دوربین سانل

مزایای دوربین سانل چیست؟

 • امروزه از دوربین سانل مدار بسته در بیشتر اماکن شهری و روستایی استفاده می شود. دوربین مدار بسته باعث می شود تا بهتر بتوان بعضی مکان های مهم و حساس را از دور به نحو احسن زیر نظر گرفت تا حادثه ای پیش نیاید و یا مورد سرقت توسط دزدان قرار نگیرد.

  دوربین های مدار بسته انواع و اقسام گوناگونی دارند که توسط شرکت های تکنولوژی مختلفی تولید می شوند تا مورد استفاده توسط افراد و اشخاص برای بهتر پیش بردن کارهایشان قرار بگیرند. در میان برندهای مختلف مامولا بعضی برندها به علت کیفیت و قیمت مناسبی که دارند بیشتر مورد توجه قرار می گیرند.

  مشتریان برای خرید یک جنس دوست دارند جنسی را بخرند که سوای از قیمت مناسب دارای کیفیت خوبی هم باشد. مامولا اجناسی که در بازار پر فروش هستند شرکت های تولید کننده شان  این دو نکته را به نحو احسن مورد توجه قرار داده اند و توانسته اند رضایت مشتریان خود را جلب کنند.

  یک برند دوربین مدار بسته پر فروش قطعا مزایایی دارد که توانسته مشتریان را به سمت خود جلب کند. در این مقاله قرار است مزایای دوربین سانل را که تولید کشور چین است برای شما خواننده عزیز بازگو کنیم تا بهتر با آن آشنا شوید.

  معرفی برند دوربین سانل

  سانل یک شرکت بین المللی برای تولید دوربین است که در دهه نود میلادی در کشور چین تاسیس شد. این شرکت بسیاری از پروژه های دولتی را در کشور چین انجام داد. به علت کیفیت مناسبی که دارد این تعداد همکاری را در رزومه خود ثبت کرد. این شرکت برای این که بتواند در بازار رقابت کند اجناس خود را با کیفیت مناسب و قیمت مناسب به مشتریان ارائه می کند.

  این شرکت تا آنجا پیشرفت کرد که به غیر از چین در برخی از کشورهای دیگر در سراسر جهان شعبه افتتاح کرد تا خدمات خود را به دیگر جاها به غیر از کشور چین هم ارائه دهد. شرکت سانل دارای نشان بین المللی کیفیت است که همین خود معرف کیفیت شرکت است.

  دوربین سانل

  برای سفارش نصب دوربین در شهرک صنعتی شمس آباد به صفحه اختصاصی ما مراجعه کنید.

  پروژه های انجام شده توسط شرکت سانل:

  مزایای دوربین سانل سبب شده تا مشتریان میزان رضایت بالایی از خدمات و کیفیتش داشته باشند. به همین دلیل میزان استفاده از آن روز به روز در حال افزایش است. در ادامه پروژه هایی که در سطح بین المللی و داخلی شرکت سانل به سرانجام رسانده را برای شما مخاطبان عزیز نام می بریم.

  دوربین سانل

  • راه اندازی شبکه دوربین موسسه مالی عسکریه با بیش از هزار شعبه در ایران
  • راه اندازی بسیاری از دوربین های مراکز دانشگاهی
  • راه اندازی دوربین های صدا و سیما
  • طراحی شبکه دوربین سازمان هوا و فضا
  • طراحی شبکه دوربین بسیاری از مراکز نظامی و امنیتی
  • طراحی و نصب دوربین های مراکز فرودگاهی و غیره…

  پروژه های سانل در سطح جهانی

  • طراحی شبکه دوربین خطوط متروی سریع السیر ژاپن
  • طراحی شبکه دوربین خطوط ریلی لهستان
  • طراحی شبکه کنترل ترافیک شهر سئول کره جنوبی
  • راه اندازی شبکه دوربین متروهای سائوپائولو و ریودوژانیرو در برزیل
  • راه اندازی شبکه دوربین مرکز سلامت آمستردام هلند
  • راه اندازی شبکه دوربین گمرک بندر ملبورن استرالیا
  • طراحی و راه اندازی شبکه دوربین بانک جهانی کنیا و غیره…

  از میزان پروژه های با اهمیتی که شرکت سانل انجام داده است می توان به میزان محبوبیتش نزد سازمان های مختلف پی برد و فهمید مزایای دوربین سانل بوده است که این میزان شرکت با اهمیت را متقاعد کرده است تا با آن همکاری کنند.

  مزایای دوربین سانل

  دوربین های سانل به علت مزایایی که دارند امروزه توسط افراد زیادی مورد استفاده قرار می گیرند در ادامه بعضی از این مزایا را نام برده و مختصر توضیح می دهیم تا شما مخاطب عزیز با آن آشنا شوید.

  در ابتدا توصیه می کنم مقاله ی مربوط به قیمت دوربین سانل را حتما مطالعه بفرمایید و سپس مطالعه ی این مقاله را ادامه دهید.

  امنیت اماکن بهتر برقرار می شود

  یکی از مهم ترین دلایلی که سبب شده تا میزان استفاده از دوربین مدار بسته به طرز باور نکردنی افزایش پیدا کند برقراری امنیت مکان ها و انبارها است. برای این امر مهم دوربین نصب می کنند تا آنجا را زیر نظر بگیرند و خیالشان بابت امنیتش راحت باشد. برقراری امنیت یکی از مهمترین مزایای دوربین سانل است که شرکت ها و اشخاص با نصب کردن آن در اماکن خود به این مهم دست می یابند.

  صرفه جویی در هزینه

  یکی از چیزهایی که بسیار برای شرکت ها اهمیت دارد صرفه جویی کردن در میزان هزینه هایشان است. مامولا شرکت ها انبارهایی دارند که برایشان مقرون به صرفه نیست تا برای محافظت از تک به تک آنها نگهبان استخدام کنند. اگر نگهبان استخدام کنند هر ماه باید حقوق بدهند و میزان هزینه ها به طرز وحشتناکی افزایش پیدا می کند. برای همین دوربین نصب می کنند و یک اپراتور از راه دور تعداد زیادی انبار را زیر نظر می گیرد تا مشکلی پیش نیاید. در واقع تکنولوژی کمک کرده تا هزینه شرکت ها کاهش پیدا کند. کاهش میزان هزینه یکی از مهم ترین مزایای دوربین سانل می باشد که سبب می شود شرکت ها نسبت به استفاده از آن میل داشته باشند.

  باعث کم شدن میزان سرقت می شود

  یکی از لوازمی که سبب شده تا میزان دزدی ها نسبت به گذشته به طرز شگفت آوری کاهش پیدا کند استفاده از دوربین های مدار بسته است. نصب بودن دوربین ها بسیاری از دزدها را از ترس گیر افتادن منصرف می کند تا از مکانی که دوربین در آن نصب شده است دست به سرقت بزنند.

  بالا رفتن امنیت مکان ها یکی از بزرگ ترین دغدغه هایی است که مامولا صاحبان کسب و کارهای تجاری دارند و وقتی برقرار باشد خیالشان راحت تر است. یکی از بزرگ ترین مزایای دوربین سانل همین است که میزان سرقت را کاهش می دهد و امنیت مکان ها را افزایش می دهد.

  دوربین سانل
  دوربین سانل

  قیمت مناسب

  یکی از بهترین مزایای دوربین سانل قیمت مناسب آن است. در بازاری که این همه برند در حال فعالیت هستند سانل توانسته قیمتی را ارائه کند که با معتبرترین برندها بتواند شانه به شانه رقابت کند و سهم خود را از بازار به دست بیاورد. قطعا مشتریان همیشه دنبال برندی می روند که علاوه بر کیفیت دارای قیمت مناسبی باشد و نیازهاشان را برآورده کند.

  کیفیت مناسب

  یکی از دلایلی که باعث شده است تا سانل مورد توجه مشتریان قرار بگیرد کیفیت بسیار بالای آن است. همان گونه که در بالاتر گفتیم همین کیفیت سبب شده تا در بسیاری از کشورها مورد استفاده قرار بگیرد. بنا بر این کیفیت یکی از مزایای دوربین سانل است که سبب می شود توسط مشتریان نادیده گرفته نشود.

  دوربین سانل
  دوربین سانل

  تنوع زیاد

  یکی از مزایای دوربین سانل این است که تنوع زیادی را در قیمت و کیفیت به مشتریان خود ارائه می دهد. تنوع زیاد محصولات سبب شده است تا مشتریان به آن چیزی که از هر جهت مد نظرشان است برسند و رضایتشان جلب شود و به سراغ برند دیگری نیاز نباشد که بروند.

  پشتیبانی مناسب پس از فروش

  محصولات الکترونیک به مرور زمان نیاز به سرویس پیدا می کنند و هیچ کس بهتر از نمایندگی خودشان از پس سرویس بهتر آنها بر نمی آید. یکی از بزرگ ترین مزایایی که هر محصول باید داشته باشد تا بتواند رضایت مشتریان خود را جلب کند پشتیبانی مناسب پس از فروش است. یکی از مزایای دوربین سانل این است که پشتیبانی قدرتمندی دارد و خدمات را به مشتریان ارائه می دهد.

  دوربین سانل
  دوربین سانل

  ضد آب بودن

  یکی از مزایای دوربین سانل این است که دوربین توسط شرکت به صورت کاملا عایق بندی شده ساخته می شود تا در آب و هوای رطوبتی و بارانی دچار ایراد و اشکال نشود. اگر دوربین مدار بسته عایق رطوبت و باران نباشد عمر زیادی نخواهد داشت و ممکن است خیلی زود دچار ایراد شده یا از کار بیفتد. شرکت سانل به امر ضد آب و رطوبت بودن محصولات خود اهمیت می دهد زیرا در بسیاری از جاها مثل دوربین های ترافیکی ممکن است به مدت طولانی در معرض این عوامل قرار بگیرند.

  دوربین سانل
  دوربین سانل

  ضد گرد و غبار بودن

  یکی از مزایای دوربین سانل ضد گرد و غبار بودن آن است. ضد گرد و غبار بودن باعث می شود تا گرد به درون دوربین رسوخ نکرده و سبب اختلال آن نگردد. اگر دوربینی نتواند در برابر عوامل محیطی مثل گرد و خاک دوام بیاورد عمر بلندی نخواهد داشت و نمی تواند رضایت مشتریان را به دست بیاورد. برای همین شرکت اپکس ایران سانل در ساخت دوربین های خود به این مسئله توجه ویژه دارد.

  زیبایی منحصر بفرد

  دوربین های مدار بسته ی سانل به زیبا بودن در میان دوربین های مدار بسته ی مختلف، از شهرت خاصی برخوردارند. سازندگان این دوربین ها از سفارش های مشتریان ایده های زیادی گرفته اند و همین مسئله باعث شده است که این دوربین ها دارای زیبایی بسیار زیادی باشند و همچنین درارای طراحی های ابتکاری نیز باشند.

   

  قیمت دوربین مدار بسته سانل:

  عوامل متعددی وجود دارند که بر قیمت دوربین مدار بسته سانل تاثیرگذارند. این دوربین ها هم نمونه ی ساخت داخلی دارند و هم نمونه های وارداتی، که قاعدتا نمونه های وارداتی قیمت های بیشتری دارند.

  دوربین های مدار بسته ی سانل، در میان برندهای مختلفی که وجود دارند دارای قیمت بسیار مناسبی هستند. قیمت این دوربین ها بر اساس نوع دستگاه فرستنده و گیرنده، نحوه ی نصب، آنالوگ یا دیجیتال بودن، کیفیت تصاویر، دید در شب، گستره ی دید، کاربرد در شرایط آب و هوایی متفاوت، کیفیت لنز، استفاده از تکنولوژی بی سیم، گارانتی، لوازم جانبی و موارد بسیار زیاد دیگر می تواند متفاوت باشد.

  با توجه به اینکه قیمت دوربین های مداربسته سانل در بازار فعلی درحال تغییر است، توصیه می کنیم برای اطلاع از قیمت این دوربین ها، روی لینک بزنید و اطلاعات همه ی قیمت ها رو بدست بیارید.

  امنیتی بی‌نقص با دوربین‌سانل: نگاهی به آینده

  دوربین‌سانل، به عنوان یکی از پیشروهای صنعت دوربین‌های مداربسته، با امکانات و ویژگی‌های بی‌نظیر خود، امنیت بی‌نقصی را برای سازمان‌ها و کسب‌وکارها ارائه می‌دهند. این دوربین‌های پیشرفته با استفاده از فناوری‌های بروز و قدرت پردازش بالا، توانایی ثبت تصاویر با کیفیت بی‌نظیر را دارا هستند.

  با دوربین‌سانل، امنیت شما بی‌نقص است. این دوربین‌ها با قابلیت‌هایی همچون تشخیص حرکت، ضبط تصاویر با وضوح بالا، قابلیت دید در شب، و پشتیبانی از ذخیره‌سازی ابری، می‌توانند به شما اطمینان حاکمیت کامل بر محیط خود را بدهند.

  نگاهی به آینده با دوربین‌ سانل، راهی استوار برای حفظ امنیت شما.

  با رشد فناوری و تکامل دوربین‌سانل، انتظار می‌رود که امکانات و قابلیت‌های این دوربین‌ها بهبود یابد و تصاویر با کیفیت و دقت بیشتری ارائه شوند. همچنین، تجهیزات هوشمند و اتصال به شبکه‌های بی‌سیم نیز در آینده قابلیت‌های بیشتری را برای دوربین‌ سانل ارائه خواهند داد.

  با استفاده از دوربین سانل، شما می‌توانید به آینده خود با اطمینان نگاه کنید. این دوربین‌ها به شما امکان مانیتورینگ آسان، کنترل کامل بر محیط کسب‌وکار و حفاظت از اموال و منابع را می‌دهند. به علاوه، با توسعه و بهبود مدل‌ها و قابلیت‌های دوربین‌ سانل در آینده، شما همواره بهترین امکانات را برای امنیت خود خواهید داشت.

  بنابراین، با استفاده از دوربین‌ سانل، امنیت بی‌نقص را تجربه کنید و به آینده خود با اطمینان نگاه کنید. با انتخاب دوربین‌سانل، بهترین راه حفظ امنیت و کنترل بر محیط کسب‌وکارتان را در دست خواهید داشت.

  در انتها

  همان گونه که در مقاله بالا خواندید و متوجه شدید مزایای دوربین سانل سبب شده است تا بسیاری از شرکت ها و صاحبان کار برای برقراری امنیت و صرفه جویی در هزینه ها و غیره به استفاده از آن رو بیاورند. زیرا فهمیده اند که اگر این موارد به خوبی تامین شود شرکت سود بیشتری را می تواند به سمت جیب های خود راهی کند. برای همین مزایای دوربین است که نسبت به استفاده از آنها رغبت دارند.

  در انتها لازم به ذکر است که تیم اپکس ایران با سال ها تجربه و دانش در امر سرویس و نگه داری و نصب دوربین های مدار بسته و سیستم های کامپیوتری این آمادگی را دارد تا خدمات خود را به شما مشتریان عزیز با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ارائه کند. برای به دست آوردن اطلاعات با واحد روابط عمومی ما تماس بگیرید و یا به سایت اینترنتی ما به نشانی https://apexiran.ir مراجعه کنید.

   

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  شرکت اپکس ایران

  دوربین مداربسته
  اینترنت وایرلس اختصاصی
  اینترنت تی دی ال تی ای
  سرویس و نگهداری دوربین مداربسته
  پشتیبانی شبکه
  سیستم های حفاظتی

  همکاری با ما

  ما در اپکس ایران، در جستجوی همیشگی بهترین‌ها هستیم. بهترین‌ها کسانی هستند که به استعدادها و شایستگی‌های خود واقفند و پیوسته سه ضلع دانش، مهارت و شایستگی‌های خود را توسعه میدهند.
  ما بر این باوریم که هر فرد مستعد و شایسته‌ای در بازار کار میهن عزیزمان، جزئی از مجموعه ماست که ما مشترکاً در جستجوی هم هستیم و با حضور و همکاری ایشان بالنده تر و موفقتر از قبل خواهیم بود.جهت معرفی خود به بخش ارتباط با ما مراجعه نمایید.

  تماس با ما

  تلفن : 56220026-021

  دفتر شهرک صنعتی شمس آباد : جنب ورودی شهرک صنعتی شمس آباد، لاین کندرو، مجتمع امام رضا (ع)

  شرکت اپکس ایران

  دوربین مداربسته
  اینترنت وایرلس اختصاصی
  اینترنت تی دی ال تی ای
  سرویس و نگهداری دوربین مداربسته
  پشتیبانی شبکه
  سیستم های حفاظتی

  تماس با ما

  تلفن : 56220026-021

  دفتر شهرک صنعتی شمس آباد : جنب ورودی شهرک صنعتی شمس آباد، لاین کندرو، مجتمع امام رضا (ع)

  همکاری با ما

  ما در اپکس ایران، در جستجوی همیشگی بهترین‌ها هستیم. بهترین‌ها کسانی هستند که به استعدادها و شایستگی‌های خود واقفند و پیوسته سه ضلع دانش، مهارت و شایستگی‌های خود را توسعه میدهند.
  ما بر این باوریم که هر فرد مستعد و شایسته‌ای در بازار کار میهن عزیزمان، جزئی از مجموعه ماست که ما مشترکاً در جستجوی هم هستیم و با حضور و همکاری ایشان بالنده تر و موفقتر از قبل خواهیم بود.جهت معرفی خود به بخش ارتباط با ما مراجعه نمایید.