قیمت نصب دوربین مدار بسته

چه عواملی بر قیمت نصب دوربین مداربسته تاثیر دارد؟

به هر طرف که نگاه می کنی دوربین نصب است این یعنی کاربردی است و برای همین همه به دنبال نصب کردنش در محل تجارت خود هستند. دوربین کمک حال تمام تاجران و کاسبان برای برقراری امنیت است.

ما ایرانی ها عادت داریم قبل از این که به سراغ خرید یا نصب وسیله ای برویم ابتدا قیمت آن را از زیر سنگ هم که شده در می آوریم. البته این عادت باعث می شود تا زمان مراجعه برای خرید یا نصب بدانیم قیمت ها در چه حوالی می چرخد.

عواملی بر قیمت نصب دوربین مداربسته موثر هستند. این عوامل هستند که تعیین می کنند قیمت باید در چه حدودی باشد. بهتر است بگوییم بر اساس نوع کیفیت خدماتی که دریافت می کنید باید هزینه بپردازید.

هر چه کیفیت خدمات بالاتر باشد به طبع قیمت بالا می رود و هر چه کیفیت پایین تر قیمت هم پایین تر می آید. سوای از کیفیت میزان وقتی که کارشناسان هم می گذارند بر روی قیمت تاثیر دارد و آن را بالا و پایین می کند.

در ادامه مقاله قصد داریم عواملی که قیمت نصب دوربین مداربسته را بالا و پایین می کنند برای آشنایی شما خواننده گرامی نام ببریم و مختصر توضیح بدهیم تا ذهنتان نسبت به قضیه روشن شود.

برای به دست آوردن قیمت نصب دوربین مداربسته باید چکار کرد؟

به طور کل به دست آوردن قیمت نصب دوربین قبل از هر اقدام کار بسیار خوبی است. با به دست آوردن محدوده قیمت می شود برآورد کرد که چقدر برای اجرای پروژه باید هزینه کرد. برای این که قیمت نصب دوربین مداربسته مشخص شود باید از جایی پرس و جو کرد. جاهایی که می شود پرس و جو کرد را برای شما نام برده و مختصر توضیح می دهیم.

قیمت نصب دوربین مدار بسته

همکاران، آشنایان، همسایه گان: یکی از مرسوم ترین شیوه ها برای پرس و جو است زیرا گیر افرادی که حرف شان جنبه تبلیغاتی و بیزینسی داشته باشد نمی افتیم.

اینترنت: یکی از نوین ترین جاهایی است که امروزه در مورد شیر مرغ تا جان آدمی زاد می شود کسب اطلاعات کرد.

زنگ زدن به پشتیبانی: این شیوه هم مستقیم بوده و اطلاعات نسبتا خوبی می شود به دست آورد.

آگهی های تبلیغاتی: این آگهی ها ممکن است بر روی دیوار یا بر روی یک تراک کاغذی باشند این شیوه کسب اطلاعات هم بد نیست.

تماس با متخصص: تماس با متخصص هم می تواند راهگشا باشد ولی بیشتر متخصصین ترجیح می دهند فضای کار را دیده و برآورد قیمت خود را اعلام کنند.

دوربین مداربسته چه تاثیری بر روی امنیت دارد؟

دوربین ها تمام اتفاقاتی که در یک مکان تحت پوشش می افتد را با جزئیات ثبت می کنند و همچنین نگهبان اتاق اپراتور هم زمان حواسش به وضعیت هست. و به نوعی کمک می کنند تا امنیت به خوبی برقرار شود. شرکت ها نباید برای قیمت نصب دوربین مداربسته صرفه جویی کنند چون امنیت خودشان به خطر می افتد. هر چه کیفیت ابزار بهتر باشد کنترل اپراتور بهتر است.

دوربین مداربسته چقدر عمر مفید دارد؟

عمر مفید دوربین ها بستگی به درست و به موقع سرویس شدن و کیفیت تجهیزاتی که نصب شده است دارند. هر چه کیفیت تجهیزات بالاتر باشد میزان عمر بیشتری خواهند داشت.

آیا قیمت نصب دوربین مداربسته کیفیت را تضمین می کند؟

تجربه نشان داده است هر چه تجهیزات با کیفیت تر باشند کیفیت بالاتر می رود ولی قیمت نصب تجهیزات نمی تواند تضمین کننده اصلی کیفیت باشد زیرا عوامل زیادی دخیل بوده و اثر می گذارند که در حوصله این مقاله نمی گنجد.

قیمت نصب دوربین مدار بسته

عوامل موثر بر قیمت نصب دوربین مداربسته:

دوربین های مداربسته نیاز به نصب شدن توسط یک متخصص خبره دارند تا بتوانند با بالاترین کیفیت امنیت را برقرار کنند. قیمت یکی از مهم ترین چیزهایی است که مشتریان ذهنشان درگیر آن است. در ادامه عواملی که باعث می شوند قیمت خدماتی که متخصص ارائه می دهد بالا و پایین شود را نام برده و شرح می دهیم.

دوری یا نزدیکی محل پروژه:

یکی از عواملی که بر روی نرخ و قیمت نصب دوربین مداربسته موثر است فاصله متخصص مربوط به این کار با شرکت است. معمولا کسانی که خدمات در محل را ارائه می دهند هزینه کرایه خود را هم به آن می افزایند.

اگر که دوست دارین در رابطه با  دوربین در شهرک صنعتی شمس آباد بدونین 

حتما روی لینک قرمز بزنین و کلی چیز جدید یاد بگیرید.

اضافه کردن کرایه اشتباه نیست، بالاخره رفت و برگشت به محل هزینه دارد و باید آن را از شرکت بگیرند وگرنه مجبور می شوند از جیب خود برای آن خرج کنند. هزینه کرایه معمولا بستگی به دوری یا نزدیکی شرکت دارد.

هر چه شرکت دورتر باشد هزینه کرایه بیشتر و هر چه نزدیک تر باشد این هزینه کمتر می ایستد. تاجران و مدیران باید توجه داشته باشند که به خاطر کرایه از گرفتن خدمات تخصصی در محل خود شرکت نباید غافل شوند.

خدماتی که در محل خود شرکت توسط متخصص ارائه می شود کیفیت و کارایی دوربین ها را بسیار بالا می برد. بالا رفتن کیفیت موجب می شود تا امنیت شرکت به خوبی حفظ شود.

ساختمانی که بر روی آن پروژه اجرا می شود:

یکی دیگر از عواملی که بر روی قیمت نصب دوربین مداربسته تاثیر می گذارد سازه ای است که پروژه بر روی آن اجرا می شود. بعضی ساختمان ها علاوه بر وسیع بودن دارای ارتفاع بلندی هستند و نصب کردن دوربین بر روی آنها دشوار است.

هر چه ارتفاع جایی که قرار است دوربین بر روی آن نصب شود کوتاه تر باشد هزینه کمتری خواهد داشت و بالعکس هر چه ارتفاع بالاتر برود و نصب کردن دشوار شده و نیاز به تجهیزات خاص پیدا کند هزینه بیشتری خواهد داشت.

به طور مثال فکر کنید قرار باشد بر روی یک دکل نفتی که دارای ارتفاع بسیار بلندی هم هست تجهیزات نظارتی نصب شود. سوای از بلندی و سختی کار خطرات زیادی را هم برای متخصص دارد و حق اوست که هزینه بیشتری از شرکت مزبور بگیرد.

موقعیت جغرافیایی پروژه:

یکی دیگر از عواملی که قیمت نصب دوربین مداربسته را افزایش می دهد موقعیت جغرافیایی پروژه است. هر چه موقعیت جغرافیایی سخت تر و دورتر باشد متخصص حق دارد که بر میزان هزینه درخواستی خود بیفزاید.

به طور مثال پروژه ممکن است در یک کوهستان باشد که دسترسی به جاده ندارد و متخصص باید چند ساعت پیاده روی کند تا به محل پروژه برسد و بتواند خدمات خود را ارائه کند.

یا ممکن است پروژه در دریا باشد و برای رسیدن به محل پروژه متخصص ساعت ها باید سوار قایق یا کشتی شود تا به محل مورد نظر برسد. سوای از سختی کار، معطلی زیادی دارد و این حق متخصص است که قیمت بیشتری از شرکت مزبور درخواست کند.

 

قیمت نصب دوربین مدار بسته

دوربین سانل یکی از بهترین برندهای دوربین مداربسته در بازار ایران است که پیشنهاد می‌کنیم با مطالعه مقاله دوربین سانل با ویژگی ها و انواع آن آشنا شوید.

ایجاد کردن دکل:

یکی از عواملی که قیمت نصب دوربین مداربسته را برای شرکت افزایش می دهد ایجاد کردن دکل است. ممکن است شرکت دارای زمین زیادی در اطراف خود باشد که نیاز به نظارت توسط دوربین دارد.

در این زمین هیچ ساختمان یا عوارض طبیعی نیست که بر رویش بتوان دوربین نصب کرد و نظارت نمود. اینجاست که باید اقدام به ایجاد دکل کرد. سوای از هزینه نصب دوربین، هزینه نصب دکل هم به آن افزوده می گردد.

دکل ها معمولا با ارتفاع زیاد احداث می شوند تا دور از دسترس افراد و حیوانات وحشی بوده و تجهیزات بر رویشان به خوبی حفظ شود. ایجاد کردن دکل زحمت دارد و متخصص حق دارد که قیمت نصب را به طور کل افزایش دهد و از شرکت بگیرد.

میزان ارتفاع:

یکی دیگر از عواملی که سبب می شود تا متخصص قیمت نصب دوربین مداربسته را افزایش بدهد ارتفاع است. ارتفاع بلند خطرات زیادی دارد و هر متخصصی حاظر نیست دست به نصب در آنجا بزند.

تصور کنید متخصص قصد نصب کردن دوربین ها بر روی یک برج یا دکل بلند را دارد. ارتفاع باعث می شود کار به کندی پیش برود. خطرات کار هم کم نیست. بنا بر این افزایش دادن قیمت نصب توسط متخصص منطقی است.

مقاله ی هزینه نصب دوربین مدار بسته به طور خاص برای شما طراحی شده است حتما آن را مطالعه بفرمایید.

لوله گالوانیزه:

یکی دیگر از عواملی که می تواند قیمت نصب دوربین مداربسته را بیفزاید استفاده کردن متخصص از لوله گالوانیزه است. این لوله ها فلزی هستند و با بدنه ضد آبی که دارند رطوبت و آب به آنها نفوذ نمی کند.

از این لوله ها مامولا در جاهایی استفاده می کنند که نگرانی وجود دارد که کابل ها به علت رطوبت دچار مشکل شوند. کابل ها را از درون این لوله ها عبور می دهند و آنها را به تجهیزات نصب می کنند.

اضافه شدن این لوله ها هزینه ها را افزایش داده و احتمال خرابی دوربین ها و تجهیزات را کاهش می دهد. در واقع این کار به نفع خود شرکت ها است و نباید در این مورد که اهمیت دارد دست به صرفه جویی بزنند.

در انتها:

همان طور که در مقاله بالا خواندید و متوجه شدید عواملی هستند که قیمت نصب دوربین مداربسته را بالا و پایین می کنند. این عوامل سبب می شود تا متخصص در انتها بعد از این که کار تمام شد قیمت نهایی را بالاتر اعلام کند و آن را در فاکتور تحویل شرکت دهد.

شرکت اپکس ایران با سال ها تجربه آمادگی دارد قیمت نصب دوربین ها را برای شما مناسب در بیاورد. برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر کافی است به آدرس سایت ما به نشانی https://apexiran.ir مراجعه کرده و یا با همکاران واحد پشتیبانی برای راهنمایی بیشتر تماس بگیرید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شرکت اپکس ایران

دوربین مداربسته
اینترنت وایرلس اختصاصی
اینترنت تی دی ال تی ای
سرویس و نگهداری دوربین مداربسته
پشتیبانی شبکه
سیستم های حفاظتی

همکاری با ما

ما در اپکس ایران، در جستجوی همیشگی بهترین‌ها هستیم. بهترین‌ها کسانی هستند که به استعدادها و شایستگی‌های خود واقفند و پیوسته سه ضلع دانش، مهارت و شایستگی‌های خود را توسعه میدهند.
ما بر این باوریم که هر فرد مستعد و شایسته‌ای در بازار کار میهن عزیزمان، جزئی از مجموعه ماست که ما مشترکاً در جستجوی هم هستیم و با حضور و همکاری ایشان بالنده تر و موفقتر از قبل خواهیم بود.جهت معرفی خود به بخش ارتباط با ما مراجعه نمایید.

تماس با ما

تلفن : 56220026-021

دفتر شهرک صنعتی شمس آباد : جنب ورودی شهرک صنعتی شمس آباد، لاین کندرو، مجتمع امام رضا (ع)

شرکت اپکس ایران

دوربین مداربسته
اینترنت وایرلس اختصاصی
اینترنت تی دی ال تی ای
سرویس و نگهداری دوربین مداربسته
پشتیبانی شبکه
سیستم های حفاظتی

تماس با ما

تلفن : 56220026-021

دفتر شهرک صنعتی شمس آباد : جنب ورودی شهرک صنعتی شمس آباد، لاین کندرو، مجتمع امام رضا (ع)

همکاری با ما

ما در اپکس ایران، در جستجوی همیشگی بهترین‌ها هستیم. بهترین‌ها کسانی هستند که به استعدادها و شایستگی‌های خود واقفند و پیوسته سه ضلع دانش، مهارت و شایستگی‌های خود را توسعه میدهند.
ما بر این باوریم که هر فرد مستعد و شایسته‌ای در بازار کار میهن عزیزمان، جزئی از مجموعه ماست که ما مشترکاً در جستجوی هم هستیم و با حضور و همکاری ایشان بالنده تر و موفقتر از قبل خواهیم بود.جهت معرفی خود به بخش ارتباط با ما مراجعه نمایید.