مکالمه زمانی که قرار باشد چند نفر هم زمان بخواهند با هم بحث و تبادل نظر کنند به کار می آید. برای همین سازمان ها باید به این شیوه نوین ارتباطی نظر مثبتی داشته باشند و به سمت استفاده کردن از آن پیش بروند.

در انتها

در مقاله بالا خواندید و متوجه شدید که تلفن وُیپ چیست و چه مزایا و کاربردهای بزرگی دارد. این مزایا هستند که سبب می شوند هر روز به میزان استفاده کننده از این سرویس ارزنده افزوده شود. امیدوارم این مقاله برای آشنایی شما خواننده عزیز با این سرویس کمک کرده باشد.

شرکت اپکس ایران با سال ها تجربه آمادگی دارد خدمات وُیپ را به شما مدیران و تاجران شرکت ها ارائه کند. برای به دست آوردن اطلاعات کافی به آدرس سایت ما به نشانی https://apexiran.ir مراجعه کرده و یا با همکاران واحد پشتیبانی تماس بگیرید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شرکت اپکس ایران

دوربین مداربسته
اینترنت وایرلس اختصاصی
اینترنت تی دی ال تی ای
سرویس و نگهداری دوربین مداربسته
پشتیبانی شبکه
سیستم های حفاظتی

همکاری با ما

ما در اپکس ایران، در جستجوی همیشگی بهترین‌ها هستیم. بهترین‌ها کسانی هستند که به استعدادها و شایستگی‌های خود واقفند و پیوسته سه ضلع دانش، مهارت و شایستگی‌های خود را توسعه میدهند.
ما بر این باوریم که هر فرد مستعد و شایسته‌ای در بازار کار میهن عزیزمان، جزئی از مجموعه ماست که ما مشترکاً در جستجوی هم هستیم و با حضور و همکاری ایشان بالنده تر و موفقتر از قبل خواهیم بود.جهت معرفی خود به بخش ارتباط با ما مراجعه نمایید.

تماس با ما

تلفن : 56220026-021

دفتر شهرک صنعتی شمس آباد : جنب ورودی شهرک صنعتی شمس آباد، لاین کندرو، مجتمع امام رضا (ع)

شرکت اپکس ایران

دوربین مداربسته
اینترنت وایرلس اختصاصی
اینترنت تی دی ال تی ای
سرویس و نگهداری دوربین مداربسته
پشتیبانی شبکه
سیستم های حفاظتی

تماس با ما

تلفن : 56220026-021

دفتر شهرک صنعتی شمس آباد : جنب ورودی شهرک صنعتی شمس آباد، لاین کندرو، مجتمع امام رضا (ع)

همکاری با ما

ما در اپکس ایران، در جستجوی همیشگی بهترین‌ها هستیم. بهترین‌ها کسانی هستند که به استعدادها و شایستگی‌های خود واقفند و پیوسته سه ضلع دانش، مهارت و شایستگی‌های خود را توسعه میدهند.
ما بر این باوریم که هر فرد مستعد و شایسته‌ای در بازار کار میهن عزیزمان، جزئی از مجموعه ماست که ما مشترکاً در جستجوی هم هستیم و با حضور و همکاری ایشان بالنده تر و موفقتر از قبل خواهیم بود.جهت معرفی خود به بخش ارتباط با ما مراجعه نمایید.