قیمت نصب دوربین مداربسته

نکات قابل توجه مقایسه دوربین سانل با برند های دیگر

 • شرکت های زیادی در زمینه تولید انواع دوربین به خصوص مدار بسته فعالیت می کنند. مشتریان برای این بتوانند دوربین مد نظر خود را پیدا کنند مجبورند دست به مقایسه بزنند. مقایسه کردن کمک می کند تا مشتری بفهمد استفاده از کدام برند برایش بهتر است.

  امروزه در اینترنت اطلاعات لازم درباره هر گونه برندی موجود است. برای این که مشتری بفهمد به سراغ کدام برند برود اطلاعات را در این فضا مطالعه کرده و به راحتی هر چه تمام تر به کمک تکنولوژی دست به مقایسه دوربین سانل با سایر برندها می زند.

  مامولا سایت هایی که در زمینه فروش و خدمات دوربین فعالیت دارند اگر خیلی حرفه ای طراحی شده باشند این اطلاعات را به صورت مقایسه ای در اختیار مشتری قرار می دهند تا بهتر بتواند دست به انتخاب از بین محصولات مختلف سایت بزند.

  در مقایسه دوربین سانل با سایر برندها باید نکاتی را مد نظر قرار داد. نکات ریز و جزئی هستند که نظر مشتری را به سمت خود جلب می کنند و او را به سمت محصولی که مد نظر اوست راهنمایی می کنند. ممکن است یک مشتری کیفیت زیاد مد نظرش نباشد ولی دیگری به کیفیت اهمیت بدهد. ممکن است برای یکی مهم باشد از راه دور بتواند به دوربین دسترسی داشته باشد ولی برای دیگری اصلا این مورد اهمیتی نداشته باشد.

  مقایسه همچنین کمک می کند تا مشتری با توجه به میزان بودجه ای که در اختیار دارد از بین محصولات تقریبا هم سطح دست به انتخاب مناسب تری بزند و رضایتش جلب شود.

  مقایسه کمک می کند مشتری بداند تقریبا با توجه به هزینه ای که مد نظرش است باید به دنبال چه چیزی بگردد.

  سانل چه نوع برندی است؟

  نوعی برند دوربین چینی است که به علت خدمات و محصولات خوبی که ارائه داده است در سراسر دنیا معروف شده است.

  بیش از هفتاد کشور دنیا از خدماتش استفاده می کنند و روز به روز این تعداد در حال افزوده شدن است.

  سانل به عنوان برندی که محصولات با کیفیت را با قیمت مناسب در اختیار مشتری قرار می دهد همه جا معروف شده است.

  قیمت نصب دوربین مداربسته

  مقایسه دوربین سانل با بقیه برندها چه کمکی به مشتری می کند؟

  مقایسه به مشتری کمک می کند تا متوجه شود که خرید دوربین سانل نسبت به بقیه دوربین ها چه مزیتی دارد. همچنین با مقایسه کردن متوجه خواهد شد که از لحاظ قیمت و کیفیت چه تفاوتی با سایر برندها دارد. در واقع مقایسه کردن به مشتری آزادی عمل می دهد تا دوربین مورد نظر خود را پیدا کند.

  نکاتی که باید در مقایسه دوربین سانل با دیگر برندها مد نظر داشت:

  دوربین های مدار بسته توسط شرکت های گوناگون تولید می شوند و دارای تنوع برند زیادی در بازار هستند اما همیشه یک تعداد برند هستند که به علت خدمات و کیفیت مناسبی که ارائه می دهند اسمشان بیشتر بر روی زبان اهالی بازار می چرخد. معروفیت شانسی نیست و یک شبه به دست نمی آید بلکه با درست کار کردن و نظر مشتری را جلب کردن حاصل می شود.

  اندازه فیزیکی دوربین:

  یکی از مواردی که در مقایسه دوربین سانل با سایر دوربین ها باید مد نظر قرار داد اندازه فیزیکی دوربین است. هر چه دوربین کوچکتر و با کیفیت تر باشد نصب کردنش در هر جایی قطعا راحت تر است. دوربین های سانل با داشتن اندازه فیزیکی مناسب و کارایی بالا با دیگر برندهای دوربین تنگاتنگ رقابت می کنند و توانسته اند رضایت نظر مشتریان را به دست بیاورند.

  قابلیت دید در شب:

  یکی از برتری هایی که در مقایسه دوربین سانل با سایر برندها جلب توجه می کند و مشتریان را به سمت خود جلب می کند خاصیت دید در شب بودن آنها است. خاصیت دید در شب بودن دوربین کمک می کند تا در تاریکی مطلق هم بتوان مکانی که امنیتش اهمیت دارد را از اطاق اپراتور کنترل کرد.

  اگر که دوست دارین مقالات بیشتری در مورد  دوربین سانل بدونین

  حتما روی لینک قرمز بزنین و از مطالعه ی مقاله لذت ببرید.

  قیمت نصب دوربین مداربسته

  نوع لنزی که به کار رفته:

   

  برای مقایسه دوربین سانل با سایر برندها یکی از مهم ترین مواردی که باید دقت کرد کیفیت لنزی است که در آن به کار برده شده است.

  یک لنز خوب کمک می کند تا تصاویر با کیفیت مناسب بر روی مانیتور برای اپراتور نقش ببندد و کارش را به بهترین نحو انجام دهد.

  معمولا لنزهایی که در برند سانل به کار می رود دارای کیفیت بالایی است. البته باز هم همه چیز در دست مشتری است که کیفیت را تغییر بدهد و لنز با کیفیت تری را درخواست بدهد.

  قطعا هر چه لنز قدرتمند تر باشد کار اپراتور مستقر در اطاق برای تامین امنیت فضای تحت نظر آسان تر خواهد شد.

  قدرت و کیفیت کیس ذخیره سازی:

  یکی از مواردی که مامولا به دنبال سیستم دوربین است و باید در مقایسه دوربین سانل به آن پرداخت کیس ذخیره سازی اطلاعات است. کیس یکی از مهم ترین چیزهایی است که به همراه دوربین است. هر چقدر حافظه داخلی کیس بالاتر باشد می شود اطلاعات تصویری را که دوربین ها به آن می فرستند در مدت زمان بیشتری نگهداری کرد تا در صورت بروز مشکلی دست به بازبینی اطلاعات موجود زد.

  معمولا نرم افزاری که بر روی کیس ذخیره نصب است یک سری آیتم ها با خود دارد که با نمونه شرکت های دیگر متفاوت است. این نرم افزار یک سری دسترسی به اپراتور یا افراد می دهد تا در مواقعی که نیاز باشد بتوانند داده ها را منتقل کرده یا یک سری تنظیمات بر روی دوربین بیرونی اعمال کنند تا کیفیت تصویر بهتری بر روی مانیتور دریافت کنند.

  کیفیت مانیتور مستقر در اتاق اپراتور:

  وقتی صحبت از مقایسه دوربین سانل می کنیم فقط خود دوربین مد نظر نیست بلکه تجهیزاتی هم که به دنبالش است در این مقایسه باید با سایر برندها مد نظر قرار داد.

  مامولا یکی از مزایای دوربین سانل این است که به همراه سیستم یک مانیتور با کیفیت قرار دارد. البته کیفیت مانیتور هم در دست مشتری است می تواند می تواند کیفیتش را بنا بر استفاده ای که دارد افزایش دهد. در واقع همه چیز در دست مشتری است که بخواهد چه میزان هزینه کند و در کجا هزینه کند. یک مانیتور با کیفیت قطعا سبب می شود تا اپراتور مستقر در اطاق بهتر حواسش به فضای تحت نظر باشد.

  قابلیت دسترسی به مانیتورینگ از راه دور:

  یکی از آیتم هایی که امروزه بسیار برای مشتریان مهم است خاصیت دسترسی از راه دور به سیستم مانیتورینگ است تا بتوانند فضای تحت نظر را از راه دور مشاهده کنند و خیالشان نسبت به امنیت آنجا راحت شود. دوربین های سانل دارای این قابلیت هستند تا از روی اینترنت از راه دور به سیستم مانیتورینگ دسترسی پیدا کرد. بنا بر این در زمان مقایسه دوربین سانل با سایر برندها این مورد را هم باید مد نظر قرار داد.

  قابلیت ارسال هشدار به مالک در زمان اضطراری:

  یک مزیت بسیار بزرگ که مشتری در مقایسه دوربین سانل با سایر برندهای تقریبا هم تراز پی به وجودش می برد خاصیت هشدار به مالک است. این مزیت موجب می شود مالک توسط گوشی خود که به سیستم دوربین متصل است از وجود تجاوز به فضای تحت نظر دوربین مطلع گردد و برای ایمن کردن آنجا اقدام کند.

  میزان هزینه نگهداری:

  یکی از مزیت های بزرگی که در مقایسه دوربین سانل نسبت به سایر برندها باید مورد توجه قرار داد میزان هزینه نگهداری مناسب تجهیزات آن است. اگر هزینه نگهداری یک برند بالا باشد در زمانی که نیاز به سرویس پیدا کند یک هزینه هنگفت را به مالک تحمیل می کند.

  مطالعه ی مقاله ی قیمت دوربین سانل رو بهتون پیشنهاد میکنم.

  قیمت نصب دوربین مداربسته

  قابلیت تغییر زاویه دوربین از راه دور:

  یکی از مواردی که بودنش سبب می شود تا در مقایسه دوربین های سانل با سایر برندها مشتری پی به برتری نسبی اش ببرد خاصیت تغییر زاویه دید دوربین از راه دور است. این مورد سبب می شود تا زوایای بیشتری را توسط دوربین بتوان در صورت نیاز پوشش داد و زمانی که ضرورت داشت زاویه دوربین را تغییر داد.

  پشتیبانی قدرتمند نمایندگی:

  یکی از آیتم هایی که در زمان مقایسه دوربین سانل با سایر برندها باید مد نظر قرار داد پشتیبانی قدرتمند نمایندگی های آن در ایران و سایر نقاط جهان است. همین مورد سبب شده تا اسم این دوربین بیش از بیش بر روی زبان ها بیفتد و هر روز به میزان مشتریانش افزوده گردد. هر شرکتی که خدمات پس از فروش خوبی ارائه بدهد قطعا رضایت مشتریان را بیشتر جلب می کند.

   

  در انتها

  در مقاله بالا خواندید و متوجه شدید که مقایسه دوربین سانل با سایر برندها چقدر به مشتری کمک می کند تا بتواند در این بازار وسیع که انواع برند موجود است دوربین مورد نظر و مناسب کار خود را پیدا کند تا از آن نهایت بهره را ببرد. نداشتن اطلاعات در هر زمینه ای سبب می شود که نتوان دست به بهترین انتخاب ممکن زد.

  شرکت اپکس ایران با سال ها تجربه در زمینه فروش دوربین سانل این آمادگی را دارد محصول مورد نیاز شما مشتری عزیز را تامین کرده و در ادامه خدمات پس از فروشش را هم شامل حال شما کند. برای اطلاعات بیشتر به سایت شرکت به آدرس https://apexiran.ir مراجعه کرده و یا با روابط عمومی ما جهت راهنمایی گرفتن بیشتر تماس بگیرید تا همکارانمان به شما کمک کنند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  2 پاسخ

  1. سلام من اطلاعات بیشتر در زمینه این دوربین ها می خوام، شما چی پیشنهاد میدین؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  شرکت اپکس ایران

  دوربین مداربسته
  اینترنت وایرلس اختصاصی
  اینترنت تی دی ال تی ای
  سرویس و نگهداری دوربین مداربسته
  پشتیبانی شبکه
  سیستم های حفاظتی

  همکاری با ما

  ما در اپکس ایران، در جستجوی همیشگی بهترین‌ها هستیم. بهترین‌ها کسانی هستند که به استعدادها و شایستگی‌های خود واقفند و پیوسته سه ضلع دانش، مهارت و شایستگی‌های خود را توسعه میدهند.
  ما بر این باوریم که هر فرد مستعد و شایسته‌ای در بازار کار میهن عزیزمان، جزئی از مجموعه ماست که ما مشترکاً در جستجوی هم هستیم و با حضور و همکاری ایشان بالنده تر و موفقتر از قبل خواهیم بود.جهت معرفی خود به بخش ارتباط با ما مراجعه نمایید.

  تماس با ما

  تلفن : 56220026-021

  دفتر شهرک صنعتی شمس آباد : جنب ورودی شهرک صنعتی شمس آباد، لاین کندرو، مجتمع امام رضا (ع)

  شرکت اپکس ایران

  دوربین مداربسته
  اینترنت وایرلس اختصاصی
  اینترنت تی دی ال تی ای
  سرویس و نگهداری دوربین مداربسته
  پشتیبانی شبکه
  سیستم های حفاظتی

  تماس با ما

  تلفن : 56220026-021

  دفتر شهرک صنعتی شمس آباد : جنب ورودی شهرک صنعتی شمس آباد، لاین کندرو، مجتمع امام رضا (ع)

  همکاری با ما

  ما در اپکس ایران، در جستجوی همیشگی بهترین‌ها هستیم. بهترین‌ها کسانی هستند که به استعدادها و شایستگی‌های خود واقفند و پیوسته سه ضلع دانش، مهارت و شایستگی‌های خود را توسعه میدهند.
  ما بر این باوریم که هر فرد مستعد و شایسته‌ای در بازار کار میهن عزیزمان، جزئی از مجموعه ماست که ما مشترکاً در جستجوی هم هستیم و با حضور و همکاری ایشان بالنده تر و موفقتر از قبل خواهیم بود.جهت معرفی خود به بخش ارتباط با ما مراجعه نمایید.