قیمت دوربین سانل

چه عواملی قیمت دوربین سانل را تعیین می کنند

امروزه دوربین مدار بسته یکی از ابزار و لوازمی است که به وفور در اماکن عمومی و شخصی برای حفظ امنیت مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از آن سبب شده تا میزان سرقت به میزان چشم گیری در بسیاری از اماکن تجاری کاهش پیدا کند.

دوربین ها انواعی دارند و مشتریان بنا بر مورد استفاده و بودجه ای که دارند نسبت به تهیه آن اقدام می کنند. تجربه نشان داده است مامولا مشتریان به سراغ برندی می روند که کیفیت و قیمت مناسب را با هم ارائه می دهد.

مامولا عواملی قیمت یک دوربین را تعیین می کنند. این عوامل هستند که مشتری برای خرید کردن به آنها توجه می کند تا آن چیزی را که مطلوب اوست از لحاظ کیفیتی و قیمتی پیدا کند و نسبت به تهیه کردنش اقدام کند.

در میان انواع برند قیمت دوربین سانل هم بر اساس این عوامل آشکار و پنهان توسط مشتریان مورد مقایسه و قضاوت قرار می گیرد. اکثر مشتریان به سراغ گران ترین و یا به سراغ ارزان ترین دوربین نمی روند بلکه به سراغ مطلوب ترین چیزی که مد نظر آنهاست می روند.

قبل از این که به عوامل تعیین کننده قیمت بپردازیم ضروری است تا دوربین مدار بسته را برای شما تعریف کنیم. تعریف کردن دوربین مدار بسته باعث می شود تا بفهمیم با چه چیزی طرف هستیم و به چه منظور مورد بهره برداری قرار می گیرد.

برای سفارش نصب دوربین در شهرک صنعتی شمس آباد به صفحه اختصاصی ما مراجعه کنید.

قیمت دوربین سانل

دوربین مدار بسته چیست و چه کارایی ای دارد؟

دوربین های مدار بسته یکی از انواع دوربین ها هستند که برای نظارت کردن بر فضای بسته یا باز مورد استفاده قرار می گیرند. اولین دوربین مدار بسته در زمان جنگ جهانی دوم توسط ارتش آلمان نازی برای کنترل شلیک یک موشک به کار گرفته شد. بعدها در آمریکا در دهه نود میلادی برای کنترل مراکز تجاری به کار گرفته شد تا به این شیوه که امروزه می بینید پیشرفت کرد و مورد بهره برداری قرار می گیرد.

این دوربین ها برای نظارت بر فضا و مکان هستند برای جلوگیری از سرقت، برقراری امنیت، کنترل مراکز تجاری و غیره به کار گرفته می شوند. استفاده از آن امروزه به اندازه ای رشد داشته است که کمتر جایی می توان از اماکن شخصی و عمومی رفت اثری از آن نباشد.

درباره دوربین سانل

سانل یکی از انواع برند دوربین مدار بسته است که امروزه با توجه به کیفیت و قیمتی که ارائه می دهد بسیار مورد اقبال مشتریان قرار گرفته است. این دوربین در کشور چین تولید می شود. محدوده بازارش به حدی گسترش پیدا کرده است که به 73 کشور جهان صادر شده و از آن استفاده می شود.

توصیه می کنم برای دیدن انواع دوربین سانل روی لینک بزنید.

عوامل تعیین کننده قیمت دوربین سانل

هر دوربین ویژگی ها و برجستگی هایی دارد که بر اساس آنها بازار قیمتش را تعیین می کند. همین عوامل هستند که سبب می شود تا مشتری بتواند انواع دوربین را با هم مقایسه کند تا آن چیزی را که از لحاظ قیمت و کیفیت مطلوب اوست پیدا کرده و نسبت به تهیه و خریداری کردنش اقدام کند. در ادامه این عوامل را برای شما خواننده عزیز می گوییم.

نوع برند دوربین:

یکی از عواملی که بسیار روی رفتار مصرف کننده اثر می گذارد نام برند است. مامولا مشتریان برای برندهایی که در بازار امتحان خود را پس داده اند و معروف هستند بهتر خرج می کنند نسبت به برندهایی که اسم و رسم درست و حسابی ندارند. مشتری به برند معتبر بهتر اعتماد می کند و آن را می خرد.

برندهای معتبر نان معروفیت خود را می خورند و معمولا یک سر و گردن از لحاظ قیمتی بالاتر از برندهای غیر معروف تر هستند. قیمت دوربین سانل علارقم این که برند معتبری هست و مشتریان خاص خود را دارد زیاد نسبت به خیلی از برندها بالا نیست و همین عامل خود باعث جذب مشتریان بیشتر شده است.

آنالوگ یا دیجیتال بودن:

یکی از عواملی که بر روی قیمت دوربین سانل اثر می گذارد آنالوگ یا دیجیتال بودن آن است. قیمت دوربین دیجیتال از آنالوگ بیشتر است. کیفیت تصویری که در دوربین دیجیتال بر روی صفحه مشاهده می شود بسیار بهتر از آنالوگ است و همین عامل خود باعث گران تر بودن آن می شود. تصاویر دیجیتال دارای کیفیت و دقت بالاتری هستند. تصاویر آنالوگ بی کیفیت و دارای خطای بصری بالایی هستند و از این سبک دوربین نمی شود در جاهایی که مراقبت از آنها دقت بالایی می خواهد استفاده کرد.

حتما به مقاله ی انواع دوربین دید در شب حتما سر بزنید.

قیمت دوربین سانل

کیفیت بدنه:

یکی دیگر از عواملی که بر روی قیمت دوربین سانل اثر گذار است کیفیت بدنه آن می باشد. هر چه کیفیت بدنه بیشتر باشد قیمت دوربین افزایش پیدا خواهد کرد. هر چه کیفیت بدنه دوربین بالاتر باشد احتمالش کمتر است که بر اثر ضربه یا بر اثر افتادن دوربین آسیب ببیند. معمولا دوربین خوب و با کیفیت دارای بدنه مقاوم و مستحکم است. معمولا دوربین های با بدنه فلزی استحکام بیشتری نسبت به دوربین های با بدنه پلاستیک دارند و به همین علت قیمت نهایی آنها هم افزایش پیدا می کند.

کیفیت لنز:

یک عامل دیگر که بر روی قیمت دوربین سانل موثر است کیفیت لنزی است که شرکت بر روی هر مدل استفاده می کند. لنز است که بازتاب نور را دریافت می کند و به سنسور می دهد تا تصویر در سیستم متصل به دوربین ثبت گردد. هر چه کیفیت لنز بالاتر باشد تصویر با کیفیت تری ثبت می شود. لنز خوب و با کیفیت در جاهای حساسی مثل طلا فروشی که بسیار مستلزم دقت است تا سرقت نشود به کار می آید. یک لنز خوب می تواند جزئیات را با کیفیت بهتر برای اپراتور به نمایش بگذارد تا در مواقع اضطراری حواسش بیشتر جمع باشد.

رزولویشن دوربین:

یکی دیگر از عوامل موثر بر روی قیمت دوربین سانل میزان رزولویشن آن است هر چه میزانش بالاتر باشد قطعا قیمت دوربین افزایش پیدا خواهد کرد. رزولویشن به کوچکترین جزئیاتی که در تصویر می توان دید گفته می شود. هر چه رزولویشن افزایش پیدا کند در زمان زوم کردن بر روی پیکسل های تصویر می توان به جزئیات بیشتری دست پیدا کرد.

ضد آب بودن یا نبودن:

یکی دیگر از عواملی که بر روی قیمت دوربین سانل اثر گذار است ضد آب بودن یا نبودن آن است. مامولا دوربین هایی که به خوبی عایق ساخته شوند طول عمر بیشتری دارند و در محیط بیرونی بیشتر می توانند دوام بیاورند و به کار خود ادامه دهند. برای همین به شما خوانندگان گرامی توصیه می شود اگر دوربین را قصد دارید در فضای بیرونی نصب کنید حتما این نکته را در زمان خرید خود لحاظ کنید.

دید در شب بودن یا نبودن:

یکی دیگر از عواملی که بر روی قیمت دوربین سانل موثر است. دارا بودن قابلیت دید در شب است. دوربینی که این قابلیت را داشته باشد در تاریکی مطلق هم قادر است تا به ثبت تصاویر اقدام کند و نبود نور سبب نمی شود از انجام وظیفه خود باز بماند. مامولا این دوربین ها در مراکز مهم نظامی و امنیتی به کار برده می شوند تا در دل تاریکی شب هم بتوانند امنیت آنجا را تامین کنند.

اگر که دوست دارید مطالب بیشتری در این زمینه یاد بگیرید حتما روی لینک قرمز مقایسه دوربین سانل بزنید و خودتون رو به روز کنید.

قیمت دوربین سانل

با سیم یا بیسیم بودن:

یکی دیگر از عوامل موثر بر روی قیمت دوربین سانل قابلیت بیسیم بودن آن است. دوربین هایی که بیسیم هستند از طریق امواج وایرلس با دستگاه ثبت کننده تصاویر ارتباط برقرار کرده و تصاویر را می فرستند. دوربین های بیسیم دردسر کمتری نسبت به مدل سیمی دارند و کار کابل کشی از سر نصاب دوربین کم می شود ولی این جور دوربین ها دارای محدودیت فاصله نسبت به دستگاه و ارسال حجیم تصاویر هستند. این دو نکته از ضعف های این مدل از دوربین است.

زوم اپتیک یا دیجیتال:

یکی از عوامل اثر گذار بر روی قیمت دوربین سانل نوع زومی است که بر روی آنها تعبیه شده است. زوم دیجیتال باعث بی کیفیت شدن تصاویر می شود ولی زوم اپتیکال کیفیت تصاویر هیچ تغییری نمی کند برای همین دوربینی که مجهز به زوم اپتیک باشد از لحاظ قیمتی قطعا گران تر است.

 

تاثیر گارانتی شرکت:

گارانتی کردن محصول یک عامل دیگر است که بر روی قیمت دوربین سانل اثر می گذارد. مامولا شرکت ها برای این که بهتر بتوانند اعتماد مشتریان را به سمت محصولات خود جلب کنند به مدت محدود کالایی را که قرار است به دست مشتری بسپارند بیمه می کنند که به آن کار اصطلاحا گارانتی کردن محصول گفته می شود. شرکت سانل هم مستثنی نیست و محصولات خود را همراه با گارانتی معتبر به مشتریان ارائه می کند تا در صورت به وجود آمدن مشکل تیم پشتیبانی شرکت در آن بازه زمانی به داد مشتریان برسد.

 

در انتها

همان طور که در مقاله بالا خواندید و متوجه شدید قیمت دوربین سانل بر اساس یک سری ویژگی های آشکار و پنهانی که با خود دارد در بازار تعیین می شود و توسط مشتریان مورد بررسی قرار می گیرد تا به آن چیزی که مطلوب نظر آنهاست دست پیدا کنند. هر چه ویژگی های دوربین بهتر باشد قیمت آن یقینا بالاتر می رود. دانستن این ویژگی ها باعث می شود تا بدانیم در زمان خرید باید به چه نکاتی توجه داشته باشیم.

شرکت اپکس ایران نمایندگی انحصاری محصولات سانل در ایران است برای به دست آوردن قیمت دوربین سانل و باقی تجهیزات مربوطه به سایت ما به آدرس https://apexiran.ir مراجعه کنید و یا با روابط عمومی شرکت تماس حاصل فرمایید تا همکارانمان اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شرکت اپکس ایران

دوربین مداربسته
اینترنت وایرلس اختصاصی
اینترنت تی دی ال تی ای
سرویس و نگهداری دوربین مداربسته
پشتیبانی شبکه
سیستم های حفاظتی

همکاری با ما

ما در اپکس ایران، در جستجوی همیشگی بهترین‌ها هستیم. بهترین‌ها کسانی هستند که به استعدادها و شایستگی‌های خود واقفند و پیوسته سه ضلع دانش، مهارت و شایستگی‌های خود را توسعه میدهند.
ما بر این باوریم که هر فرد مستعد و شایسته‌ای در بازار کار میهن عزیزمان، جزئی از مجموعه ماست که ما مشترکاً در جستجوی هم هستیم و با حضور و همکاری ایشان بالنده تر و موفقتر از قبل خواهیم بود.جهت معرفی خود به بخش ارتباط با ما مراجعه نمایید.

تماس با ما

تلفن : 56220026-021

دفتر شهرک صنعتی شمس آباد : جنب ورودی شهرک صنعتی شمس آباد، لاین کندرو، مجتمع امام رضا (ع)

شرکت اپکس ایران

دوربین مداربسته
اینترنت وایرلس اختصاصی
اینترنت تی دی ال تی ای
سرویس و نگهداری دوربین مداربسته
پشتیبانی شبکه
سیستم های حفاظتی

تماس با ما

تلفن : 56220026-021

دفتر شهرک صنعتی شمس آباد : جنب ورودی شهرک صنعتی شمس آباد، لاین کندرو، مجتمع امام رضا (ع)

همکاری با ما

ما در اپکس ایران، در جستجوی همیشگی بهترین‌ها هستیم. بهترین‌ها کسانی هستند که به استعدادها و شایستگی‌های خود واقفند و پیوسته سه ضلع دانش، مهارت و شایستگی‌های خود را توسعه میدهند.
ما بر این باوریم که هر فرد مستعد و شایسته‌ای در بازار کار میهن عزیزمان، جزئی از مجموعه ماست که ما مشترکاً در جستجوی هم هستیم و با حضور و همکاری ایشان بالنده تر و موفقتر از قبل خواهیم بود.جهت معرفی خود به بخش ارتباط با ما مراجعه نمایید.