اپکس ایران

چرا اپکس ایران

دزدگیر

دیگر دزدگیر هم مانند همه نیاز های اولیه انسانها مثل آب و برق و گاز یکی از مهمترین نیازهای بشریست.
شاید قدیم تر داشتن یک گوشی هوشمند یک کالای لوکس به نظر می آمد ولی برپایی دنیای جدید مجازی همه را به اجبار وارد خودش کرده است و راه ارتباط هم همین اینترنت است.
امروزه همه کسب و کارها باید خود را در بستر فضای مجازی قرار دهند و همچنین نظارت و فروش و حتی اجرای دستگاه های خود را از طریق اینترنت انجام دهند.

پخش ویدیو

کدام برند بهتر است؟

اگر یک بار برای خرید دوربین مداربسته اقدام کرده باشید متوجه تنوع قیمتی بالای این کالا در بازار شده اید.
قیمت یک دوربین می تواند از چند صد هزار تومن تا ده ها میلیون متغیر باشد که این قیمت ها به نوع عملکرد دوربین ها و همچنین برند آنها متغیر است.
قبل از معرفی انواع دوربین به برند دوربین می پردازیم.
بیایید دوربین ها را به دو دسته برند و بی برند یا همان no name تقسیم بندی کنیم.
دوربین های بدون نام عموما دوربین هایی هستند که وارد کننده عزیزی در سالی آنها را وارد کرده و در سال های بعد دست از این کار برداشته است. دوربین هایی که یک بار با یک نام و سال بعد ممکن است با نام دیگر وار شوند. اساسا هیچ کس مسئولیتی برای آنها قائل نمی شود و بی هویت فروخته و نصب می شوند.
این نوع دوربین ها قریب به اتفاق فاقد گارانتی ست . پس اپکس ایران از شما عاجزانه تقاضا دارد از خرید این نوع دوربین ها جدا خودداری فرمایید. چون سیستم های مداربسته به علت گستردگی بالایی که در محل نصب دارند، احتمال خرابی به نسبت بالاتری به تجهیزات برقی دیگر دارند و همین احتمال بس که از خرید این نوع دوربین ها خودداری بفرماید.

شرکت اپکس ایران نماینده رسمی شرکت سانل در تهران و شهرک صنعتی شمس آباد با سابقه بیش از ۱۰ سال در این شهرک صنعتی، با بهرمندی از زبده ترین و ماهرترین نیروهای فنی در سطح تهران و شهرک صنعتی شمس آباد آماده خدمت رسانی و انجام پروژه های اجرایی در کل کشور می باشد.

انواع سرویس های دزدگیر

هر نوع از اتصال ها می توانند به دو صورت اختصاصی و شیر ارائه گردند. اما فرق این دو در چیست؟

شما فرض کنید اینترنتی با سرعت هشت مگابیت را خریداری میفرمایید، اما وقتی اسپید تست را روشن می کنید مواجه می شوید با سرعتی مثلا سه تا پنج مگابیت. چرا ؟
علت این است که اینترنتی که شما خرید کرده اید با عنوان تا ۸ مگابیت بوده است . همین کلمه تا بدین معنی ست که در بهترین حالت ۸ مگ را به شما می دهد.یعنی اینترنت شم شیر است و این سرعن بین چند نفر تقسیم می شود. اگر همه با هم استفاده کنید پایین و اگر در ساعاتی فقط خود شما استفاده کنید به بالاترین سرعت خواهد رسید
اما اینترنت اختصاصی اینگونه نیست. تمام لینک مخصوص شماست و شما همیشه بالاترین میزان سرعت را دریافت خواهید کرد و البته متقارن . یعنی آپلود و دانلود شما به یک میزان خواهد بود.

متراژ کارخانه شما چقدر است؟

تفاوت دزدگیرها

در موشن گرافیک رو به رو تفاوت میان این دو نوع سیستم را به خوبی متوجه خواهید شد.
همانطور که مشاهده خواهید کرد هر کدام از این نوع سیستم ها در جای خودش مفید و بهتر از دیگریست.

پخش ویدیو

اجزای دزدگیر

هر سیستم مدار بسته چه آنالوگ و چه تحت شبکه می تواند دارای اجزای زیر می باشد:

دوربین
دستگاه ضبط
هارددیسک
کابل برق
کابل شبکه
کابل کواکسیال
فیش بی ان سی
سوکت شبکه
آداپتور
باکس
مانیتور
سوییچ
مودم
رادیو و آنتن

دوربین مداربسته

انتقال تصویر

یکی از جذاب ترین استفاده ها از دوربین های مداربسته نظارات آنلاین و مستقیم کارخانه و شرکت و … از راه دور است . به این گونه که شما در دفتر کار خود بر روی صندلی نرم تکیه میزنید و می توانید پشت هر دستگاه کارخانه یا در قسمت بارگیری و یا اتاق حسابداری یا محوطه و همه اونجایی که دوست دارید سفر کنید و نظارت کنید. اینجوری همیشه همه نیروها حواسشون هست که یکی داره نگاهشون می کنه پس …

انواع دزدگیر

دزدگیر سیمکارتی

بیشتر برای محوطه بیرون استفاده می شوند.
نوع بدنه این نوع دوربین ها و ضد آب بودن آنها و اتصالات حرفه ای و درست از مشخصات اصلی آنها باید باشد.

دزدگیر بیسیم

بیشتر برای محوطه بیرون استفاده می شوند.
نوع بدنه این نوع دوربین ها و ضد آب بودن آنها و اتصالات حرفه ای و درست از مشخصات اصلی آنها باید باشد.

چرا اپکس ایران

اپکس ایران نیز مانند تمامی همکاران محترمی که سالها تلاش کرده اند تا بهترین باشند، تلاش کرده است تا همواره نام نیک از خود به جای بگذارد. این که ده سال بدون تبلیغ و فقط سینه به سینه و به خاطر کار خوب برایمان کار آمده است گواه این داستان است.
البته استفاده از برند های معتبر برای نصب دوربین مداربسته هم به خوش نامی ما کمک کرده است. برند هایی که در این سالها همواره از خدمات پس از فروش با کیفیتشان بهره برده ایم و خداروشکر سرمان در محضر مشتری بالا بوده است.
اپکس ایران در سالهای اخیر با توجه به گرانی بازار و افزایش قیمت دوربینها و تجهیزات با کیفیت باز هم حاصر به استفاده از دوربین ها و تجهیزات بی کیفیت نشده و ، همچنان بر کیفیت تکیه دارد و بر این باور است که این نیز بگذرد و خوش نامی را فدای هیچ چیز نخواهد کرد.
مجموعه اپکس ایران با تجهیز بیش از ۲۰۰ ارگان، کارخانه و فروشگاه و شرکت ها در سطح ایران، خود را به عنوان یکی از حرفه ای ترین تیم های نصب سیستم های امنیتی همچون دوربین مداربسته معرفی کرده است و انشااله این مسیر توسط تیم جوان و حرفه ای شرکت ادامه خواهد داشت.

رزومه اپکس ایران در زمینه نصب دزدگیر

نصب ۱۰۰۰ عدد دوربین مصلی امام خمینی ( نمایشگاه کتاب سال ۱۳۹۷)
تجهیز کارخانه SUNYA با نصب و راه اندازی بیش از ۵۰ دوربین آنالوگ
تجهیز انبار ها و سوله های کارخانه پربتون واقع در شهرک صنعتی و یافت آباد
تجهیز کارخانه پوشش پلاستیک صائن با نصب و راه اندازی بیش از ۹۰ دوربین آی پی
تجهیز کارخانه کیمیا فرآور صنعت با نصب و راه اندازی بیش از ۷۰ دوربین آنالوگ
لواشک به به
اکسیژن شمس آباد
کارتون سازی زاگرس
کارخانه بزرگ زرپلاست با بیش از ۸۰ دوربین آی پی
کارخانه جات چلیک با بیش از ۱۰۰ دوربین
و…

اینترنت اختصاصی