هزینه نصب دوربین مداربسته

هزینه نصب دوربین مداربسته با چه معیارهایی محاسبه می شود؟

دوربین به یکی از ابزارهایی تبدیل شده که در هر جایی چرخ های اقتصاد در حال گردش است می تواند آن را برای برقراری امنیت و کنترل کردن بهتر آن محیط با اهمیت با چشم مشاهده کرد.جاهایی مثل طلا فروشی ها تا شرکت های بزرگ تولیدی از این ابزار دنیای مدرن بهره می برند. دوربین ها چشم سوم مدیران و تاجران هستند. تمام اتفاقات را علاوه بر مشاهده کردن به خوبی ضبط می کنند تا هیچ چیز مهمی از نظر مدیران و تاجران زمانی که در شرکت حضور ندارند دور نماند.

برای نصب کردن لوازمی مثل دوربین که تخصصی هستند شرکت ها باید به نمایندگی های مجاز هر برند دوربینی که قصد تهیه کردنش را دارند مراجعه کنند. نمایندگی ها کارشناسان خود را برای انجام پروژه به شرکت ها می فرستند.کارشناسان جاهایی را که باید دوربین ها قرار بگیرند را محاسبه می کنند. حساب کردن نقاط دوربین بسیار حیاتی است. معمولا این حساب کردن برای این می باشد که دوربین ها زمانی که نصب شدند بیشترین فضای ممکن را پوشش بدهند.

هزینه نصب دوربین مداربسته

 

هزینه نصب دوربین مداربسته مامولا برای هر مشتری چه تاجر چه شرکت اهمیت دارد. برای همین آن را از جاهای مختلف پرس و جو می کنند. تا یک نمایندگی که با قیمت بهتر کار می کند را مسئول انجام پروژه کنند.در ادامه این مقاله معیارهایی که هزینه نصب دوربین مداربسته را کاهش یا افزایش می دهد را جهت آشنایی شما خواننده عزیز و گرامی مطرح کرده و تا جایی که در حوصله این مقاله بگنجد شرح می دهیم.

دوربین مداربسته چیست؟

تعدادی دوربین است که از طریق سیم و کابل به یک دستگاه ذخیره مرکزی متصل هستندو تصاویر را به یک مانیتور بزرگ برای کنترل انتقال می دهند. وظیفه این دوربین ها کنترل و برقراری امنیت است. هر چه کیفیت بالاتر باشد هزینه نصب دوربین مداربسته افزایش پیدا می کند.

دوربین مداربسته چه کاربردی دارد؟

دوربین برای برقراری امنیت در شرکت یا سازمان ها استفاده می شود. شرکت هایی که برقراری امنیت برایشان اهمیت داشته باشد در هزینه نصب دوربین مداربسته صرفه جویی نمی کنند و بهترین دوربین ها را به کار می گیرند تا امنیت انبارها و نقاط استراتژیک به خطر نیفتد.

معیارهای محاسبه هزینه دوربین مداربسته

شرکت ها برای ارائه دادن هزینه نصب دوربین مداربسته به مشتریان معیارهایی دارند که آنها را مد نظر قرار می دهند. همین نکات و جزئیات هستند که هزینه را افزاریش یا کاهش می دهد. در ادامه به بعضی از آنها اشاره کرده و مختصر و مفید توضیح می دهیم.

ارتفاعی که دوربین آنجا نصب می شود:

یکی از معیارهایی که هزینه نصب دوربین مداربسته را تعیین می کند ارتفاع است. بعضی دوربین ها در ارتفاع پایین نصب می شوند و دردسر زیادی نداشته و به راحتی هم نصب می شوند و هزینه نصب بالایی ندارند.بحث اصلی که هزینه نصب را بالا می برد دوربین هایی هستند که در ارتفاع خیلی بالا و دور از دسترس اشخاص باید نصب شوند. دلیلش هم این است که با بالاتر رفتن دوربین میزان فضایی را که می تواند تحت پوشش قرار دهد بیشتر می شود.

به طور مثال دوربین باید یک محوطه خیلی وسیع را پوشش دهد. اگر دوربین در ارتفاع پایین نصب شود کارایی خوبی نخواهد داشت. این جور دوربین ها را اگر ساختمان بلندی برای نصب در اطراف نباشد باید بر روی دکل ها نصب کنند تا پوشش لازم را به وجود بیاورند.دلیل اضافه شدن هزینه شرکت ها زمانی است که دکلی هم در کار نباشد و نمایندگی یک دکل مخصوص دوربین بخواهد در آن نقطه احداث کند. همین نکته به خوبی نشان می دهد که در بعضی جاها نصب کردن اگر ضروری باشد هزینه نصب دوربین مداربسته افزایش پیدا می کند و گریزی از آن برای شرکت ها نیست.

اگر که دوست دارین در رابطه با  دوربین در شهرک صنعتی شمس آباد بدونین 

حتما روی لینک قرمز بزنین و کلی چیز جدید یاد بگیرید.

هزینه نصب دوربین مداربسته

تفاوت هزینه نصب دوربین ها با یک دیگر:

یکی دیگر از معیارهایی که هزینه نصب دوربین مداربسته را می تواند افزایش دهد خود دوربین و پایه هایی که برای آن استفاده می شود است. بعضی از دوربین ها وزن سبکی دارند و به راحتی با یک پایه سبک بر روی دیوار پیچ می شوند و هزینه بالایی ندارند.اما بعضی از دوربین ها وزن سنگینی دارند و اگر قرار باشد بر روی پایه کوچک نصب شوند به مرور زمان دوام نیاورده و ممکن است سر جای خود نمانند. برای همین شرکت ها مجبورند از پایه های قوی تر استفاده کنند تا آنها بتوانند دوربین ها را مستحکم به مدت زمان طولانی بر روی خود حفظ کنند.

اگر پایه متناسب با دوربین نباشد و از آن ضعیف تر باشد ممکن است وزن دوربین را تحمل نکرده و از جای خود در اثر گذر زمان و فرسودگی پایه سقوط کند. سقوط کردن دوربین قطعا هزینه بیشتری نسبت به هزینه نصب دوربین مداربسته در ابتدای کار بر روی دست استفاده کننده می گذارد.بنا بر این در چنین مسائلی که حفظ شدن سلامت دوربین ها در کار است نباید دست به صرفه جویی زد. صرفه جویی باید جایی باشد که برای تجهیزات و امنیت خود شرکت مخاطره ایجاد نکند. از کار افتادن یک دوربین و تحت پوشش نبودن محوطه امکان به وجود آمدن هر حادثه ای را ممکن می کند.

تعداد دوربین ها:

یکی دیگر از معیارهایی که می تواند هزینه نصب دوربین مداربسته را افزایش دهد تعداد دوربین هایی است که در شرکت نصب می شود. هر چه تعداد دوربین بیشتر باشد نصاب باید متحمل زحمت بیشتری شود.هر چه دوربین ها بیشتر باشد مدت زمانی که نصاب باید بگذارد بیشتر می باشد و طبیعی است که هزینه افزایش پیدا کند. نصب تعداد دوربین بیشتر به این معنی است که فضاهای تحت پوشش دوربین در شرکت بیشتر بوده و نقاط کور کمتری وجود دارد.

کمتر بودن نقاط کور یکی از بزرگ ترین مزایایی است که وجود تعداد دوربین را برای یک شرکت بزرگ تجاری توجیه می کند. تاجران نباید از این نکته غافل شوند و صرفا فقط به فکر صرفه جویی هزینه باشند.

قدرت کیس مرکزی:

یکی دیگر از معیارهایی که هزینه نصب دوربین مداربسته را افزایش می دهد کیس مرکزی است. هر چه کیس مرکزی دارای قطعات سخت افزاری به روزتری باشد هزینه ها بالا می رود.تاجران صرفا نباید در این مورد فقط به صرفه جویی هزینه توجه کنند. یک کیس مرکزی قدرتمند کمک می کند تصاویر با کیفیت بالاتری از دوربین به مانتیور ارسال شود و کاربر اپراتور بهتر فضاها را تحت کنترل خود داشته باشد. یک کیس قدرتمند حتی ابزارهای نرم افزاری بهتری نسبت به کیس ضعیف تر دارد برای همین باید به این مورد توجه ویژه کرد.

کیفیت مانیتور اطاق اپراتور:

یکی دیگر از معیارهایی که هزینه نصب دوربین مداربسته را افزایش می دهد مانیتور است. مانیتور هر چه بزرگ تر و با کیفیت تر باشد کار برای کاربر اتاق امنیتی راحت می شود و بهتر می تواند فضاها را تحت کنترل داشته باشد. تاجران برای اتاق اپراتور حتما مانیتور بزرگ نصب کنند تا کار امنیت بهتر برقرار گردد.

نوع کابل کشی اجرا شده:

یکی از معیارهایی که هزینه نصب دوربین مداربسته را افزایش می دهد نوع کابل کشی است. اگر کابل کشی توکار باشد یعنی این که دیوار کنده شده و در دل آن جا شود هزینه نسبت به کابل کشی که روکار بر روی دیوار باشد قطعا بالاتر است.یک مدل دیگر هم هست که می شود کابل کشی کرد و هزینه بالاتر از آن دو مدل قبلی می شود. برای عبور کابل ها کانال کشی می شود. معمولا کانال کشی برای این انجام می شود که کابل ها از رطوبت دور مانده و موجودات موذی مثل موش نتوانند آنها را بجوند و باعث قطعی شوند. کابل کشی در کانال نسبت به آن دو روش دیگر کیفیت بالاتری دارد و بالاتر بردن هزینه نصب طبیعی است.

هزینه نصب دوربین مداربسته

امکان اتصال به اینترنت داشتن یا نداشتن:

یکی دیگر از معیارهایی که هزینه نصب دوربین مداربسته را افزایش می دهد امکان اتصال آنها به اینترنت است. برای این کار شرکت باید این امکان را برای دوربین به وجود بیاورد.اگر وایرلس است نوع اتصال به اینترنت فراهم نماید و به سیستم دوربین وصل کند. اگر نیاز به سیم کشی برای اتصال به اینترنت است باید آن را فراهم کند. هزینه اینترنت و لوازم دسترسی به آن هم به هزینه نصب اضافه می شود.

مقاله ی تعمیر دوربین مدار بسته را حتما مورد مطالعه قرار دهید.

قطعا دوربینی که به اینترنت اتصال دارد مزیتی مثل چک شدن از دور را برای تجار دارد و صرف هزینه های بیشتر نباید تاجران از آن چشم پوشی کنند و به سمت صرفه جویی هزینه ها بروند. پیش می آید که ساعاتی شما در شرکت نباشید اینجاست که دوربین متصل به اینترنت به کار می آید تا خیالتان را راحت کند.

در انتها

همان طور که در مقاله بالا خواندید یکی از نکات مهم برای شرکت ها برآورد هزینه پروژه ای است که قصد دارند آن را اجرا کنند. برای همین از چند جا اقدام به گرفتن قیمت می کنند تا هزینه نصب دوربین در بازار اصطلاحا به دستشان بیاید و به سراغ نمایندگی بروند که خدماتی با کیفیت تر و قیمتی مناسب تر ارائه می دهد تا قرارداد امضا کنند.

شرکت اپکس ایران با سال ها تجربه آمادگی دارد هزینه نصب دوربین مداربسته در تهران و تمامی نقاط کشور را برای شما به شکل بسیار مناسبی دربیاورد. برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر کافی است به آدرس سایت ما به نشانی https://apexiran.ir مراجعه کرده و یا با همکاران واحد پشتیبانی برای راهنمایی بیشتر تماس بگیرید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شرکت اپکس ایران

دوربین مداربسته
اینترنت وایرلس اختصاصی
اینترنت تی دی ال تی ای
سرویس و نگهداری دوربین مداربسته
پشتیبانی شبکه
سیستم های حفاظتی

همکاری با ما

ما در اپکس ایران، در جستجوی همیشگی بهترین‌ها هستیم. بهترین‌ها کسانی هستند که به استعدادها و شایستگی‌های خود واقفند و پیوسته سه ضلع دانش، مهارت و شایستگی‌های خود را توسعه میدهند.
ما بر این باوریم که هر فرد مستعد و شایسته‌ای در بازار کار میهن عزیزمان، جزئی از مجموعه ماست که ما مشترکاً در جستجوی هم هستیم و با حضور و همکاری ایشان بالنده تر و موفقتر از قبل خواهیم بود.جهت معرفی خود به بخش ارتباط با ما مراجعه نمایید.

تماس با ما

تلفن : 56220026-021

دفتر شهرک صنعتی شمس آباد : جنب ورودی شهرک صنعتی شمس آباد، لاین کندرو، مجتمع امام رضا (ع)

شرکت اپکس ایران

دوربین مداربسته
اینترنت وایرلس اختصاصی
اینترنت تی دی ال تی ای
سرویس و نگهداری دوربین مداربسته
پشتیبانی شبکه
سیستم های حفاظتی

تماس با ما

تلفن : 56220026-021

دفتر شهرک صنعتی شمس آباد : جنب ورودی شهرک صنعتی شمس آباد، لاین کندرو، مجتمع امام رضا (ع)

همکاری با ما

ما در اپکس ایران، در جستجوی همیشگی بهترین‌ها هستیم. بهترین‌ها کسانی هستند که به استعدادها و شایستگی‌های خود واقفند و پیوسته سه ضلع دانش، مهارت و شایستگی‌های خود را توسعه میدهند.
ما بر این باوریم که هر فرد مستعد و شایسته‌ای در بازار کار میهن عزیزمان، جزئی از مجموعه ماست که ما مشترکاً در جستجوی هم هستیم و با حضور و همکاری ایشان بالنده تر و موفقتر از قبل خواهیم بود.جهت معرفی خود به بخش ارتباط با ما مراجعه نمایید.