سرویس دوربین در شمس آباد

مزایای سرویس دوربین در شمس آباد

تمام لوازم الکترونیک از جمله دوربین به مرور زمان دچار نقص و ایراد می شوند. برای رفع ایراد نیاز می شود که به سراغ یک شرکت معتبر در این زمینه رفت که متخصصان مربوط را در اختیار دارد.

زمانی که دوربین ها دچار ایراد شوند کاربر اطاق دوربین نمی تواند روی کار به خوبی تمرکز کند. تصور کنید دوربینی را که اصلا تصویر خوبی را به اپراتور مربوطه نشان نمی دهد. به نظر شما اپراتور چگونه باید مکان های حیاتی شرکت را تحت کنترل داشته باشد.

برای همین قبل از ایجاد شدن ایراد باید به فکر چاره بود. یکی از مرسوم ترین شیوه ها برای جلوگیری از پیش آمدن ایرادات ناگهانی سرویس دوربین در شمس آباد است. شرکت ها با کارشناس مربوطه تماس می گیرند تا اقدامات لازم را جهت سلامتی سیستم دوربین انجام دهد.

سرویس دوربین در شمس آباد

مهم ترین قسمت سیستم دوربین که قلب آن می باشد کیس مرکزی است. سرویس کردن کیس بسیار تخصصی می باشد و غیر از کارشناس مربوطه نباید کسی اقدام به باز شدنش کند. باز شدن توسط آدم نابلد ایرادی بر روی ایرادات خواهد افزود.

سوای از ایجاد شدن ایراد مشکل دیگری که پیش می آید این است که اگر سیستم دارای گارانتی باشد و باز شود نمایندگی گارانتی کیس مربوطه را قبول نخواهد کرد. برای همین بهتر است در این جور مواقع خود نمایندگی اقدام به باز شدن کیس مرکزی بکند که قلب تپنده سیستم دوربین مدار بسته است.

سرویس دوربین در شمس آباد مزایایی دارد که در ادامه مقاله برای آشنایی شما خواننده عزیز این مزایا را نام برده و توضیح می دهیم تا زمانی که دوربین دچار مشکل شد سرخود عمل نکرده و به کارشناس مراجعه کنید.

سرویس دوربین در شمس آباد

درباره شهرک شمس آباد:

شمس آباد بزرگ ترین شهرک صنعتی ایران است که در تهران واقع شده است. در شهرک های صنعتی شرکت های زیادی احداث شده و رفت و آمد روزانه آنها بالا است. شرکت ها برای این که بتوانند از منافع خود محافظت کنند اقدام به نصب دوربین می کنند. نصب کردن دوربین باعث می شود تا امنیت شرکت بهتر برقرار شود.

آیا هزینه سرویس دوربین در شمس آباد زیاد می شود؟

هزینه سرویس کردن دوربین در مکان توسط کارشناس نسبت به تعمیرگاه کمی بیشتر است. چون بالاخره ایاب و ذهاب هم به هزینه تعمیر اضافه می شود. ولی در کل سرویس کردن در خود شهرک اینقدر مزایا دارد که یک ذره هزینه بیشتر اصلا اهمیت چندانی برای شرکت ها نباید داشته باشد زیرا خدماتی که دریافت می کنند بسیار بهتر است.

مزایای سرویس دوربین در شمس آباد:

سرویس کردن دوربین در همان محلی که نصب شده است مزایایی دارد برای همین شرکت ها این خدمات را علارقم بیشتر بودن هزینه اش تقبل می کنند تا خیالشان آسوده باشد.

مشکل زودتر شناسایی و حل می شود:

بزرگ ترین مزیت سرویس دوربین در شمس آباد شناسایی شدن سریع تر مشکل است. زمانی که تمام تجهیزات در یک مکان نصب باشد پیدا کردن نقص برای تعمیر کار راحت تر است.

تعمیر کار کابل ها، دوربین ها، کیس مرکزی، مانیتور و هر چه را که مربوط به سیستم دوربین باشد چک می کند و ابتدا ایراد را پیدا می کند. بعد از پیدا کردن ایراد اقدامات لازم را برای رفع کردنش انجام می دهد تا سیستم با بالاترین کیفیت ممکن به وظیفه خود ادامه بدهد.

ایرادات دیگر اگر باشد هم رفع می شود:

در بسیاری از مواقع شرکت ها تعمیرکار را برای سرویس دوربین در شمس آباد فرا می خوانند تا ایرادی که با آن مواجه شده اند را رفع نماید و سیستم را بهینه سازی کند. تعمیر کار زمانی که دارد ایراد مربوط را رفع می کند ایرادات دیگری که در کنار آن ایراد پیش آمده بود و هنوز تشدید نشده بود را هم شناسایی کرده و رفع می نماید.

اگر آن ایرادات شناسایی نمی شد به همین زودی ها شرکت باز هم باید به سراغ تعمیرکار برای رفع آنها می آمد. بنا بر این شرکت ها باید در جریان باشند که هزینه بیشتری که برای آمدن تعمیرکار می کنند این مزایا را هم برایشان در پی دارد.

اگر که دوست دارید اطلاعات تکمیلی و مهمی در زمینه ی سرویس و نگهداری در شهرک صنعتی شمس آباد بدونید،

حتما روی لینک قرمز بزنید و کلی اطلاعاتتون رو آپدیت کنید.

نرم افزار دوربین با بالاترین کیفیت ممکن تنظیم می شود:

یکی دیگر از مزایایی که سرویس دوربین در شمس آباد برای شرکت ها دارد این است که دوربین ها از لحاظ کیفی تنظیم می شوند.  ممکن است تعمیرکار برای یک مشکل دیگر آمده باشد اما وقتی ببیند دوربین ها کیفیت پایینی را دارند ارائه می دهند دستی به سر و گوش آنها هم خواهد کشید. تنظیم کیفی دوربین ها باعث می شود تا اطاق اپراتور تصاویر بهتری را دریافت کرده و بهتر از قبل بتواند تمام مکان ها را زیر نظر بگیرد. زمانی که کیفیت پایین باشد رفع کردن مشکلات امنیتی از اطاق اپراتور به مشکل خواهد خورد.

در صورت لزوم کابل کشی ها تعمیر یا تعویض می گردد:

کابل به مرور زمان دچار قطعی، پارگی و فرسودگی می شوند و باید تعمیر یا تعویض گردد.

سرویس دوربین در شمس آباد

قطعات معیوب در محل تعویض می شود:

قطعات الکترونیکی به مرور زمان دچار ایراداتی می شوند و سرویس دوربین در شمس آباد توسط کارشناس می تواند باعث شود این ایرادات رفع گردد.  رفع شدن ایرادات دوربین را در وضعیت عالی آماده به کار قرار می دهد. بسیاری اوقات پیش می آید قطعات معیوب تق و لق به مدت طولانی به کار خود ادامه می دهند تا این که تعمیرکار آنها را پیدا می کند و اقدام به تعویض می کند. اگر این قطعات تعویض نشوند به طور ناگهانی ممکن است سیستم را از کار بیندازند.

کیفیت نور مانیتور تنظیم می شود:

یکی دیگر از ایراداتی که زمان سرویس دوربین در شمس آباد توسط تعمیر کار تنظیم می شود کیفیت نور دوربین ها و مانتیور است. تنظیم کردن این موارد سبب می شود تا تصاویر با کیفیت بالا بر روی مانیتور نقش ببندد و اپراتور دوربین بهتر بر روی امنیت شرکت تمرکز کند.

مقاله ی شرکت خدماتی دوربین بسیار مهمه و توصیه می کنم حتما اون رو مطالعه کنید.

اگر شدنی باشد قطعه معیوب در محل تعمیر می شود:

بسیاری از قطعات هستند که زمان سرویس دوربین در شمس آباد توسط تعمیرکار کشف می شوند. بعضی از این قطعات با یک تعمیر جزئی می توانند به فعالیت ادامه دهند. مامولا تعمیرکارانی که با تجربه هستند هزینه الکی روی دست شرکت ها نگذاشته و اقدام به تعمیر آن می کنند.

تعمیر قطعه معیوب ریسک دارد و هر تعمیرکاری اقدام به آن نمی کند. بیشتر تعمیر کاران ترجیح می دهند قطعه را با قطعه نو تعویض کرده و خدای نکرده به اعتبار خود خدشه وارد نکنند. تعمیرکاری که دست به این اقدام می زنند معمولا بسیار باتجربه هستند و ریسک این کار را می پذیرند. بالاخره یک اقدام مناسب از یک تعمیرکار بلد می تواند کسب اعتبار کند و هزینه شرکت ها را کاهش دهد.

 

در صورت درخواست مشتری سیستم ارتقای سخت افزاری می یابد:

بعضی از تعمیرکاران که برای سرویس دوربین در شمس آباد مراجعه می کنند متوجه می شوند که اگر سیستم ارتقای نرم افزاری پیدا کند می تواند بهتر امنیت شرکت را حفظ کند. اقدام به ارتقا دادن سیستم کمک بزرگی جهت برقرار کردن امنیت شرکت ها است.

کارشناس این موضوع را با مدیران شرکت در میان می گذارد و اگر آنها هم نظرشان نسبت به ارتقا دادن سیستم مساعد بود اقدام به ارتقا می کند تا امینت شرکت بهتر از قبل شود. این اقدامات مامولا در دراز مدت خود را نشان می دهد و مدیران می فهمند که چه تصمیم درست و مناسبی به نفع شرکت گرفته اند.

ممکن است در آینده دزدی شود و همین ارتقای سیستم دوربین سبب شود دزدان گیر بیفتند. مثلا ارتقای دوربین معمولی به دوربین دید در شب یکی از این اقدامات خوب است. دزدان که فکر نمی کردند دوربین ها در تاریکی هم تصویرشان را بگیرد اقدام به آن کرده و گیر افتادند.

زاویه دوربین ها در جهت درست قرار می گیرد:

یکی از مزایایی که سرویس دوربین در شمس آباد برای شرکت ها دارد تنظیم شدن زاویه دوربین ها است. دوربین ها به مرور زمان توسط عوامل طبیعی و غیر طبیعی دچار انحراف زاویه می شوند.

در ابتدا زمانی که دوربین ها توسط کارشناس نصب می شد برای پوشش بهتر فضاها زاویه ها را محاسبه نموده و تنظیم کرد. وقتی زاویه دوربین به هم بخورد پوششی که توسط کارشناس محاسبه شده به هم می خورد و امنیت مکان های مهم حفظ نمی شود.

در انتها

همان گونه که متوجه شدید سرویس دوربین در شمس آباد مزایایی دارد که شرکت ها را مجاب می کند از این خدمات استفاده کنند. سرویس در مکان باعث می شود مشکلات دقیق تر پیدا شده و در اسرع وقت در همان مکان به آن رسیدگی شود. رسیدگی سریع دوربین ها را در حالت آماده به کار قرار می دهد تا امنیت شرکت به خطر نیفتد.

شرکت اپکس ایران با سال ها تجربه در زمینه سرویس دوربین در شمس آباد آماده است تا خدماتش را در اختیار شرکت ها قرار بدهد. برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر به آدرس سایت ما به نشانی اینترنتی https://apexiran.ir مراجعه کرده و یا با واحد پشتیبانی شرکت تماس بگیرید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شرکت اپکس ایران

دوربین مداربسته
اینترنت وایرلس اختصاصی
اینترنت تی دی ال تی ای
سرویس و نگهداری دوربین مداربسته
پشتیبانی شبکه
سیستم های حفاظتی

همکاری با ما

ما در اپکس ایران، در جستجوی همیشگی بهترین‌ها هستیم. بهترین‌ها کسانی هستند که به استعدادها و شایستگی‌های خود واقفند و پیوسته سه ضلع دانش، مهارت و شایستگی‌های خود را توسعه میدهند.
ما بر این باوریم که هر فرد مستعد و شایسته‌ای در بازار کار میهن عزیزمان، جزئی از مجموعه ماست که ما مشترکاً در جستجوی هم هستیم و با حضور و همکاری ایشان بالنده تر و موفقتر از قبل خواهیم بود.جهت معرفی خود به بخش ارتباط با ما مراجعه نمایید.

تماس با ما

تلفن : 56220026-021

دفتر شهرک صنعتی شمس آباد : جنب ورودی شهرک صنعتی شمس آباد، لاین کندرو، مجتمع امام رضا (ع)

شرکت اپکس ایران

دوربین مداربسته
اینترنت وایرلس اختصاصی
اینترنت تی دی ال تی ای
سرویس و نگهداری دوربین مداربسته
پشتیبانی شبکه
سیستم های حفاظتی

تماس با ما

تلفن : 56220026-021

دفتر شهرک صنعتی شمس آباد : جنب ورودی شهرک صنعتی شمس آباد، لاین کندرو، مجتمع امام رضا (ع)

همکاری با ما

ما در اپکس ایران، در جستجوی همیشگی بهترین‌ها هستیم. بهترین‌ها کسانی هستند که به استعدادها و شایستگی‌های خود واقفند و پیوسته سه ضلع دانش، مهارت و شایستگی‌های خود را توسعه میدهند.
ما بر این باوریم که هر فرد مستعد و شایسته‌ای در بازار کار میهن عزیزمان، جزئی از مجموعه ماست که ما مشترکاً در جستجوی هم هستیم و با حضور و همکاری ایشان بالنده تر و موفقتر از قبل خواهیم بود.جهت معرفی خود به بخش ارتباط با ما مراجعه نمایید.