دوربین در شهرک صنعتی شمس آباد

دلایل مهم نصب دوربین در شهرک صنعتی شمس آباد

امروزه نصب بودن دوربین مدار بسته از نان شب هم برای تجارت های کوچک و بزرگ ضروری تر است. وجود دوربین به پیش رفتن بهتر کارهای تجار نه تنها کمک می کند بلکه سبب آرامش خاطر آنها نیز می شود.

بزرگ ترین مزیتی که دوربین ها دارند این است که اگر به خوبی نصب شوند هر اتفاقی را که در محیط شرکت بیفتد ثبت می کنند و هیچ چیز از چشم کارفرما دور نمی ماند و می تواند برای هر مشکلی که پیش بیاید سریعا اقدامات لازم را انجام دهد.

امروزه یکی از جاهایی که شرکت ها در کنار هم به فعالیت می پردازند شهرک های صنعتی است. در شهرک های صنعتی ازدحام جمعیت زیاد است و امکان وقوع هر اتفاقی از دزدی و غیره زیاد است.

با نصب دوربین در شهرک صنعتی شمس آباد و جاهایی از این دست می توان از راه دور کنترل و اشراف کامل اطلاعاتی بر سوله ها، انبار ها، کارکنان و غیره داشت. این اشراف سبب می شود تا اتفاق غیر منتظره ای رخ ندهد و باعث بر هم خوردن فکر تجار و مدیران نگردد.

دوربین در شهرک صنعتی شمس آباد

درباره شهرک شمس آباد

بزرگ ترین شهرک صنعتی ایران است که در جنوب استان تهران قرار دارد و بیش از سه هزار هکتار وسعت دارد. این شهرک در کیلومتر 45 اتوبان تهران به قم واقع شده است.

در شهرک شمس آباد چیزی بالغ بر بیش از 1400 شرکت صنعتی فعال وجود دارد. در حدود بیش از 50 هزار نیروی انسانی در آنجا فعالیت دارند و روزی خود را به دست می آورند.

شلوغ بودن این شهرک احتمال وقوع هر اتفاقی برای انبارها و سوله ها را ممکن می کند. برای همین نصب دوربین در شهرک صنعتی شمس آباد برای شرکت ها از نان شب هم واجب تر است. اگر دوربین نباشد ممکن است هر گونه حادثه یا اتفاقی پیش بیاید.

 

دلایل مهم نصب دوربین در شهرک صنعتی شمس آباد:

نصب دوربین در شهرک های صنعتی اهمیت دارد اگر دوربین نباشد نمی توان کنترل کامل بر همه چیز داشت در ادامه دلایلی که باید دوربین نصب باشد برای شما خواننده عزیز و گرامی به صورت مختصر گفته می شود.

جلوگیری از سرقت:

یکی از بزرگ ترین دلایلی که نصب دوربین در شهرک صنعتی شمس آباد را ضروری کرده است جلوگیری کردن از سرقت است. معمولا در شهرک های صنعتی رفت و آمد زیاد است و احتمال این که پای دزد هم به داخل شهرک باز شود کم نیست.

نصب بودن دوربین بسیاری از دزدهای تازه کار و ناشی را ترسانده و از انجام سرقت منصرف می کند. ولی اگر در همان مکان دوربین نصب نباشد همین افراد نسبت به سرقت اقدام می کنند و موجب خسارت به شرکت می شوند.

نظارت بر محوطه ها و اماکن:

یکی دیگر از دلایلی که نصب دوربین در شهرک صنعتی شمس آباد را توجیه می کند نظارت کردن دقیق و کامل بر اماکن است. کنترل کردن اماکن توسط یک اپراتور مجرب سبب می شود تا جلوی بسیاری از اتفاقات گرفته شود.

ممکن است پارک کردن ماشین در فلان جا ممنوع باشد و کسی که دارد پارک می کند خبر نداشته باشد و اقدام به این کار کرده و پارک کردنش موجب مزاحمت برای کارهای شرکت شود. در صورت بودن دوربین اپراتور متوجه اقدام او می شود و هشدار می دهد تا جلوی پارک کردنش را بگیرد.

نظارت بر کارکنان و کارمندان:

یکی از مهم ترین کارهایی که دوربین می تواند برای کارفرماها انجام دهد نظارت بر کارکنان و کارمندان از داخل دفتر مدیریت و یا از راه دور است. نظارت سبب می شود تا کارمندان در زمان کار حواسشان را جمع کار کنند.

نصب دوربین در شهرک صنعتی شمس آباد به مدیران و تاجران می تواند کمک کند نظارت دقیق تری بر روی کارکنان خود داشته باشند و میزان بهره وری از کار خود را افزایش دهند.

توصیه می کنم حتما مقاله ی خرید دوربین در شهرک صنعتی شمس آباد را مطالعه بفرمایید.

شناسایی سارقان در صورت سرقت:

سرقت در بسیاری از مکان ها به خصوص جاهایی مثل شهرک صنعتی سرقت پیش می آید و اتفاق دور از ذهنی نیست. اگر در آنجا دوربین نصب شده باشد امکان این که صورت سارقان یا شماره پلاک ماشین ثبت شده و دزدان گیر بیفتند زیاد است.

تاجران و مدیران باید نصب دوربین در شهرک صنعتی شمس آباد را جدی بگیرند تا بتوانند بسیار بهتر از منافع شرکت خود در ساعت هایی مثل شب که خلوت است و سرقت کردن بیشتر اتفاق می افتد دفاع کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به خدمات دوربین در محدوده شهرک صنعتی شمس اباد، به صفحه ی اختصاصی دوربین در شهرک صنعتی شمس آباد مراجعه فرمایید

دوربین در شهرک صنعتی شمس آباد
دوربین در شهرک صنعتی شمس آباد

کنترل بر اموال و دارایی ها:

در جاهایی مثل شرکت ها سوای از دزدی کردن بسیار پیش می آید وسیله ای جابجا شود و بر اثر همین جابجایی پیدا کردنش سخت باشد و مشخص نباشد که چه کسی اقدام به جابجایی اش کرده است ولی مسئولیتش را بر عهده نمی گیرد.

با نصب دوربین در شهرک صنعتی شمس آباد مشکلاتی از این دست اگر پیش بیاید دقیقا می شود رصد کرد که چه کسی اقدام به جابجایی کرده تا او را نسبت به کاری که انجام داده است پاسخگو کرد.

در صورت حادثه پی بردن به دلایلش:

در محیط هایی مثل کارخانه یا شهرک صنعتی احتمال حادثه یا اتفاق کم نیست. در این محیط ها دستگاه های صنعتی عظیم فعال هستند و ماشین آلات سنگین فعالیت می کنند. در چنین محیط هایی بعید نیست اتفاق ناگواری رخ دهد.

وقتی اتفاقی رخ دهد همه می گردند به دنبال کسی که مسببش بوده است تا پاسخگویش کنند. نصب دوربین در شهرک صنعتی شمس آباد می تواند در صورت بروز حادثه یا اتفاق بد به کار بیاید تا مسببش را شناسایی و پاسخگو کرد.

کنترل بر مراکز مهم اطلاعاتی:

یکی از جاهای مهم در کارخانه ها و شرکت ها ساختمان اداری است. در ساختمان اداری اطلاعات مهم از جمله نقشه ها و پروژه ها موجود است و حفظ کردن آنها برای صاحبان شرکت اهمیت دارد.

نصب دوربین برای کنترل و حفظ چنین مکان هایی بسیار ضروری است. ایمن نکردن چنین جاهایی ممکن است باعث شود ایده ها یا طرح ها توسط رقبا یا آدم های خرابکار به سرقت برود و باعث مشکلاتی برای شرکت شود.

کنترل بعضی دستگاه های حساس از راه دور:

در شهرک های صنعتی یک سری دستگاه هستند که باید آنها را زیر نظر گرفت و در بازه های زمانی مختلف برنامه آنها را از دوباره تنظیم یا راه اندازی کرد تا کارهای شرکت با مشکل مواجه نشود.

نصب دوربین در شهرک صنعتی شمس آباد و غیره که از این جور دستگاه ها در چرخه تولید و فعالیت خود دارند بسیار ضروری است تا کارها بهتر از قبل پیش برود و شرکت به سود مناسبی از فعالیت های خود برسد.

مجاب کردن بیمه:

امروزه بیمه ها بسیار حسابگر شده اند و صرف این که بگویید حادثه رخ داده به راحتی خسارت را پرداخت نمی کنند مگر این که شرکت اثبات کند حادثه عمدی نبوده تا بتواند خسارتش را بگیرد.

یکی از دلایلی که نصب دوربین در شهرک صنعتی شمس آباد ضروری است قانع کردن بیمه است زمانی که حادثه ای رخ دهد. اگر دوربین باشد بیمه نمی تواند بهانه بیاورد و از پرداخت کردن خسارت شانه خالی کند.

تحت نظر گرفتن قسمت های پر خطر:

در شهرک های صنعتی جاهایی مثل چاه عمیق یا منطقه فعالیت دستگاه های پر خطر کم نیست. یکی از راه هایی که می شود این جور جاها را ایمن کرد تحت نظر گرفتنشان از طریق دوربین است.

نصب دوربین در شهرک صنعتی شمس آباد می تواند به کمک بیاید تا این مناطق پر خطر که ممکن است موجب حادثه شود را شرکت ها تحت نظر بگیرند. تحت نظر گرفتن با دوربین هزینه قطعا کمتری از استخدام یک نگهبان برای ایمن کردن این جور مکان ها دارد.

دوربین در شهرک صنعتی شمس آباد

محافظت و مراقبت از منافع شرکت:

شرکت ها بیش از هر چیزی به منافع خود بسیار اهمیت می دهند. محافظت و مراقبت از منافع شرکت ها کاری نیست که نگهبان ها بدون کمک گرفتن از دوربین مدار بسته بتوانند از پس آن بربیایند.

نصب دوربین در شهرک صنعتی شمس آباد کمک می کند تا منافع شرکت ها از هر نظر بسیار بهتر از گذشته محافظت شود. دوربین تمام اتفاقات و حوادث را به خوبی ثبت می کند و مدیران را در جریان آنها قرار می دهد.

آسودگی خاطر:

نصب دوربین در محیط شهرک ها موجب می شود تا صاحبان شرکت خیالشان نسبت به ابزار و امکاناتی که در سوله ها قرار دارد راحت باشد. چون دوربین کمک می کند از راه دور هم بتوانند وضعیت را کنترل کرده و از اوضاع بی خبر نمانند. دوربین مدار بسته حکم چشم سوم مدیران و تاجران را دارد که در تمام ساعات شبانه روز بدون این که خسته شود در حال انجام وظیفه است تا محیط شرکت ایمن بماند.

 

در انتها

همان طور که در مقاله بالا خواندید و متوجه شدید شهرک های صنعتی محل رفت و آمد کارگران زیادی است و امکان اتفاقات زیادی وجود دارد. نصب دوربین در شهرک صنعتی شمس آباد و جاهایی از این دست ضروری است تا بتوان جلوی مشکلاتی که ممکن است پیش بیاید را سد کرد.

شرکت اپکس ایران با سال ها تجربه در زمینه نصب دوربین مدار بسته در شهرک صنعتی شمس آباد و غیره این آمادگی را دارد تا خدماتش را در اختیار تاجران قرار دهد. برای به دست آوردن اطلاعات مناسب به آدرس https://apexiran.ir مراجعه کنید و یا با واحد پشتیبانی شرکت تماس بگیرید.

شرکت اپکس ایران

دوربین مداربسته
اینترنت وایرلس اختصاصی
اینترنت تی دی ال تی ای
سرویس و نگهداری دوربین مداربسته
پشتیبانی شبکه
سیستم های حفاظتی

همکاری با ما

ما در اپکس ایران، در جستجوی همیشگی بهترین‌ها هستیم. بهترین‌ها کسانی هستند که به استعدادها و شایستگی‌های خود واقفند و پیوسته سه ضلع دانش، مهارت و شایستگی‌های خود را توسعه میدهند.
ما بر این باوریم که هر فرد مستعد و شایسته‌ای در بازار کار میهن عزیزمان، جزئی از مجموعه ماست که ما مشترکاً در جستجوی هم هستیم و با حضور و همکاری ایشان بالنده تر و موفقتر از قبل خواهیم بود.جهت معرفی خود به بخش ارتباط با ما مراجعه نمایید.

تماس با ما

تلفن : 56220026-021

دفتر شهرک صنعتی شمس آباد : جنب ورودی شهرک صنعتی شمس آباد، لاین کندرو، مجتمع امام رضا (ع)

شرکت اپکس ایران

دوربین مداربسته
اینترنت وایرلس اختصاصی
اینترنت تی دی ال تی ای
سرویس و نگهداری دوربین مداربسته
پشتیبانی شبکه
سیستم های حفاظتی

تماس با ما

تلفن : 56220026-021

دفتر شهرک صنعتی شمس آباد : جنب ورودی شهرک صنعتی شمس آباد، لاین کندرو، مجتمع امام رضا (ع)

همکاری با ما

ما در اپکس ایران، در جستجوی همیشگی بهترین‌ها هستیم. بهترین‌ها کسانی هستند که به استعدادها و شایستگی‌های خود واقفند و پیوسته سه ضلع دانش، مهارت و شایستگی‌های خود را توسعه میدهند.
ما بر این باوریم که هر فرد مستعد و شایسته‌ای در بازار کار میهن عزیزمان، جزئی از مجموعه ماست که ما مشترکاً در جستجوی هم هستیم و با حضور و همکاری ایشان بالنده تر و موفقتر از قبل خواهیم بود.جهت معرفی خود به بخش ارتباط با ما مراجعه نمایید.