خرید دوربین در شهرک صنعتی شمس آباد

برای خرید دوربین در شمس آباد چه نکاتی را باید رعایت کرد؟

امروزه بیشتر اماکن شخصی، صنعتی و تجاری به دوربین مدار بسته مجهز هستند تا بتوانند امنیت خود را به نحو بسیار بهتری برقرار کنند. وجود دوربین به حدی ضروری است که اگر نباشد یا از کار بیفتد مدیران و صاحبان شرکت ها آرامش خاطر خود را از دست می دهند.

شرکت هایی که در شمس آباد واقع هستند وجود دوربین برایشان بسیار ضروری است. اگر دوربین نباشد نمی توانند رفت و آمد به محوطه شرکت خود را به خوبی کنترل کرده و تحت نظر بگیرند.

بیشتر تاجران و کاسبان پی به ضرورت خرید دوربین برده اند. کمتر شرکت یا انباری است که از امروزه از تکنولوژی جهت پیشبرد بهتر اهداف امنیتی خود بهره نبرد.

خرید دوربین در شهرک صنعتی شمس آباد
خرید دوربین

مامولا برای خرید دوربین شرکت ها باید نکاتی را رعایت کنند تا بتوانند بالاترین بازدهی را از تهیه کردن دوربین خود به دست بیاورند. این نکات موجب می شود شرکت ها بدانند در زمان خرید دوربین باید به دنبال چه چیزی باشند.

در ادامه مقاله نکاتی را که شرکت ها در زمان خرید دوربین باید به آنها توجه کنند نام می بریم و به صورت کاملا مختصر جهت آشنایی شما خواننده عزیز و گرامی توضیح می دهیم.

شهرک صنعتی چگونه جایی است؟

جایی است که شرکت ها و کارگاه های تولیدی برای کارهای مربوط به صنعت و تجارت آنجا در کنار هم گرد می آیند. مامولا از شهرها مقداری فاصله دارند تا سر و صدای محیط کار باعث آلودگی صوتی و مزاحمت برای شهرنشینان نشود.

در حاشیه شهر بودن شهرک های صنعتی مزایای زیادی دارد. یکی از مزایا این است که ماشین های سنگین به محیط شهری وارد نشده و باعث ایجاد خطر و ترافیک نمی کنند. این شهرک ها روزانه پذیرای تعداد زیادی نیروی کار است اگر در محیط شهری واقع باشد باعث دردسر و شلوغی برای ساکنان خواهد کرد.

شهرک صنعتی شمس آباد:

بین نهصد تا هزار شهرک صنعتی در کشور وجود دارد که پذیرای صنعت گران و شرکت ها است. بزرگترین شهرک صنعتی کشور شمس آباد نام دارد که واقع در جنوب استان تهران است.

این شهرک با مساحت زیادی که دارد شرکت ها و کارخانجات زیادی را در خود جای داده است. وجود این شهرک سوای از منافع اقتصادی که دارد یکی از دلایل بزرگ آلودگی تهران است. البته در این سال ها نسبت به مجاب کردن شرکت ها برای آلودگی کمتر ایجاد کردن اقداماتی صورت گرفته است ولی کارگشا نبوده است.

روزانه نیروی کار زیادی از شهر تهران و کرج و بقیه جاها به این شهرک صنعتی وارد می شود تا به فعالیت پرداخته و چرخ های اقتصاد به حرکت دربیاید. یکی از دلایل مهم برای خرید دوربین شلوغی زیاد این محیط است.

نکاتی برای خرید دوربین:

شهرک های صنعتی جاهای بسیار شلوغی هستند و جمعیت زیادی روزانه به آنجا وارد یا خارج می شود. شرکت ها برای این که از منافع خود بتوانند به نحو بهتری محافظت کنند نیاز به ابزار تکنولوژی مثل دوربین دارند.

شرکت ها برای خرید دوربین باید نکاتی را رعایت کنند تا بهترین نتیجه را به دست بیاورند در ادامه این نکات را نام برده و مختصر برای شما خواننده گرامی توضیح می دهیم.

خرید دوربین با کیفیت:

مهم ترین نکته برای خرید دوربین این است که در زمان سفارش دادن حتما دوربین با کیفیت تهیه گردد. تهیه شدن دوربین با کیفیت زمانی که اتفاقی رخ دهد بسیار به کار می آید.

دوربین با کیفیت موجب می شود تا کاربر دوربین تسلط بهتر و بیشتری بر روی محیط های نظارتی داشته باشد و بتواند امنیت آن مکان ها را تامین کند. خرید دوربین با کیفیت هزینه بیشتری دارد ولی قطعا تهیه کردنش تاثیرات مثبتی بر روی تامین امنیت می گذارد.

زمان خرید دوربین می شود دوربین بی کیفیت هم سفارش داد ولی زمانی که حادثه رخ دهد صاحبان شرکت ها به اهمیت یک دوربین با کیفیت پی می برند. دوربین با کیفیت زمانی که سرقت انجام بگیرد، به وسیله آن می توان چهره سارق را به خوبی شناسایی کرد و جهت دستگیری در اختیار پلیس قرار داد.

توصیه می کنم مقاله ی معرفی دوربین مدار بسته مخفی را حتما مطالعه کنید.

خرید دوربین در شهرک صنعتی شمس آباد
خرید دوربین

دوربین به صورت مناسب نصب شود:

یکی از مهم ترین نکاتی که بعد از خرید دوربین بسیار به کار شرکت ها می آید و دانستنش خالی از لطف نیست، نصب شدن مناسب دوربین در فضاها و مکان های شرکت است.

اگر دوربین در فضاها و مکان های شرکت به خوبی نصب نگردد امکان این که حوادث و اتفاقات را به خوبی پوشش ندارد وجود دارد. بنابراین برای نصب دوربین باید به سراغ کسانی رفت که تجربه کافی در این زمینه را دارند.

نصب نشدن مناسب دوربین ممکن است نقاط کور امنیتی را به وجود بیاورد. این نقاط کور ممکن است در آینده باعث خسارت شرکت شود. امروزه دزدان زمان سرقت این نکات کور امنیتی را در محوطه شرکت ها در نظر می گیرند و بعد نسبت به سرقت اقدام می کنند.

توصیه می کنم مقاله ی نصب دوربین در شمس اباد را حتما مطالعه بفرمایید.

تحقیق در مورد پشتیبان دوربین:

در زمان خرید دوربین باید به این نکته توجه داشت که آیا دوربینی که داریم تهیه می کنیم پشتیبان خوبی دارد. آیا زمانی که مشکلی پیش بیاد می شود روی تیم پشتیبان حساب کرد؟

برای به دست آوردن جواب این سوال ها به دو شیوه می شود عمل کرد. اول این که روی گوگل جستجو کرد و اطلاعات به دست آورد که معمولا نمی شود زیاد به آنها تکیه کرد. شیوه دوم این که از همکارانی که از خدمات شرکت خاصی بهره می برند پرس و جو کرد و به اطلاعات در مورد شرکتی که مورد قبول و اقبال است رسید و از آنها دوربین خریداری کرد.

تحقیق در مورد وجود داشتن قطعات یدکی دوربین:

بزرگ ترین نکته که باید زمان خرید دوربین به آن توجه کرد این است که آیا قطعات یدکی دوربین مذکور زمانی که دچار ایرادی شود به راحتی پیدا می شود یا خیر؟

توجه به این نکته باعث می شود زمانی که دوربین دچار ایراد شد به زحمت و سختی نیفتاد. چه بسیار برندها هستند که در زمان خرید قیمت ارزان تری نسبت به بقیه دارند ولی زمانی که دچار ایراد می شوند تازه استفاده کننده پی میبرد که قطعات یدکی اش پیدا نمی شود و یک بار مصرف بوده و باید به کناری نهاده شود.

برای این که چنین مشکلی پیش نیاید و هزینه الکی روی دست شرکت یا سازمان نماند باید این نکته را در زمان خرید دوربین در نظر گرفت. در واقع در نظر گرفتن این نکته آینده نگری و زیرکی خریدار است که به سراغ هر جنس نا معتبری نمی رود و پولش را هدر نمی دهد.

تجهیزات اتاق اپراتور حرفه ای باشد:

به غیر از دوربین تجهیزات دیگری هم به دنبال سیستم دوربین مثل مانیتور و کیس ذخیره کننده و غیره قرار دارد. در زمان خرید دوربین به این نکات هم باید توجه ویژه کرد زیرا کمک حال نگهبانان هستند.

به دنبال سیستم دوربین مامولا مانیتور هست اگر مانیتور بزرگ و باکیفیت باشد به برقراری امنیت کمک شایان توجهی خواهد کرد. ولی اگر کیفیت مناسبی نداشته باشد نمی تواند به دقت نگهبان کمک کند.

مورد بعدی که به دنبال سیستم دوربین است، کیس ذخیره کننده و متصل کننده تجهیزات به یک دیگر است. کیس ذخیره کننده وجودش کم اهمیت تر از خود دوربین نیست و زمان خرید به میزان فضای ذخیره سازی که دارد و نرم افزاری که بر روی آن نصب است باید توجه ویژه کرد. توجه به همین نکات است که در زمان بروز اتفاق یا حادثه به کار شرکت می آید تا از منافع خود محافظت کند.

خرید دوربین در شهرک صنعتی شمس آباد
خرید دوربین

داشتن دفتر پشتیبان معتبر و قدرتمند در خود شهرک:

زمان دوربین در شهرک صنعتی شمس آباد باید به این نکته توجه کرد از جایی که خرید می کنید یک دفتر پشتیبانی در خود شهرک داشته باشد. داشتن دفتر پشتیبانی در شهرک زمانی که دوربین ها دچار اختلال شوند اهمیت پیدا می کند.

با توجه به این که شهرک های صنعتی دور از محیط شهری قرار دارند اگر قرار باشد هر بار که شرکت ها دچار مشکلی شدند به دنبال پشتیبان از نقاط دورتر باشند. اول این که زمان اتلاف خواهد شد و دیگر این که هزینه خدماتی که دریافت می کنند بالا می رود. بنا بر این داشتن دفتر پشتیبان توسط فروشنده نعمت بزرگی است که نباید از آن غافل شد و باید آن را مد نظر قرار داد.

در انتها

همان طور که در مقاله بالا خواندید و متوجه شدید برای امنیت بهتر شرکت ها زمان خرید دوربین باید نکاتی را رعایت کنند تا بهترین نتیجه را بگیرند و امنیت آنها به خطر نیفتاده و حفظ شود. رعایت همین نکات موجب می شود منافع شرکت ها به خطر نیفتد و از آن به خوبی محافظت شود.

شرکت اپکس ایران با سال ها تجربه در زمینه فروش و خرید دوربین این آمادگی را دارد تا خدمات نصب و پس از فروشش را در اختیار تاجران و شرکت ها قرار دهد. برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر به آدرس سایت ما https://apexiran.ir مراجعه کنید و یا با واحد پشتیبانی شرکت تماس بگیرید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شرکت اپکس ایران

دوربین مداربسته
اینترنت وایرلس اختصاصی
اینترنت تی دی ال تی ای
سرویس و نگهداری دوربین مداربسته
پشتیبانی شبکه
سیستم های حفاظتی

همکاری با ما

ما در اپکس ایران، در جستجوی همیشگی بهترین‌ها هستیم. بهترین‌ها کسانی هستند که به استعدادها و شایستگی‌های خود واقفند و پیوسته سه ضلع دانش، مهارت و شایستگی‌های خود را توسعه میدهند.
ما بر این باوریم که هر فرد مستعد و شایسته‌ای در بازار کار میهن عزیزمان، جزئی از مجموعه ماست که ما مشترکاً در جستجوی هم هستیم و با حضور و همکاری ایشان بالنده تر و موفقتر از قبل خواهیم بود.جهت معرفی خود به بخش ارتباط با ما مراجعه نمایید.

تماس با ما

تلفن : 56220026-021

دفتر شهرک صنعتی شمس آباد : جنب ورودی شهرک صنعتی شمس آباد، لاین کندرو، مجتمع امام رضا (ع)

شرکت اپکس ایران

دوربین مداربسته
اینترنت وایرلس اختصاصی
اینترنت تی دی ال تی ای
سرویس و نگهداری دوربین مداربسته
پشتیبانی شبکه
سیستم های حفاظتی

تماس با ما

تلفن : 56220026-021

دفتر شهرک صنعتی شمس آباد : جنب ورودی شهرک صنعتی شمس آباد، لاین کندرو، مجتمع امام رضا (ع)

همکاری با ما

ما در اپکس ایران، در جستجوی همیشگی بهترین‌ها هستیم. بهترین‌ها کسانی هستند که به استعدادها و شایستگی‌های خود واقفند و پیوسته سه ضلع دانش، مهارت و شایستگی‌های خود را توسعه میدهند.
ما بر این باوریم که هر فرد مستعد و شایسته‌ای در بازار کار میهن عزیزمان، جزئی از مجموعه ماست که ما مشترکاً در جستجوی هم هستیم و با حضور و همکاری ایشان بالنده تر و موفقتر از قبل خواهیم بود.جهت معرفی خود به بخش ارتباط با ما مراجعه نمایید.