اپکس ایران

چرا اپکس ایران

دوربین مداربسته

خرید و نصب دوربین مداربسته

امروزه کمترکسیست که از اهمیت نصب دوربین مداربسته غافل باشد . این تجهییزات دیگر نه صرفا یک کالای لوکس یا کم استفاده بلکه به عنوان اساسی ترین راه برای نظارت و سندی برای رخداد های مختلف نیز می باشد.
در سالهای اخیر با بالا رفتن سرعت اینترنت در کشور نظارت از راه دور، آن هم به آسانی و تنها با داشتن یک گوشی هوشمند بسیار سهل شده است و خیلی از صاحبان کسب و کار از طریق همین نوع از نظارت توانسته اند در دفتر کار خود در هر کجای جهان بنشینند و با خرید و نصب دوربین مداربسته نظاره گر روند کار خود در کارخانه، کارگاه یا انبار و … باشند

پخش ویدیو

کدام برند بهتر است؟

اگر یک بار برای خرید و نصب دوربین مداربسته اقدام کرده باشید متوجه تنوع قیمتی بالای این کالا در بازار شده اید.
قیمت خرید و نصب دوربین مداربسته می تواند از چند صد هزار تومن تا ده ها میلیون متغیر باشد که این قیمت ها به نوع عملکرد دوربین ها و همچنین برند آنها متغیر است.
قبل از معرفی انواع دوربین به برند دوربین می پردازیم.
بیایید خرید و نصب دوربین مداربسته را به دو دسته برند و بی برند یا همان no name تقسیم بندی کنیم.
خرید و نصب دوربین مداربسته بدون نام عموما دوربین هایی هستند که وارد کننده عزیزی در سالی آنها را وارد کرده و در سال های بعد دست از این کار برداشته است. دوربین هایی که یک بار با یک نام و سال بعد ممکن است با نام دیگر وارد شوند. اساسا هیچ کس مسئولیتی برای آنها قائل نمی شود و بی هویت فروخته و نصب می شوند.
این نوع خرید و نصب دوربین قریب به اتفاق فاقد گارانتی است.پس اپکس ایران از شما عاجزانه تقاضا دارد از خرید و نصب دوربین مداربسته بدون نام جدا خودداری فرمایید. چون سیستم های مداربسته به علت گستردگی بالایی که در محل نصب دارند، احتمال خرابی به نسبت بالاتری به تجهیزات برقی دیگر دارند و همین احتمال بس که از خرید این نوع دوربین ها خودداری بفرماید.

توصیه می کنم برای اقدام به خرید و نصب دوربین مداربسته در تهران و سر تا سر ایران، در ابتدا مقاله ی هزینه ی نصب دوربین مداربسته در تهران را مطالعه بفرمایید و سپس حتما به نمایندگی های مجاز و به برند های معتبر رو آورید.

شرکت اپکس ایران نماینده رسمی شرکت سانل در تهران و شهرک صنعتی شمس آباد با سابقه بیش از ۱۰ سال در حوزه ی فروش و نصب دوربین مداربسته در این شهرک صنعتی، با بهرمندی از زبده ترین و ماهرترین نیروهای فنی در سطح تهران و شهرک صنعتی شمس آباد، آماده خدمت رسانی و انجام پروژه های اجرایی در کل کشور می باشد.

انواع سیستم های دوربین مداربسته

  • سیستم مداربسته آنالوگ AHD
  • سیستم مداربسته تحت شبکه IP

به طور کلی می توان گفت که برای خرید و نصب دوربین مداربسته نیاز به کارشناسی فضا توسط متخصصین و سلیقه ی شخصی شما می باشد اما می توانید با مطالعه ی این چند خط، به اطلاعات مفیدی دست پیدا کنید.

سیستم مدار بسته ی آنالوگ (AHD) دارای یک دستگاه ضبط (DVR) می باشد که تمامی کابل دوربین های استفاده شده که شامل یک کابل برق و یک کابل تصویر می باشد، به DVR متصل می شود.در دوربین های آنالوگ کابل کشی ها در حجم بالایی انجام می شود و این یکی از ضعف های این نوع سیستم نسبت به سیستم های تحت شبکه (IP) می باشد.از دوربین های آنالوگ می بایست در فضا هایی با متراژ کم استفاده شود.

سیستم مداربسته ی تحت شبکه (IP) دارای یک دستگاه ضبط (NVR) می باشند که در آن هر تعداد دوربینی که قرار باشد مورد استفاده قرار می گیرد؛ تمامی کابل های دوربین توسط چند سوئیچ به هم متصل می شوند و تنها تعدادی ناچیزی،  که گاهی به یک تا سه کابل تصویر می رسد به NVR متصل خواهد شد که این امر باعث صرفه جویی در استفاده از کابل  و هزینه کابل کشی می شود و مناسب برای استفاده در فضا هایی با متراژ زیاد مانند کارخانه ها و شرکت های بزرگ می باشد.

به طور کلی دوربین های تحت شبکه، تمیزتر، راحت تر و به روزتر هستند.و برای توسعه سیستمی بسیار راحت تر می باشند. یعنی شما به راحتی می توانید دوربین ها را زیاد کنید.

با استفاده از جدولی که در پایین برای شما قرار داده شده است، بسته به متراژ فضایی که دارید، می توانید از تعداد دوربین مداربسته ای که می بایست استفاده کنید، مطلع شوید.

متراژ کارخانه شما چقدر است؟

تفاوت دوربین AHD و آی پی

در موشن گرافیک رو به رو تفاوت میان این دو نوع سیستم را به خوبی متوجه خواهید شد.
همانطور که مشاهده خواهید کرد، هر کدام از این نوع سیستم ها در جای خودش مفید و بهتر از دیگریست.

اجزای دوربین مداربسته

هر سیستم مدار بسته چه آنالوگ و چه تحت شبکه می تواند دارای اجزای زیر می باشد:

دوربین
دستگاه ضبط
هارددیسک
کابل برق
کابل شبکه
کابل کواکسیال
فیش بی ان سی
سوکت شبکه
آداپتور
باکس
مانیتور
سوییچ
مودم
رادیو و آنتن

دوربین مداربسته

انتقال تصویر

یکی از جذاب ترین استفاده ها از خرید و نصب دوربین مداربسته، نظارات آنلاین و مستقیم کارخانه و شرکت و … از راه دور است. به این گونه که شما در دفتر کار خود بر روی صندلی نرم تکیه میزنید و می توانید پشت هر دستگاه کارخانه یا در قسمت بارگیری و یا اتاق حسابداری یا محوطه و همه اونجایی که دوست دارید سفر کنید و نظارت کنید. اینجوری همیشه همه نیروها حواسشون هست که یکی داره نگاهشون می کنه پس …

حتما توصیه می کنیم برای آگاهی بیشتر در این رابطه مقاله ی نصب دوربین در شهرک صنعتی شمس اباد را مطالعه بفرمایید.

انواع دوربین مداربسته

دوربین مداربسته

اسپیددام

برای اماکنیست که نظارت آنلاین بوده و محیط آنقدر بزرگ است که مقرون به صرفه میشود. برای نمایشگاه ها و مساجد و انبارهای رو باز و بسته و برخی کارخانه ها بسیار کاربردیست

دوربین مداربسته

دام

بیشتر برای اماکن سرپوشیده استفاده و زیر سقف نصب می شود و در دو حالت گرد و لنز بیرون تقسیم می شوند .

دوربین مداربسته

بولت

بیشتر برای محوطه بیرون استفاده می شوند.
نوع بدنه این نوع دوربین ها و ضد آب بودن آنها و اتصالات حرفه ای و درست از مشخصات اصلی آنها باید باشد.

انواع دوربین مداربسته

دوربین مداربسته

اسپیددام

خرید و نصب دوربین مداربسته اسپید دام برای اماکنیست که نظارت آنلاین بوده و محیط آنقدر بزرگ است که مقرون به صرفه میشود. برای نمایشگاه ها و مساجد و انبارهای رو باز و بسته و برخی کارخانه ها بسیار کاربردیست

دوربین مداربسته

دام

خرید و نصب دوربین مداربسته دام بیشتر برای اماکن سرپوشیده استفاده و زیر سقف نصب می شود و در دو حالت گرد و لنز بیرون تقسیم می شوند.این سیستم یکی از معمول ترین سیستم مداربسته در دسترس می باشد.

دوربین مداربسته

بولت

خرید و نصب دوربین مداربسته بیشتر برای محوطه بیرون استفاده می شوند.
نوع بدنه این نوع دوربین ها و ضد آب بودن آنها و اتصالات حرفه ای و درست از مشخصات اصلی آنها باید باشد.

چرا اپکس ایران

اپکس ایران نیز مانند تمامی همکاران محترمی که سالها تلاش کرده اند تا بهترین باشند، تلاش کرده است تا همواره نام نیک از خود به جای بگذارد. این که ده سال بدون تبلیغ و فقط سینه به سینه و به خاطر کار خوب برایمان کار آمده است گواه این داستان است.
البته استفاده از برند های معتبر برای نصب دوربین مداربسته هم به خوش نامی ما کمک کرده است. برند هایی که در این سالها همواره از خدمات پس از فروش با کیفیتشان بهره برده ایم و خداروشکر سرمان در محضر مشتری بالا بوده است.
اپکس ایران در سالهای اخیر با توجه به گرانی بازار و افزایش قیمت دوربینها و تجهیزات با کیفیت باز هم حاصر به استفاده از دوربین ها و تجهیزات بی کیفیت نشده و ، همچنان بر کیفیت تکیه دارد و بر این باور است که این نیز بگذرد و خوش نامی را فدای هیچ چیز نخواهد کرد.
مجموعه اپکس ایران با تجهیز بیش از 200 ارگان، کارخانه و فروشگاه و شرکت ها در سطح ایران، خود را به عنوان یکی از حرفه ای ترین تیم های نصب سیستم های امنیتی همچون دوربین مداربسته معرفی کرده است و انشااله این مسیر توسط تیم جوان و حرفه ای شرکت ادامه خواهد داشت.

رزومه اپکس ایران در زمینه فروش و نصب دوربین مداربسته

نمایشگاه کتاب مصلی تهران

موسسه مالی اعتباری افضل توس

بورس کالای ایران

هواپیماسازی درنا

شرکت SUNYA

مجتمع مسکونی البرز

مجتمع مسکونی کلاهدوز

مجتمع مسکونی بهارستان

نیروی دریایی سپاه

کارخانه اسپریچو

کارخانه کیهان پلاستیک

کارخانه لواشک به به

اینترنت اختصاصی