خدمات پشتیبانی دوربین مدار بسته

خدمات پشتیبانی دوربین مدار بسته شامل چه فعالیت هایی می شود

دوربین مدار بسته اولین بار در کشور آمریکا برای مصارف عمومی به کار گرفته شد. در دهه نود میلادی یک شرکت از دوربین برای کنترل کردن مراکز تجاری بهره برد و این شد شروعی بر استفاده از دوربین مدار بسته در امور اقتصادی و دیگر اموری که حفظ امنیت در آن اهمیت دارد.

امروزه دوربین ها به اندازه ای مورد استفاده قرار گرفته شدند که حتی در بسیاری از منازل شخصی هم رد پای آنها را می توان دید. به مرور زمان افراد اجتماع به این جمع بندی رسیدند که استفاده از دوربین می تواند به امنیت آنها کمک شایان توجهی بکند، برای همین از آن استقبال شد.

دوربین ها هم مانند بسیاری از لوازم الکترونیکی به مرور زمان دچار فرسودگی شده و نیاز به تیمار شدن پیدا می کنند. در اینجاست که مشتریان به دنبال یک خدمات پشتیبانی دوربین مدار بسته متعهد و کاردان می گردند.

تنظیم و ایرادیابی و تعمیر دوربین مدار بسته یک کار کاملا تخصصی و پیچیده است و از عهده هر کسی برنمی آید. برای این منظور باید به شرکت هایی مراجعه کرد که افراد متخصص در اختیار خود دارند.

این شرکت ها با در اختیار داشتن این افراد متخصص خدمات پشتیبانی دوربین مدار بسته را به مشتریان خود ارائه می دهند. ارائه دادن مناسب این خدمات موجب می شود که نیاز مشتریان برطرف شود و رضایت خاطر آنها به دست بیاید.

خدمات پشتیبانی دوربین مدار بسته

خدمات پشتیبانی دوربین مدار بسته یعنی چه؟

 

خدمات پشتیبانی یعنی این که با انجام یک سری کارها که بسیار تخصصی هستند بر روی سخت افزار و نرم افزارهای دوربین کیفیت و کارایی آنها را افزایش داد تا امنیت مکانی که دوربین در آن نصب است بهتر از قبل خفظ شود و رضایت خاطر صاحبان کسب و کار به دست بیاید.

 

 

خدمات پشتیبانی دوربین مدار بسته مناسب را چگونه تشخیص دهیم؟

در بین خدمات پشتیبانی دوربین مثل باقی جاها خوب و بد داریم مامولا پشتیبانی های خوب نشانه هایی دارند که می شود آنها را تشخیص داد که در ادامه نام می بریم.

افراد متخصص در اختیار دارند:

در اختیار داشتن افراد خبره و متخصص یکی از مهم ترین نکاتی است که یک پشتیبانی خوب در اختیار دارد. فقط متخصص باکیفیت است که می تواند خدماتی در شان مشتری ارائه دهد.

زمان سنج هستند:

یکی از خدمات خوب تیم های پشتیبانی قدرتمند زمان سنج بودنشان است. اگر بازدید از دوربین های یک سازمان به موقع انجام نشود ممکن است که مشکلی برای تجهیزاتشان به وجود بیاید به همین دلیل زمان سنجی اهمیت دارد.

به کار خود متعهد هستند:

یکی از بزرگ ترین نشانه های شرکت خدمات پشتیبانی دوربین مدار بسته قدرتمند متعهد بودن آنها به انجام صحیح اموری است که باید برای مشتری انجام دهند. خوب انجام دادن کارها و تعهد است که رضایت مشتری را جلب می کند و موجب معروفیت شرکت خدماتی می شود.

تعرفه خدماتشان مناسب است:

یکی از مهم ترین چیزها برای مشتری تعرفه خدمات است. کمتر سازمان یا شرکتی است که به این نکته توجه نکند. مامولا به دنبال شرکت خدماتی می روند که کیفیت خدماتش بالا بوده و تعرفه خدماتش مناسب باشد.

رضایت مشتری برای آنها مهم است:

یکی از مهم ترین نشانه های خدماتی خوب این است که هدفش فقط پول درآوردن نیست و به رضایت مشتری توجه می کند. به دست آوردن رضایت مشتری کار آسانی نیست فقط با تعهد و صحیح انجام دادن کارها به دست می آید.

خدمات پشتیبانی دوربین مدار بسته:

پشتیبانی دوربین مدار بسته شامل یک سری خدمات کاملا تخصصی است که توسط شرکت ها ارائه می شود. در ادامه این خدمات را برای شما خواننده گرامی نام برده و مختصر توضیح می دهیم.

بازدید دوره ای و تست عملکرد دوربین ها:

یکی از خدمات پشتیبانی دوربین مدار بسته که شرکت های معتبر به مشتریان خود ارائه می دهند سرکشی و بازدید از سیستم در یک بازه زمانی مشخص است. سرکشی باعث می شود تا سیستم به طور ناگهانی دچار ایراد فنی نشود و به این صورت از وقوع اتفاقاتی که ممکن است رخ دهد پیشگیری می کنند. بازدید سبب می شود تا سازمان هایی که امنیت برایشان در الویت است از سالم و به راه بودن سیستم خود اطمینان حاصل کنند و به فعالیت خود ادامه دهند.

خدمات پشتیبانی دوربین مدار بسته

اگر که دوست دارین درمورد سرویس و نگهداری دوربین مدار بسته بیشتر بدونین

حتما بزنین روی لینک قرمز و از انواع سرویس ها باخبر بشین.

ایرادیابی و رفع آن:

مامولا دوربین ها پس از یک بازه زمانی مشخص که کار می کنند طول عمر مفیدشان سر می شود و دچار ایراداتی می گردند. یکی از خدمات پشتیبانی دوربین مدار بسته که بسیار در این مواقع به کار می آید ایرادیابی و رفع آن است. مشتریان تماس می گیرند و شرکت متخصصان خود را برای آنها می فرستد تا ایراداتی را پیش آمده رفع کنند تا دوربین ها با بهترین عملکرد خود مشغول به فعالیت شوند.

نظافت قطعات سخت افزاری:

قطعات داخلی و بیرونی دوربین مدار بسته مانند بسیاری از چیزهای دیگر در دنیای ما به علت گرد و خاک یا آلودگی های محیطی دیگر دچار ایراداتی می شوند و از کارایی آنها کاسته می شود. یکی از خدمات پشتیبانی دوربین مدار بسته که توسط شرکت های تخصصی جهت بالا بردن کارایی سیستم ارائه می شود نظافت است.

اگر یک سیستم به موقع نظافت نشده و به آن توجه نشود ممکن است ناگهان در یک روز کاری که بسیار برای یک سازمان مهم هم هست از کار بیفتد و نتوانند امنیت آنجا را به خوبی تامین کنند. برقرار نشدن امنیت ممکن است خسارات جبران ناپذیری در پی داشته باشد.

تعویض سیم کشی و کابل­ها:

در هر سیستم الکترونیکی سیم ها و کابل ها وظیفه تامین انرژی و انتقال داده ها را بر عهده دارند. به مرور زمان سیم ها و کابل ها دچار پارگی، شکستگی و قطع شدگی ممکن است بشوند. یکی از خدمات پشتیبانی دوربین مدار بسته که توسط شرکت های مربوط به این امر انجام داده می شود تعویض و رفع ایراد کردن از آنها است. این کار موجب می شود کیفیت داده های دریافتی بهتر شود و امنیت مکانی که دوربین ها در آن مستقر هستند بهتر از قبل تضمین شود.

تنظیم نرم افزار دوربین:

یکی از خدمات پشتیبانی دوربین مدار بسته که توسط شرکت های مربوط به این کار ارائه می شود تنظیم کردن نرم افزاری است که بر روی کیس مرکزی نصب شده است. این نرم افزارها مامولا حالات متفاوتی را بر روی خود دارند که بسته به شرایط مکان و یا آب و هوایی که دوربین در آنجا مستقر شده است ضرورت دارد تا متناسب با آنجا تنظیم شوند. مناسب تنظیم شدن موجب می شود تا کیفیت تصاویری که بر روی مانیتور برای اپراتور نمایش داده می شود بالا برود و بهتر بتواند روی کار خود تمرکز کند و امنیت را به خوبی برقرار کند.

تنظیم دقیق زوایای دید دوربین ها:

یکی از اتفاقات بسیار بدی که به مرور زمان ممکن است برای دوربین های مدار بسته رخ دهد بر هم خوردن زاویه دید آنها است. معمولا دوربین ها را جوری در فضا تنظیم می کنند که بیشترین پوشش را بتواند بدهد تا دیگر نقطه کوری نماند. ولی به مرور زمان وقتی زاویه دید به هم بخورد پوشش کاملی نمی توانند بدهند.

مقاله ی چک لیست نگهداری دوربین مداربسته در ادامه ی موضوع مقاله بسیار مهم است، حتما آن را مطالعه بفرمایید.

خدمات پشتیبانی دوربین مدار بسته

به طور مثال اگر دوربین در یک مرکز تجاری نصب باشد با بر هم خوردن زاویه دید نقطه کور به وجود می آید. به این ترتیب اگر در نقطه کور سرقتی اتفاق بیفتد دوربین هیچ گونه پوششی ندارد و تیم امنیتی نمی تواند اقدام مناسبی انجام دهد. اینجاست که خدمات پشتیبانی دوربین مدار بسته به کار می آید ایراد را رفع کند تا دوربین بتواند به برقراری امنیت کمک کند.

آپدیت سخت افزاری و نرم افزاری سیستم:

آپدیت کردن یکی از کارهایی که توسط شرکت خدمات پشتیبانی دوربین مدار بسته ارائه می گردد و بسیار بر روی میزان کارایی و کارکرد سیستم اثر می گذارد. هر شرکتی که به این نکته توجه کند بهتر می تواند امنیت خود را حفظ کند.

معمولا بعد از چند سال نرم افزاری که بر روی کیس مرکزی نصب شده ممکن است شامل آپدیتی شود که از طرف نمایندگی ارائه شده است. این آپدیت ها کارایی دوربین ها و سیستم را افزایش می دهند و به دریافت تصاویر بهتر بر روی مانیتور کمک می کنند.

در بخش آپدیت سخت افزاری معمولا خود سازمان ها و شرکت ها هستند که به این نتیجه می رسند مثلا با افزایش فضای ذخیره سازی خود اطلاعات را به مدت بیشتری حفظ کنند و یا تصمیم می گیرند کیفیت دوربین های بیرونی را افزایش دهند و دوربین های به روزتری را به کار بگیرند. برای این منظور به سراغ شرکت هایی که در این کار خبره هستند می روند تا بهتر بتوانند امنیت سازمان یا تجارت خود را تضمین کنند.

 

در انتها

حتما متوجه شدید که استفاده از خدمات پشتیبانی دوربین مدار بسته برای سازمان ها و مراکز تجاری چقدر ضروری است. این خدمات می تواند کمک کند دوربین ها با بالاترین کارایی به فعالیت خود در یک مکان ادامه دهند و امنیت را به بهترین صورت ممکن به وجود بیاورند. خدمات پشتیبانی اگر توسط یک شرکت معتبر انجام پذیرد قطعا خیال سازمان ها و مراکز تجاری نسبت به کارکرد دوربین ها راحت تر خواهد بود.

شرکت اپکس ایران با سال ها تجربه در زمینه خدمات پشتیبانی و نگهداری دوربین آمادگی دارد تا با سازمان ها برای تامین امنیت بهتر همکاری نماید. برای به دست آوردن اطلاعات تخصصی تر به سایت ما به آدرس https://apexiran.ir مراجعه کرده و یا با واحد روابط عمومی شرکت ما تماس حاصل فرمایید.

شرکت اپکس ایران

دوربین مداربسته
اینترنت وایرلس اختصاصی
اینترنت تی دی ال تی ای
سرویس و نگهداری دوربین مداربسته
پشتیبانی شبکه
سیستم های حفاظتی

همکاری با ما

ما در اپکس ایران، در جستجوی همیشگی بهترین‌ها هستیم. بهترین‌ها کسانی هستند که به استعدادها و شایستگی‌های خود واقفند و پیوسته سه ضلع دانش، مهارت و شایستگی‌های خود را توسعه میدهند.
ما بر این باوریم که هر فرد مستعد و شایسته‌ای در بازار کار میهن عزیزمان، جزئی از مجموعه ماست که ما مشترکاً در جستجوی هم هستیم و با حضور و همکاری ایشان بالنده تر و موفقتر از قبل خواهیم بود.جهت معرفی خود به بخش ارتباط با ما مراجعه نمایید.

تماس با ما

تلفن : 56220026-021

دفتر شهرک صنعتی شمس آباد : جنب ورودی شهرک صنعتی شمس آباد، لاین کندرو، مجتمع امام رضا (ع)

شرکت اپکس ایران

دوربین مداربسته
اینترنت وایرلس اختصاصی
اینترنت تی دی ال تی ای
سرویس و نگهداری دوربین مداربسته
پشتیبانی شبکه
سیستم های حفاظتی

تماس با ما

تلفن : 56220026-021

دفتر شهرک صنعتی شمس آباد : جنب ورودی شهرک صنعتی شمس آباد، لاین کندرو، مجتمع امام رضا (ع)

همکاری با ما

ما در اپکس ایران، در جستجوی همیشگی بهترین‌ها هستیم. بهترین‌ها کسانی هستند که به استعدادها و شایستگی‌های خود واقفند و پیوسته سه ضلع دانش، مهارت و شایستگی‌های خود را توسعه میدهند.
ما بر این باوریم که هر فرد مستعد و شایسته‌ای در بازار کار میهن عزیزمان، جزئی از مجموعه ماست که ما مشترکاً در جستجوی هم هستیم و با حضور و همکاری ایشان بالنده تر و موفقتر از قبل خواهیم بود.جهت معرفی خود به بخش ارتباط با ما مراجعه نمایید.