خدمات دوربین مدار بسته در شهرک شمس آباد

خدمات دوربین مدار بسته در شهرک شمس آباد شامل چه مواردی است؟

امروزه تمام فضاها و مکان ها به دوربین مدار بسته مجهز هستند. وجود دوربین ها کمک کرده است دزدها شانس کمتری برای سرقت داشته باشند و امنیت مکان های تجاری یا شرکت ها به خوبی حفظ شود.

دوربین مدار بسته چشم سوم مدیران و تاجران است زمانی که خودشان در شرکت نیستند و یا در حال استراحت هستند. دوربین تمام اتفاقاتی را که در شرکت رخ می دهد با جزئیات تمام ثبت کرده و در اختیار آنها قرار می دهد.

دوربین های مدار بسته به مرور زمان دچار ایراد و نقص می شوند. برای رفع ایراد آنها بهترین راه ممکن مراجعه به نمایندگی های مجاز تعمیرات دوربین در هر منطقه است. این نمایندگی ها با در اختیار داشتن افراد مجرب در زمان های ضروری به داد شرکت ها می رسند.

خدمات دوربین مدار بسته در شهرک شمس آباد

دوربین سانل یکی از بهترین برندهای دوربین مداربسته در بازار ایران است که پیشنهاد می‌کنیم با مطالعه مقاله دوربین سانل با ویژگی ها و انواع آن آشنا شوید.

خدمات دوربین مدار بسته در شهرک شمس آباد شامل تمام مشکلاتی می شود که ممکن است برای دوربین ها پیش بیاید. نمایندگی کارشناس خود را می فرستد و نسبت به رفع کردن ایرادات با سرعت هر چه تمام تر اقدام می کند.

حضور کارشناس یک مزیت دیگر هم دارد و آن هم این که هر ایراد دیگری پیش آمده باشد که از چشم استفاده کننده دور مانده باشد را پیدا می کند و تجهیزات را مثل روز اول آماده به کار می کند تا امنیت شرکت ها را به خوبی هر چه تمام تر برقرار کنند.

در ادامه مقاله قرار است بعضی از خدمات دوربین مدار بسته در شهرک شمس آباد را برای شما خواننده عزیز نام برده و مختصر توضیح دهیم تا با آن آشنا شده تا در مواقع لزوم نسبت به استفاده از آنها اقدام کنید.

نمایندگی خوب چگونه است؟

یک نمایندگی خوب همیشه بالاترین خدمات دوربین مدار بسته در شهرک شمس آباد را به مشتریان خود ارائه می دهد. متهعد ترین و متخصص ترین نیروهایش را برای انجام خدمات سراغ شرکت می فرستد، چون می داند درست حفظ شدن امنیت شرکت ها برای خودش کسب اعتبار می کنند و دیگران رغبت می کنند به واسطه این اعتبار از خدماتش استفاده کنند.

خدمات دوربین مدار بسته در شهرک شمس آباد:

خدمات دوربین مدار بسته در مکان شامل مواردی است که در ادامه مقاله به آن می پردازیم. شرکت هایی که به امنیت خود اهمیت می دهند قطعا به این خدمات نیاز دارند و دنبال نمایندگی ای باید باشند که کیفیت در خدمات را سرلوحه کارهای خود قرار داده است و فقط به فکر منفعت مالی کوتاه مدت نیست.

سرکشی کردن:

یکی از خدمات دوربین مدار بسته در شهرک شمس آباد که توسط نمایندگی های مجاز هر برند دوربین ارائه می گردد سرکشی کردن است. قطعات و تجهیزات الکترونیکی مثل دوربین که با ارزش و با اهمیت هستند نیاز به نگهداری دارند.

سرکشی نکردن به چنین تجهیزات با اهمیتی ممکن است در مواقع ضروری دست استفاده کننده را در پوست گردو بگذارد و نتواند خدمات ارزنده اش را ارائه دهد. به همین منظور است که استفاده کننده به این مورد باید بسیار توجه داشته باشد.

از کار افتادن تجهیزات مهمی مثل دوربین به صورت ناگهان امنیت شرکت ها را با خطر روبرو می کند. فکر کنید دوربین از کار افتاده باشد و دزد به سراغ یکی از انبارهای شرکت برود. خسارتی که شرکت می بیند بسیار بیشتر از هزینه سرکشی نمایندگی ها است.

اگر که دوست دارید از طریقه ی سرویس و نگهداری در شهرک صنعتی شمس آباد اطلاعات بیشتری پیدا کنید

حتما بر روی لینک قرمز بزنید و کلی طلاعات بدست بیارید.

گرد گیری قطعات داخلی کیس ذخیره کننده:

یکی از خدمات دوربین مدار بسته در شهرک شمس آباد که برای تجهیزات دوربین بسیار ضروری می باشد گرد گیری کردن به موقع کیس مرکزی است. کیس مرکزی به نوعی همه کاره سیستم دوربین است.

اگر کیس مرکزی به واسطه گرد گرفتگی به خوبی عمل نکند ممکن است نتواند انتظاراتی که از سیستم نظارتی می رود را به خوبی برآورده کند. خوب عمل نکردن سیستم نظارتی یعنی خطر برای منافع شرکتی که امنیتش را به آن گره زده است.

قطعا هیچ مدیر یا تاجری دوست ندارد از انبارش زمانی که در شرکت نیست سرقت شود و یا دچار خراب کاری شود. در انبار شرکت ها میلیاردها جنس انباشته شده است و نباید نسبت به امنیت آن بی توجهی شود.

خدمات دوربین مدار بسته در شهرک شمس آباد

تغییر تکنولوژی و ارتقا دادنش:

یکی از خدمات دوربین مدار بسته در شهرک شمس آباد که توسط نمایندگی مجاز هر برند دوربین ارائه می گردد ارتقا دادن تکنولوژی است. ارتقا یافتن تکنولوژی باعث می شود ضریب امنیت نسبت به قبل بیشتر بالا برود.

معمولا بعد از چند سال تکنولوژِی جدید چه دوربین چه هر محصول الکترونیک دیگری به بازار می آید و جای آن قبلی را می گیرد. تکنولوژی های جدید معمولا به خاطر کارایی هایی که دارند محبوب شده و میزان استفاده از آن افزایش پیدا می کند.

هر تکنولوژی جدید خدمات نو را ارائه می دهد که میزان کارایی بالایی نسبت به تکنولوژی قبلی دارد. شرکت ها معمولا برای این که بتوانند بهتر امنیت خود را برقرار کنند به سراغ نمایندگی ها رفته و این تکنولوژی را جایگزین قبلی می کنند.

تعویض و تعمیر سیم کشی و کابل ها:

یکی از خدمات دوربین مدار بسته در شهرک شمس آباد که توسط نمایندگی های مجاز به وسیله متخصصان خبره به شرکت ها ارائه می گردد. تعویض و تعمیر سیم ها و کابل ها است.

سیم و کابل یکی از مواردی است که اگر بعد از چندین سال تعمیر یا تعویض نشود بر روی کیفیت تصاویری که از دوربین به مانیتور فرستاده می شود اثر می گذارد. تصاویر به صورت پرشی یا نویز دار به دست اپراتور می رسد و نمی تواند بر روی امنیت تمرکز کند.

شرکت ها برای این که با این مشکل روبرو نشوند می توانند به سراغ نمایندگی ها رفته و نسبت به تعویض یا تعمیر سیم و کابل متصل به دوربین اقدام کنند. این اقدام به ظاهر بی اهمیت امنیت شرکت را بهتر از قبل ارتقا می بخشد.

خدمات دوربین مدار بسته در شهرک شمس آباد

اضافه کردن دوربین جدید:

یکی دیگر از خدمات دوربین مدار بسته در شهرک شمس آباد که توسط متخصصان در محل ارائه می گردد. اضافه کردن یک دوربین در یک فضای جدید به سیستم مدار بسته است.

مامولا بعد از چند سال ممکن است ساختمان یا انبار جدیدی در شرکت ساخته شود. فضای جدید نیاز به پوشش دوربین دارد. برای این که شرکت بتواند امنیت آنجا را تامین کند به سراغ نمایندگی مجاز می رود.

نمایندگی متخصصانش را به محل فرستاده و دوربین جدید را به سیستم مدار بسته وصل می کنند. اضافه شدن دوربین جدید کمک می کند نقاط کوری که به واسطه ساخت و ساز ایجاد شده بود تحت پوشش دوربین قرار بگیرد و امنیت شرکت برقرار شود.

توصیه می کنم حتما مقاله ی سرویس دوربین در شمس اباد رو ببینین.

ارتقا دادن سخت افزاری کیس:

یکی دیگر از خدمات دوربین مدار بسته در شهرک شمس آباد که توسط نمایندگی مجاز ارائه می گردد آپدیت سخت افزاری کیس ذخیره کننده است. مامولا کیس ها بسته به نوع تجهیزات از یک ماه و به بالاتر اطلاعات تصویری را نگهداری می کنند، البته بستگی به نوع تنظیماتی دارد که بر روی آن اعمال می شود.

آپدیت تجهیزات مثلا ارتقا دادن فضای ذخیره می تواند کمک کند شرکت ها اطلاعات را با کیفیت بهتر و به مدت طولانی تر آرشیو کنند تا در مواقعی که ضرورت ایجاب کند بتوانند از آن بهره برداری کنند.

یا مثلا ارتقا دادن رم و سی پی یو کمک می کند تا دستگاه روان تر فعالیت کرده و بتواند تصاویر بهتری را بر روی مانیتور ارسال کند. ارتقا یافتن سیستم به نفع شرکت است و نباید از این تغییر مثبت خود را محروم کند تا امنیت بهتر از قبل برقرار شود.

ارتقای نرم افزاری منوها:

یکی دیگر از خدمات دوربین مدار بسته در شهرک شمس آباد که توسط متخصصان نمایندگی ها ارائه می گردد ارتقای نرم افزاری منوها می باشد. ارتقای نرم افزاری کمک می کند تا استفاده کننده بهتر از قبل بتواند کنترل خود را بر روی دوربین ها داشته باشد.

یا مثلا یک ارتقای مناسب تنظیمات جدیدی را به منوها اضافه می کند که کارایی خود را دارد. این ارتقای نرم افزاری در بسیاری از مواقع باگ هایی که وجود دارد را رفع می نماید. معمولا این باگ ها توسط استفاده کنندگان به اطلاع نمایندگی رسیده است. رفع شدن باگ ها کمک می کند تا ضریب امنیتی که دوربین ها ایجاد می کنند بیش از پیش بالا بروند.

تعویض مانیتورهای اطاق اپراتور:

یکی دیگر از خدمات دوربین مدار بسته در شهرک شمس آباد که توسط نمایندگی مجاز ارائه می گردد تعویض مانیتورهای اطاق اپراتور است. این تغییر سبب می شود کیفیت صفحه بالاتر رفته و کاربر آنجا بهتر بتواند مکان های تحت پوشش دوربین را زیر نظر بگیرد تا مشکلی پیش نیاید.

در انتها

در مقاله اخیر خدمات دوربین مدار بسته در شهرک شمس آباد که توسط نمایندگی ها ارائه می گردد را برای شما مخاطب عزیز نام بردیم و مختصر توضیح دادیم تا بدانید که گرفتن خدمات دوربین در محل چقدر به نفع شرکت ها است و چقدر کیفیت دوربین ها بعد از سرویس شدن بالا می رود. بالا رفتن کیفیت کمک می کند تا نگهبان امنیتی بهتر حواسش به مکان های مهم شرکت باشد و امنیت آن را حفظ کند.

شرکت اپکس ایران با سال ها تجربه در زمینه خدمات دوربین مدار بسته در شهرک شمس آباد آماده است تا خدماتش را در اختیار شرکت ها قرار دهد. برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر به آدرس سایت ما به نشانی اینترنتی https://apexiran.ir مراجعه کرده و یا با واحد پشتیبانی شرکت تماس بگیرید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

2 پاسخ

  1. سلام ما یک دوربین سانل داریم که خراب شده، باید چیکار کنیم؟
    وصله ولی تصویر نمیده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شرکت اپکس ایران

دوربین مداربسته
اینترنت وایرلس اختصاصی
اینترنت تی دی ال تی ای
سرویس و نگهداری دوربین مداربسته
پشتیبانی شبکه
سیستم های حفاظتی

همکاری با ما

ما در اپکس ایران، در جستجوی همیشگی بهترین‌ها هستیم. بهترین‌ها کسانی هستند که به استعدادها و شایستگی‌های خود واقفند و پیوسته سه ضلع دانش، مهارت و شایستگی‌های خود را توسعه میدهند.
ما بر این باوریم که هر فرد مستعد و شایسته‌ای در بازار کار میهن عزیزمان، جزئی از مجموعه ماست که ما مشترکاً در جستجوی هم هستیم و با حضور و همکاری ایشان بالنده تر و موفقتر از قبل خواهیم بود.جهت معرفی خود به بخش ارتباط با ما مراجعه نمایید.

تماس با ما

تلفن : 56220026-021

دفتر شهرک صنعتی شمس آباد : جنب ورودی شهرک صنعتی شمس آباد، لاین کندرو، مجتمع امام رضا (ع)

شرکت اپکس ایران

دوربین مداربسته
اینترنت وایرلس اختصاصی
اینترنت تی دی ال تی ای
سرویس و نگهداری دوربین مداربسته
پشتیبانی شبکه
سیستم های حفاظتی

تماس با ما

تلفن : 56220026-021

دفتر شهرک صنعتی شمس آباد : جنب ورودی شهرک صنعتی شمس آباد، لاین کندرو، مجتمع امام رضا (ع)

همکاری با ما

ما در اپکس ایران، در جستجوی همیشگی بهترین‌ها هستیم. بهترین‌ها کسانی هستند که به استعدادها و شایستگی‌های خود واقفند و پیوسته سه ضلع دانش، مهارت و شایستگی‌های خود را توسعه میدهند.
ما بر این باوریم که هر فرد مستعد و شایسته‌ای در بازار کار میهن عزیزمان، جزئی از مجموعه ماست که ما مشترکاً در جستجوی هم هستیم و با حضور و همکاری ایشان بالنده تر و موفقتر از قبل خواهیم بود.جهت معرفی خود به بخش ارتباط با ما مراجعه نمایید.