دوربین مدار بسته در شهرک شمس آباد

نصب دوربین مدار بسته در شهرک شمس آباد چه مزایایی دارد؟

یکی از ابزارهایی که امروزه کمک زیادی به امنیت اماکن و شرکت ها می کند دوربین مدار بسته است. وجود داشتن دوربین در مکانی موجب می شود خیلی اتفاقات مثل سرقت و جرم میزانش به حد بسیار زیادی کاهش پیدا کند.

اولین بار از دوربین های مدار بسته در دهه نود میلادی در کشور ایالات متحده آمریکا برای برقراری امنیت مراکز تجاری استفاده شد. سپس کم کم به همه جا راه پیدا کرد و امروزه دوربین جزوی از تجارت شده است.

غیر از مراکز تجاری امروزه بسیاری از شرکت ها نصب دوربین مدار بسته در شهرک شمس آباد و غیره را در دستور کار خود قرار داده اند. چون پی بردند به وسیله دوربین می توانند کنترل بهتری بر محیط کارخانه و کارکنان خود داشته باشند.

دوربین مدار بسته در شهرک شمس آباد

دوربین مدار بسته کمک می کند تا محیط شرکت ها در شهرک ها امن بماند و مورد تجاوز سارقان قرار نگیرد. بسیاری از سارقان با دیدن دوربین در محیط یک شرکت این نگرانی برایشان پیش می آید که ممکن است گیر بیفتند و از انجام سرقت منصرف می شوند.

همان طور که متوجه شدید استفاده از دوربین مدار بسته در شهرک شمس آباد مزایای زیادی دارد. وجود دوربین به برقراری امنیت شرکت کمک می کند و در ساعاتی که خلوت است از منافع شرکت در برابر مجرمان دفاع می نماید.

آیا استفاده از دوربین مدار بسته ضروری است؟

امروزه هیچ مرکز تجاری یا شرکتی را بدون سیستم حفاظتی دوربین نمی شود تصور کرد. استفاده از دوربین برای حفظ منافع شرکت از نان شب هم واجب تر است اگر کارفرمایان به امنیت اهمیت بدهند قطعا دوربین نصب می کنند.

چرا شرکت ها در شهرک های صنعتی باید به دوربین مجهز باشند؟

شهرک های صنعتی محل ورود و خروج افراد زیادی در طول روز است و ممکن است پای آدم های مجرم هم به آنجا باز شود و بخواهند دست به سرقت بزنند. وجود دوربین سبب می شود این افراد منصرف شوند و یا این که اگر سرقتی رخ داد به وسیله دوربین بتوان قادر به شناسایی سارقان بود.

مزایای نصب دوربین در شهرک شمس آباد:

استفاده از دوربین مدار بسته برای شرکت هایی که در شهرک صنعتی مستقر هستند مزایایی دارد و کمک حال آنها است. در ادامه مزایای استفاده از دوربین را در این مکان ها نام برده و مختصر برای شما خواننده گرامی توضیح می دهیم.

جلوگیری از وقوع سرقت و جرم:

سرقت یکی از مهم ترین سوانحی است که زیاد اتفاق می افتد و نصب دوربین مدار بسته در شهرک شمس آباد را برای شرکت ها ضروری می کند تا بتوانند به موقع جلوی آن را بگیرند.

مامولا سارقان ناشی با دیدن دوربین محل را ترک کرده و از انجام سرقت منصرف می شوند. همین خود نشان می دهد که دوربین بازدارندگی ایجاد می کند. در صورتی که نباشد همین سارقان به عمل مجرمانه خود ادامه می دهند.

سوای از سرقت بعضی ها نسبت به تخریب اموال شرکت ممکن است اقدام کنند و با نصب بودن دوربین به راحتی می توان آنها را شناسایی کرده و تحویل پلیس داد تا نسبت به گرفتن خسارت ایجاد شده اقدام شود.

اگر که دوست دارید در رابطه با دوربین در شهرک صنعتی شمس آباد بدونید

حتما روی لینک قرمز بزنید و کلی چیز جدید یاد بگیرید.

ثبت ورود و خروج اتوماتیک خودروها:

یکی از مواردی که نصب دوربین مدار بسته در شهرک شمس آباد را ضروری می نماید ثبت کردن ورود و خروج خودروها می باشد. بسیاری از موارد پیش می آید همین خودروهایی که وارد شرکت می شوند دست به سرقت می زنند.

امروزه دوربین ها پیشرفت کرده اند و بعضی نمونه های جدید قادر هستند تا شماره پلاک خودروها را با تاریخ و ساعت ثبت کنند تا در صورتی که مشکلی پیش آمد نسبت به شناسایی کردنش اقدام کنند. وجود این جور تکنولوژی ها در شرکت هایی که میلیارد ها جنس در انبار خود دارند بسیار ضروری است تا متحمل خسارت نشوند.

دوربین مدار بسته در شهرک شمس آباد

دور نگه داشتن افراد از مناطق پر خطر:

در شرکت ها مناطق پر خطری وجود دارد که ورود افراد را به آن ممنوع می کنند. برای همین نصب دوربین مدار بسته در شهرک شمس آباد و چنین جاهایی که شرکت ها دارای مناطق پر خطر هستند ضروری است.

نصب دوربین در این جور مکان ها باعث می شود جلوی ورود افراد را گرفت تا جانشان به خطر نیفتد. در صورت وقوع اتفاقی که مقصر خود اشخاص باشند با نصب بودن دوربین می توان خسارات ناشی را از سر شرکت رفع کرد.

به دستگیری مجرمین کمک می کند:

در شرکت ها دوربین نصب می شود تا جلوی سرقت را بگیرد ولی گاهی اوقات مجرمانی که سابقه دار هستند کار خود را انجام داده و دست به سرقت می زنند. وجود دوربین کمک می کند تا نسبت به شناسایی آنها بشود اقدام کرد و در صورت امکان اموال مسروقه را بازگرداند. همین اهمیت وجود دوربین را نشان می دهد.

نظارت بر شرکت زمانی که تعطیل است:

بیشتر اتفاقات در ساعاتی می افتد که شرکت خلوت است و یا کسی حضور ندارد برای همین نصب دوربین مدار بسته در شهرک شمس آباد برای شرکت هایی که آنجا حضور دارند ضروری است.

نصب دوربین کمک می کند از راه دور هم صاحبان و مدیران شرکت بتوانند اوضاع را کنترل کنند. امروزه اگر کسی کلاه خود را محکم نگه ندارد، باد خواهد برد. در واقع نصب کردن دوربین همان محکم نگه داشتن کلاه است که تجار نباید از آن غافل شوند.

کنترل ورود و خروج کارکنان:

نصب دوربین مدار بسته در شهرک شمس آباد از این جهت برای شرکت ها ضروری است که با نصب آن می توان ورود و خروج افراد به شرکت را به خوبی کنترل کرد. کنترل کردن ورود و خروج سبب می شود تا کارکنان نسبت به تعهدات خود درست عمل کنند.

اگر ورود و خروج افراد یک شرکت کنترل شود جلوی ورود افراد متفرقه به شرکت هم گرفته می شود. همین افراد متفرقه برای منافع شرکت خطرساز هستند چه بسا یکی از آنها به منظور سرقت یا تخریب وارد شرکت شده باشد. دوربین کمک می کند تا آنها شناسایی و جلوی کارشان گرفته شود.

حتما به مقاله ی خرید دوربین در شهرک صنعتی شمس آباد سر بزنید.

دوربین مدار بسته در شهرک شمس آباد

کنترل فعالیت کردن یا نکردن کارمندان:

یکی از مواردی که موجب می شود تا نصب دوربین مدار بسته در شهرک شمس آباد برای شرکت های فعال ضروری باشد کنترل کردن فعالیت ها است. در بین هر قشری افرادی پیدا می شوند که کارها را به دستی انجام ندهند و موجب خسارت به کارخانه یا شرکت باشند.

فعالیت نکردن درست و حسابی کارکنان یا کارمندان خسارت به شرکت است و از نظر اخلاقی کار درستی نیست. برای این که این موارد را مدیران بتوانند زیر نظر داشته باشند دوربین بهترین وسیله ممکن است. زیرا تمام فعالیت ها را به خوبی هر چه تمام تر ثبت می کند.

توصیه می کنم مقاله ی وُیپ چیست؟ رو حتما مطالعه کنید.

بهتر اجرا شدن قوانین توسط کارکنان:

هر شرکت قوانینی دارد که برای پیش بردن بهتر کارهایش توسط مدیران وضع کرده است اما همیشه هستند کارکنانی که این قوانین را نادیده بگیرند و در انجام آنها تخطی کنند. برای همین نصب دوربین مدار بسته در شهرک شمس آباد ضرورت دارد تا کسانی که قوانین را دور می زنند توسط مدیران شناسایی شوند.

کاهش هزینه های بیمه سرقت:

در صورتی که شرکت های فعال دوربین مدار بسته در شهرک شمس آباد نصب کنند مشمول تخفیف بیمه هم می شوند. بیمه تخفیف می دهد تا شرکت ها مورد تشویق قرار بگیرند و دست به نصب دوربین بزنند.

دلیلش این است شرکت هایی که دوربین نصب دارند اگر اتفاق یا سانحه ای برایشان رخ دهد دوربین تمام ماجرا را ضبط می کند و بیمه دقیق در جریان ماجرا قرار می گیرد و نیاز نیست دست به بازرسی شدید بزند چون ماجرا دقیقا مشخص است و می داند حادثه تقصیر چه کسی بود.

کاهش هزینه ها:

شرکت هایی که نصب دوربین مداربسته در شهرک صنعتی شمس آباد دارند هزینه پرسنل نگهبانی شان کاهش پیدا می کند و نیاز نیست تعداد زیادی را برای این کار استخدام کنند. در واقع دوربین کار نگهبانان اضافی را به نحو بسیار بهتری انجام می دهد و امنیت را برقرار می کند.

حفاظت از منافع شرکت:

نصب دوربین مدار بسته در شهرک شمس آباد برای شرکت ها نوعی حفاظت به حساب می آید که هزینه زیادی در قبال امنیتی که برایشان تامین می شود نیست. دوربین تمام مسائل را ضبط می کند و در صورت نیاز می توان مراجعه کرده و از جریان اتفاقات باخبر شد.

آسودگی خیال تجار:

کارهای تجاری بزرگ مثل اداره کردن شرکت ها یا کارخانجات کار بسیار سخت و پر استرسی است. به خصوص این که تاجر برای خرید لوازم گاهی اعتبار خود را گرو می گذارند. اگر سرقت شود یا سانحه پیش بیاید سرمایه شان بر باد می رود. برای همین نصب دوربین مدار بسته در شهرک شمس آباد برای کارخانه ها ضروری است و نباید از کنار آن مدیران بی توجه رد شوند. دوربین کمک می کند از دور شرکت را زیر نظر داشته باشند و به آسودگی خاطر برسند.

 

در انتها

همانطور که در مقاله بالا خواندید نصب دوربین مدار بسته در شهرک شمس آباد برای شرکت ها مزایای زیادی دارد. همین مزایا است که موجب می شود تا شرکت ها برای نصب دوربین اقدام کنند. شرکت ها برای نصب دوربین بهتر است به یک شرکت معتبر مراجعه کنند.

شرکت اپکس ایران با سال ها کوله بار تجربه در زمینه نصب دوربین مدار بسته در شهرک شمس آباد این آمادگی را دارد تا خدماتش را در اختیار شرکت ها قرار دهد. برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر به آدرس سایت ما https://apexiran.ir مراجعه کرده و یا با واحد پشتیبانی شرکت تماس بگیرید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شرکت اپکس ایران

دوربین مداربسته
اینترنت وایرلس اختصاصی
اینترنت تی دی ال تی ای
سرویس و نگهداری دوربین مداربسته
پشتیبانی شبکه
سیستم های حفاظتی

همکاری با ما

ما در اپکس ایران، در جستجوی همیشگی بهترین‌ها هستیم. بهترین‌ها کسانی هستند که به استعدادها و شایستگی‌های خود واقفند و پیوسته سه ضلع دانش، مهارت و شایستگی‌های خود را توسعه میدهند.
ما بر این باوریم که هر فرد مستعد و شایسته‌ای در بازار کار میهن عزیزمان، جزئی از مجموعه ماست که ما مشترکاً در جستجوی هم هستیم و با حضور و همکاری ایشان بالنده تر و موفقتر از قبل خواهیم بود.جهت معرفی خود به بخش ارتباط با ما مراجعه نمایید.

تماس با ما

تلفن : 56220026-021

دفتر شهرک صنعتی شمس آباد : جنب ورودی شهرک صنعتی شمس آباد، لاین کندرو، مجتمع امام رضا (ع)

شرکت اپکس ایران

دوربین مداربسته
اینترنت وایرلس اختصاصی
اینترنت تی دی ال تی ای
سرویس و نگهداری دوربین مداربسته
پشتیبانی شبکه
سیستم های حفاظتی

تماس با ما

تلفن : 56220026-021

دفتر شهرک صنعتی شمس آباد : جنب ورودی شهرک صنعتی شمس آباد، لاین کندرو، مجتمع امام رضا (ع)

همکاری با ما

ما در اپکس ایران، در جستجوی همیشگی بهترین‌ها هستیم. بهترین‌ها کسانی هستند که به استعدادها و شایستگی‌های خود واقفند و پیوسته سه ضلع دانش، مهارت و شایستگی‌های خود را توسعه میدهند.
ما بر این باوریم که هر فرد مستعد و شایسته‌ای در بازار کار میهن عزیزمان، جزئی از مجموعه ماست که ما مشترکاً در جستجوی هم هستیم و با حضور و همکاری ایشان بالنده تر و موفقتر از قبل خواهیم بود.جهت معرفی خود به بخش ارتباط با ما مراجعه نمایید.