خدمات وُیپ اپکس

خدمات وُیپ اپکس چیست و چه مزایایی دارد؟

اینترنت شاهراهی است که امکان به دنیا آمدن تکنولوژی های زیادی را فراهم آورده است و بسیاری از چیزها مثل برقراری ارتباط را از انحصار دولت ها و شرکت های بخش خصوصی خارج کرده است.در گذشته برای این که افراد بتوانند با یک دیگر تماس بگیرند و حرف بزنند باید از تلفن استفاده می کردند. خطوط تلفن در انحصار دولت ها بود و به خانه ها واگذار می کردند. یکی از معایب بزرگ تلفن هزینه های بالایش بود. برای یک تماس بین الملل باید کلی از جیب خرج می کردید و به صرفه نبود.

اینترنت بستری را فراهم آورد که ارتباطات آسان تر شود و برقراری تماس با جاهای دور و بین المللی هزینه کمتری را به افراد تحمیل کند. یکی از دلایل محبوب بودن اینترنت همین نکته می تواند باشد.در این مقاله به اطلاعرسانی خدمات و مزایای وُیپ شرکت اپکس خواهیم پرداخت

خدمات وُیپ اپکس

امروزه شرکت های بزرگ هم از غافله عقب نمانده و به سمت این نوع از برقراری ارتباط پیش رفته اند. سوای از هزینه کمتری که برای آنها می تراشد، کیفیت مکالمه بهتری را در اختیار آنها می گذارد.یکی از روش ها که بر بستر اینترنت به شرکت ها برای برقراری تماس صوتی و تصویری ارائه می شود خدمات وُیپ اپکس است. این خدمات کمک می کند تا شرکت ها به آسانی و با هزینه مناسب ارتباطات داخلی و خارجی خود را بتوانند شکل بدهند.

در ادامه مقاله برای آشنایی شما با موضوع مورد بحث خدمات وُیپ را تعریف کرده و می گوییم چیست و مزایایی که استفاده از آن برای شرکت ها دارد را نام برده و به صورت مختصر برای شما خواننده عزیز توضیح می دهیم.

خدمات وُیپ اپکس چیست؟

نوعی خدمات است که به صورت اپلیکیشن توسط شرکت های برنامه نویسی ارائه می گردد. این اپلیکیشن کارش ایجاد کردن ارتباطات داخلی و خارجی برای شرکت ها است. استفاده از این سرویس اینقدر مزایا دارد که کمتر شرکت بزرگی می تواند به راحتی از کنار آن عبور کند و برای خود سفارشش ندهد.

برای راه اندازی خدمات وُیپ اپکس به کجا باید مراجعه کرد؟

این خدمات توسط نمایندگی هایی که اینترنت را ارائه می دهند ارائه می گردد. خدمات به دو شیوه ارائه می شود. اول این که از یک آپ پیش فرض که نمایندگی دارد استفاده کرده و هزینه اش را می پردازند که معمولا هزینه اش مناسب تر در می آید. در شیوه دوم شرکت سفارش یک آپ اختصاصی وُیپ را می دهد. در شیوه دوم تعدادی برنامه نویس نشسته و برنامه وُیپ اختصاصی را برای شرکت به وجود می آورند.

مزایای خدمات وُیپ اپکس

این شیوه از ارتباط به قدری نوین است و کاربرد دارد که کمتر شرکتی می تواند به سادگی از کنارش عبور کند. این خدمات کیفیت ارتباط را تضمین کرده و هزینه های ارتباطی شرکت ها را کاهش می دهد. در ادامه مزایایش را نام برده و مختصر توضیح می دهیم.

برای دریافت خدمات وُیپ، به صفحه ی وُیپ در شهرک صنعتی شمس آباد  مراجعه کنید.

خدمات وُیپ اپکس

نیاز به سیم کشی ندارد:

بزرگترین مزیت این شیوه از ارتباط بی سیم بودنش می باشد و نیاز به هیچ گونه سیم کشی یا کابل کشی ندارد. شرکت لازم نیست هزینه ای برای سیم و کابل کند بلکه با تجهیزات مخصوص خدمات وویپ اپکس را به صورت بی سیم دریافت می کند و در اختیار بخش های دیگر می گذارد.

بی سیم بودن این روش ارتباطی باعث می شود تا در هر نقطه از شرکت که حضور داشته باشید به راحتی بتوانید با دیگر نقاط شرکت یا با بیرون از شرکت ارتباط برقرار کنید بدون این که نگران افت کیفیت ارتباط باشید.

برای کنفرانس ویدئویی مناسب است:

یکی دیگر از مزایایی که خدمات وُیپ اپکس دارد این است که به شرکت ها اجازه می دهد در صورت نیاز کنفرانس ویدئویی با افرادی که در جای دوری هستند برقرار کرده و ارتباط بگیرند.

معمولا کنفرانس ویدئویی جایی به درد میخورد که یکی از مدیران در شرکت نبوده و جلسه هیئت مدیره برگزار می شود و امکان آن را ندارد که سریع به شرکت بیاید. برای این که آن مدیر در جلسه حاضر باشد با او کنفرانس ویدئویی برقرار می کنند تا در جریان جلسه قرار بگیرد.

کنفرانس صوتی می توان راه انداخت:

یکی دیگر از مزایای خدمات وُیپ اپکس امکان برقراری ارتباط صوتی است. کنفرانس صوتی زمانی برقرار می شود که امکان کنفرانس ویدئویی نباشد. برای کنفرانس ویدئویی نیاز است که هر دو طرف ارتباط اینترنت قوی داشته باشند.

اگر اینترنت شرکت قوی باشد ولی اینترنت مدیری که در شرکت نیست قوی نباشد کنفرانس ویدئویی کیفیت خوبی نخواهد داشت و در این مواقع بهتر است که کنفرانس صوتی برقرار کرد تا ارتباط با کیفیت بهتری برقرار شود تا مدیر مورد نظر از موضوع جلسه ای که در حال برگزاری است بی خبر نماند.

امکان برقراری تماس با کامپیوتر:

یکی دیگر از مزایای این شیوه از ارتباط این است که به غیر از تبلت و گوشی با سیستم های کامپیوتری به روز که بر روی آنها ویندوز ده و بالاتر نصب است می توان از خدمات وُیپ بهره مند شد و با دیگران ارتباط برقرار کرد.

هزینه های ارتباطی شرکت را به شدت کاهش می دهد:

استفاده از خدمات وُیپ اپکس به میزان بسیار قابل توجهی هزینه خدمات ارتباطی شرکت را کاهش می دهد زیرا بر روی بستر اینترنت فعال می شود. مثلا برای ارتباط برقرار کردن یک نقطه بسیار دور در آمریکا اگر با تلفن زنگ بزنید هزینه بسیار زیادی به ازای هر ثانیه باید به مخابرات بپردازید.

ولی اگر با خدمات وُیپ این ارتباط برقرار شود هزینه ها در حد بسیار ناچیزی خواهد بود. کلا شرکت هایی که به دنبال این خدمات می آید هدف اصلی شان این است که هزینه ارتباطات بین الملل را کاهش دهند و کیفیت ارتباط را تضمین کنند.

مالیات کم:

شرکت هایی که از خدمات وُیپ اپکس بهره می برند یکی از اهدافشان این است که مالیات کمتری برای مکالمات راه دور خود بپردازند. زمانی که شرکت ها شیوه ارتباطی شان تلفن بود مجبور می شدند مالیات های سنگینی به مخابرات بپردازند.

شرکتی که اقتصادش وابسته به مکالمات بین الملل است باید به دنبال راه ارتباطی باشد که هزینه ها را کاهش دهد. وُیپ اپکس این انتظار را برای شرکت ها برآورده می کند و کیفیت بالایی هم دارد.

خدمات وُیپ اپکس

یه مقاله به تلفن وُیپ چیست؟ براتون گذاشتیم

که دیگه همه چیز رو درمورد ویپ یاد بگیرین. حتما بخونینش.

 

امکان ارتباط در هر نقطه از شرکت مقدور خواهد بود:

بزرگترین خدمات وُیپ اپکس این است که در هر نقطه از شرکت که باشید به سیستم ارتباطی دسترسی دارید. دسترسی داشتن به سیستم ارتباطی در مواقع اضطراری بسیار به کار می آید.آتش سوزی شود یا سرقتی در جریان باشد نگهبانان از طریق سیستم ارتباطی به سرعت هرچه تمام تر از این طریق گزارش می کنند تا تیم امنیتی برای رسیدگی به مشکل حاضر شود و آن را رفع کند. شرکت ها نباید نسبت به این شیوه از ارتباط بی توجه باشند چون برای حفظ امنیت کمک می کند.

کیفیت ارتباط بسیار بالاتر از خطوط تلفن است:

در سیستم های تلفن ارتباط آنالوگ است و کیفیت چندان بالایی ندارد. وضوح صدا زیاد بالا نیست. در خدمات وُیپ اپکس صدای آنالوگ ابتدا تبدیل به دیجیتال می شود و سپس برای مخاطب آن ور خط فرستاده می شود. بالا بودن کیفیت صدا مزیت بزرگی است که کمک می کند تا ارتباط به بهترین نحو ممکن برقرار شود.

دارای پیام گیر صوتی است:

یکی از خدمات وُیپ اپکس پیام گیر صوتی می باشد. این خدمات زمانی به کار می آید که ارتباط با موفقیت برقرار نشود و یا این که مخاطب مورد نظر امکان جواب دادن تماس را نداشته باشد. صدا فرستاده شده بر روی سرور ابری ذخیره می شود تا وقتی مخاطب به سراغ گوشی اش رفت از صندوق پیام صوتی بتواند به پیام گوش کند.این مدل از ارتباط بر روی خطوط تلفن قدیمی هم بود ولی داستان های خودش را داشت باید تلفن مجهز به نوار کاست می بود تا بتواند صدا را بر روی آن ضبط کند. ولی این شیوه که به تکنولوژی گره خورده است همه چیز را ساده کرده است و به آسانی ذخیره می شود.

امکان توسعه بیشتر:

وُیپ اپکس به صورت کد باز نوشته می شود و در ادامه کار امکان توسعه یافتن دارد. می شود هر شیوه و روش جدیدی که در آینده در این مدل از ارتباط مرسوم شود را بر روی آن پیاده کرد و از لحاظ نرم افزاری آن را ارتقا داد.

امکان ضبط مکالمه:

یکی از بهترین خدمات وُیپ در شهرک صنعتی شمس آباد اپکس امکان ضبط مکالمه است. این امکان کارایی های خاص خود را دارد. ممکن است از کسی در تماس صوتی بخواهید آدرسی بگیرید و خودکار در دسترس نداشته باشید این امکانات اینجا به شما کمک می کند تا بعدا بتوانید به مکالمه گوش داده و آدرس را ذخیره کنید.

در انتها

همانطور که در مقاله بالا خواندید خدمات وُیپ اپکس ارتباطات را برای شرکت ها چه با محیط داخلی خود و چه با شرکت های بین المللی آسان کرده است. این خدمات باعث شده شرکت ها بر روی ارتباطات خود به نحو دقیق تری نظارت و مدیریت داشته باشند و کارهای خود را به خوبی هر چه تمام تر پیش ببرند.

شرکت اپکس ایران با سال ها تجربه آمادگی دارد خدمات وُیپ را به شرکت ها ارائه کند. برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر کافی است به آدرس سایت ما به سایت اپکس ایران مراجعه کرده و یا با همکاران واحد پشتیبانی برای راهنمایی بیشتر تماس بگیرید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شرکت اپکس ایران

دوربین مداربسته
اینترنت وایرلس اختصاصی
اینترنت تی دی ال تی ای
سرویس و نگهداری دوربین مداربسته
پشتیبانی شبکه
سیستم های حفاظتی

همکاری با ما

ما در اپکس ایران، در جستجوی همیشگی بهترین‌ها هستیم. بهترین‌ها کسانی هستند که به استعدادها و شایستگی‌های خود واقفند و پیوسته سه ضلع دانش، مهارت و شایستگی‌های خود را توسعه میدهند.
ما بر این باوریم که هر فرد مستعد و شایسته‌ای در بازار کار میهن عزیزمان، جزئی از مجموعه ماست که ما مشترکاً در جستجوی هم هستیم و با حضور و همکاری ایشان بالنده تر و موفقتر از قبل خواهیم بود.جهت معرفی خود به بخش ارتباط با ما مراجعه نمایید.

تماس با ما

تلفن : 56220026-021

دفتر شهرک صنعتی شمس آباد : جنب ورودی شهرک صنعتی شمس آباد، لاین کندرو، مجتمع امام رضا (ع)

شرکت اپکس ایران

دوربین مداربسته
اینترنت وایرلس اختصاصی
اینترنت تی دی ال تی ای
سرویس و نگهداری دوربین مداربسته
پشتیبانی شبکه
سیستم های حفاظتی

تماس با ما

تلفن : 56220026-021

دفتر شهرک صنعتی شمس آباد : جنب ورودی شهرک صنعتی شمس آباد، لاین کندرو، مجتمع امام رضا (ع)

همکاری با ما

ما در اپکس ایران، در جستجوی همیشگی بهترین‌ها هستیم. بهترین‌ها کسانی هستند که به استعدادها و شایستگی‌های خود واقفند و پیوسته سه ضلع دانش، مهارت و شایستگی‌های خود را توسعه میدهند.
ما بر این باوریم که هر فرد مستعد و شایسته‌ای در بازار کار میهن عزیزمان، جزئی از مجموعه ماست که ما مشترکاً در جستجوی هم هستیم و با حضور و همکاری ایشان بالنده تر و موفقتر از قبل خواهیم بود.جهت معرفی خود به بخش ارتباط با ما مراجعه نمایید.