اپکس ایران

کارکرد سیستم های امنیتی و حفاظتی

استفاده از تجهیزات امنیتی و حفاظتی سوای جلوگیری کردن از سرقت توسط دزدان، مزایای دیگری هم دارد. مثلا نصب کردن یک سیستم اطفای حریق مناسب می تواند در مواقعی که خطر آتش سوزی ایجاد شود به خوبی آن را مهار کرده و جلوی خسارت بی دلیل به منابع شرکت را بگیرد.

کار شرکت ما کمک به بهبود ایمنی شرکت ها است و سال ها در این زمینه فعال هستیم. سال ها تجربه و دانش در نصب سیستم های امنیتی و حفاظتی را با خود به همراه داریم. در ادامه خدماتی که توسط شرکت ما ارائه می شود را یک به یک نام برده و برای بهتر آشنا شدن شما خواننده عزیز و گرامی مختصر توضیح می دهیم.

پخش ویدیو

طراحی و راه اندازی شبکه های کامپیوتری (اکتیو و پسیو)

شبکه های کامپیوتری، با توجه به شرایطی که درهر سازمان، ارگان و شرکت موجود است، طراحی و سپس به مرحله ی اجرا در می آیند. به واسطه ی اجرای شبکه های کامپیوتری، زیرساخت های لازم نیز در سازمان های مربوطه جهت اشتراک گذاری منابع به وجود خواهند آمد. در اجرای شبکه های کامپیوتری یکی از موارد مهم این است که زیرساخت ها به درستی طراحی شوند.

خیلی از افراد چنین سوالی را مطرح می نمایند که آیا برای نصب و راه اندازی شبکه به گروهی متخصص و حرفه ای نیاز خواهد بود؟ قطعا پاسخ بله می باشد. شما می توانید برای طراحی و اجرای شبکه های کامپیوتری از افراد متخصص در این حوزه کمک بگیرید.

بعد از طراحی شبکه نوبت به اجرای آن خواهد رسید. همانطور که در قبل اشاره نمودیم، طراحی شبکه و اجرای شبکه از اهمیت وافری برخوردار است. به عبارتی در یک سازمان، شرکت و غیره می توان بعد از اتمام طراحی شبکه، برای به اشتراک گذاری فایل ها و منابع مورد نیاز به اجرای شبکه پرداخت.

اکنون به چند مورد از مزیت های اجرای شبکه کامپیوتری اشاره می نمائیم. این مزیت ها شامل موارد زیر می شود:

  • صرفه جویی در هزینه های سازمان، شرکت، مجموعه و غیره
  • سهولت کارکنان در زمان اشتراک گذاری فایل ها و منابع
  • افزایش سرعت در کار
  • افزایش عمر تجهیزات
  • افزایش سرعت ارتباطات
  • به حداقل رسیدن قطعی ها

در نهایت باید بگوئیم که اگر طراحی و اجرا در شبکه به بهترین نحو خود صورت پذیرد، تمامی مزیت های بالا را برای کاربران در پی خواهد داشت.

اجرا و پیاده سازی پسیو شبکه

در حالت کلی برای اینکه شبکه کامپوتری مورد نظر ما از کیفیت و سرعت مطلوبی بهره مند گردد باید اصول مهندسی در آن درنظر گرفته شود. اجرا و پیاده سازی شبکه نیز مشمول موارد زیر می گردد. از جمله:

ترانکینک شبکه، آرایش رک، داکت کشی، کابل کشی، نصب نود، سرور، سنسورها، دوربین ها، سیستم امنیتی و حفاظتی اعلان

از دیگر خدمات طراحی و اجرای شبکه کامپوتری می توان به: نصب و راه اندازی ویندوز سرور، سرویس های مجازی سازی سرور، مجازی سازی کلاینت، بک آپ گیری و پشتیبان گیری، اشاره نمود که حتما باید توسط متخصصین این امر صورت گیرد که مجموعه اپکس ایران با استفاده از متخصصین خود این امر را برای شما تسهیل می کند.

UPS  برق اضطراری

امروزه به علت ترافیک زیاد شبکه برق شهری در فصل های گرم سال احتمال قطع شدن آن بسیار است. زمانی که برق قطع شود بسیاری از صنایع و شرکت ها دچار مشکل شده و نمی توانند به فعالیت خود ادامه دهند. شرکت ها برای این که از پس این مشکل بربیایند نیاز است که سیستمی در اختیار داشته باشند تا در این مواقع به کمکشان بیاید.

شرکت ها برای رفع این مشکل خود دستگاهی را در مسیر برق رسانی خط تولید خود قرار می دهند. به محض این که شبکه سراسری برق قطع شود این دستگاه به صورت کاملا هوشمند خود را در مسیر قرار داده و برق را تامین می کند تا فعالیت های شرکت فلج نشود.

معمولا این دستگاه ها از چند ساعت تا یک روز آن هم بسته به میزان مصرف توانایی تامین برق را دارند. هر چه دستگاهی که سفارش می دهید ظرفیت بالاتری داشته باشد مدت زمان بیشتری در صورت قطع شدن برق سراسری می تواند نیازهای خط تولید را تامین کند. برای نصب یک سیستم مناسب برق باید به یک تیم با تجربه مراجعه کرد که به تمام زوایای کار احاطه دارد.

سیستم دزدگیر اماکن

امروزه به علت تورم بالایی که در جامعه ما وجود دارد و مشکلات اقتصادی همه ارکان حتی اخلاق را هم تحت شعاع قرار داده است. میزان سرقت از شرکت ها و منازل افزایش پیدا کرده است. برای این که بشود تا حدودی امکان مورد دستبرد واقع شدن را پایین آورد باید از سیستم امنیتی و حفاظتی مانند دزدگیر استفاده کرد.

این سیستم امنیتی و حفاظتی معمولا به چند صورت لرزشی، حرکتی و چشمی هستند. وقتی آنها را در مکانی تعبیه کنند به محض این که ورود غیر مجازی اتفاق بیفتد هشدار می دهند. هشدار دادن معمولا به صورت سر و صدای زیاد در محیط توسط بلندگویی که به آنها وصل است حاضران و اطرافیان را مطلع می کند.

غیر از سر و صدا در محیط به تلفن خاصی هم وصل هستند. زمانی که ورود غیر مجاز اتفاق بیفتد به صورت کاملا اتوماتیک به شماره ای که از قبل به آن متصل کرده اند تماس می گیرد و هشدارهای لازم را می دهد تا برای ایمنی و رفع خطر اقدام کنند.

نصب دزدگیر در اماکن کوچک و بزرگ باید همراه با تجربه لازم باشد تا به خوبی موثر واقع شود برای همین ضرورت دارد تا سراغ تیم هایی بروید که این کار را سال هاست دارند انجام می دهند و با تمام جوانب و روزنه های نصب دزدگیر آشنایی دارند.

سیستم اعلان حریق

یکی از سیستم امنیتی و حفاظتی که بودنش از نان شب برای اماکن بزرگ و کوچک ضروری است بودن سیستم اطفای حریق است. بودن چنین سیستم حفاظتی و امنیتی است که می تواند در مواقع آتش سوزی به داد برسد تا انبارها و منابع دچار نابودی نشوند. نبودن چنین سیستمی می تواند یک شرکت را یک شبه به نابودی بکشاند.

سیستم امنیتی و حفاظتی اطفای حریق به دو صورت ساده و پیچیده معمولا در دسترس است. ما به عنوان کسی که سال ها در نصب کردنش تجربه داریم توصیه می کنیم اگر منابع مهمی را در جایی نگهداری می کنید حتما از سیستم حفاظتی و امنیتی اعلان حریق حرفه ای استفاده کنید.

تفاوت سیستم اعلان حریق ساده و حرفه ای در این است که، سیستم ساده فقط به دادن هشدار اکتفا می کند و شما باید به صورت کاملا دستی نسبت به رفع خطر اقدام کنید، اما در سیستم پیشرفته علاوه بر اعلان حریق به صورت کاملا اتوماتیک نسبت به رفع خطر اقدام می کند تا آسیبی به منابع شما نرسد.

پخش ویدیو

در زمینه نصب و تهیه آیفون تصویری حتما باید از تیم های باتجربه استفاده کرد. تیم هایی که تجربه بالا دارند و با دیدن مکان به شما خواهند گفت که از چه نوع آیفونی با چه نوع برندی استفاده کنید تا به صورت بسیار بهتر به فضای جلوی در دید داشته باشید.

آنتن مرکزی

ساختمان ها به صورت طبقات زیاد با واحدهای زیاد ساخته می شود. نصب آنتن معمولی برای هر واحد سوای فضای زیادی که اشغال می کند به هر واحد هزینه زیادی را هم تحمیل می کند. معمولا مدیران ساختمان برای حل کردن این دو مشکل با مشورت و همکاری اعضای ساختمان یک آنتن مرکزی نصب می کنند.

نصب کردن آنتن مرکزی تمامی واحدها را برای استفاده از شبکه های تلویزیونی تامین می کند. برای این که آنتن بهترین تصویر را به تلویزیون ارسال کند ضروری است که از تیم های باتجربه در زمینه نصب استفاده شود تا تمامی واحدها تصویر را با کیفیت کاملا مناسب دریافت کرده و از آن لذت ببرند.

سیستم صوتی و پیجینگ

بسیاری از فضاهای عمومی و شرکت ها هستند که نیاز به سیستمی دارند از طریق آن بتوانند به دیگران اطلاع رسانی کنند. به طور مثال در بانک هر فرد شماره برای نوبت خود دریافت می کند زمانی که نوبتش شد باید به طریقی به او اعلام شود، اینجاست که یک سیستم صوتی قوی در یک مکان عموی به درد می خورد.

سوای از بانک اگر فکر کنید بسیاری از جاهای دیگر از سالن انتظار قطار یا هواپیما یا شرکت ها و غیره هستند که به این سیستم نیاز دارند تا به خوبی بتوانند اطلاع رسانی کنند. برای این که سیستم صوتی بهترین کیفیت خود را ارائه دهد ضروری است از تیم هایی برای نصب استفاده کنید که در این زمینه تجربه بالایی دارند و شما را به بهترین صورت راهنمایی می کنند.

تجهیز سالن آمفی تئاتر و کنفرانس

سالن های تاتر و همایش به دلایلی خاص که در ادامه گفته خواهد شد نیاز به تجهیزات دارند تا بتوانند از لحاظ تصویری حاضران در سالن را پوشش دهند. بزرگ ترین دلیل شاید دادن یک سری اطلاعات قبل از اجرای برنامه در این سالن ها است تا مخاطبان نسبت به برنامه و عوامل اجرا کننده شناخت بیشتری پیدا کنند.

معمولا قبل از اجرای برنامه در این مکان ها بر روی پرده ای که از قبل نصب شده است. تیزری که توسط یک تیم کاملا حرفه ای تولید شده به نمایش در می آید. پخش شدن مناسب و با کیفیت این تیزر به حاظران کمک می کند تا ذهنشان نسبت به برنامه ای که قرار است اجرا شود ارتباط بهتری برقرار کند.

برای این که یک سیستم تصویری مناسب در سالن های تاتر و همایش و کنفرانس نصب شود باید به سراغ تیم هایی رفت که سال ها تجربه در اختیار دارند. عامل تجربه موجب می شود تا کیفیت تصویری که حاظران با آن مواجه می شوند بالا باشد و رضایت خاطر آنها به دست بیاید.

سیستم های تصویری و پروجکشن

خیلی وقت ها استفاده از سیستم های تصویری ویدئو پروجکشن در فضاهای باز و بسته ضروری است. گاهی اوقات پیش می آید جشنی در یک فضای باز برگزار می شود و تیم اجرا کننده نیاز دارد تا از طریق یک پرده بزرگ تصویر را به اشتراک بگذارد تا افراد بیشتری که از صحنه دور هستند بتوانند با کیفیت بالاتر مراسم را مشاهده کنند.

معمولا در نصب چنین سیستم های تصویری رعایت کردن یک سری نکات است که کمک می کند کیفیت تصویری که بر روی پرده می افتد بالا برود و بیننده از دیدنش نهایت لذت را ببرد. برای همین ضرورت دارد برای نصب و راه اندازی چنین سیستم هایی به سراغ تیم های باتجربه در این زمینه رفت تا در انتها رضایت حاظران به نحو احسن جلب شود.

چرا اپکس ایران

استفاده از سیستم های امنیتی و حفاظتی و نظارتی امروزه برای شرکت ها و خانه ها بسیار ضروری است. اگر سیستم های امنیتی و حفاظتی نباشند بسیاری از اتفاقات را نمی توان به نحو احسن کنترل کرد. وجود سیستم های امنیتی و حفاظتی برای شرکت ها و اماکن از نان شب هم واجب تر است. یک سیستم امنیتی و حفاظتی قدرتمند می تواند جلوی سرقت را بگیرد، داده ها و منابع را از آتش سوزی حفظ کند و همچنین کیفیت انجام بسیاری از کارها را بالا ببرد.

در انتها لازم به ذکر است که شرکت ارائه دهنده خدمات سیستم امنیتی و  حفاظتی اپکس ایران این آمادگی را دارد تا خدمات با کیفیتی بالا برای اماکن کوچک و بزرگ ارائه دهد. برای این که با خدمات و قیمت ما آشنا شوید و ازمشاوره رایگان اپکس ایران استفاده کنید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *