شرکت مهندسی دوربین امنیتی

شرکت مهندسی دوربین امنیتی چه خدماتی ارائه می دهد؟

دوربین ها امروزه جزوی از سیستم های حفاظتی شده اند و به میزان زیاد در هر جایی که فکرش را بکنید مورد استفاده قرار می گیرند، برای این که نظارت دقیق شکل بگیرد شرکت ها و سازمان ها به شرکت مهندسی دوربین امنیتی مراجعه می نمایند.

در حقیقت این شرکت های امنیتی با اطلاعاتی که در اختیار دارند قرار است کمک کنند تا اصطلاحا تمامی باگ های امنیتی و حفاظتی آنها رفع شود، زمانی که این اتفاق بیفتد به طور قطع محیط کاری شرکت ها دچار مشکلاتی از جهت امنیت نخواهد شد.

شرکت مهندسی دوربین امنیتی با توجه به متخصصانی که در اختیار دارد معمولا لیست خدمات خود را بین مشتریان منتشر می کند تا آنها بدانند در صورت بروز چه مشکلاتی می توانند به آنها مراجعه کنند و انتظار داشته باشند تا مشکل حل شود.

در حقیقت شرکت مهندسی دوربین امنیتی فقط کارش نصب نیست بلکه خدمات پس از فروش و نصبی که ارائه می دهد چه بسا بسیار بهتر و کارآمدتر باشد و موجب امنیت شرکتهایی شود که از خدمات آنها استفاده می نمایند.

شرکت مهندسی دوربین امنیتی

خدمات ارائه شده توسط شرکت مهندسی دوربین امنیتی:

در شرکت هایی که خدمات نظارتی و حفاظتی ارائه می دهند معمولا تعدادی از خدمات به صورت ویژه ارائه می شود تا مشتریانشان بتوانند در زمینه امنیت خود و محیط کارشان اطمینان حاصل نمایند. در ادامه بعضی از این خدمات را نام برده و مختصر جهت آشنایی شما توضیح می دهیم.

نصب و راه‌ اندازی سیستم‌ های دوربین مدار بسته:

یکی از خدماتی که شرکت مهندسی دوربین امنیتی ارائه می دهد به نصب کردن و راه اندازی بر می گردد، این سیستم ها در اکثر موارد پیچیدگی دارند و یک فردی که دانش کافی را نداشته باشد نمی تواند به صورت صحیح آنها راه اندازی نماید و به همین دلیل بهتر است از خدمات این شرکت ها که به مهندسان متخصص دسترسی دارند، استفاده نماید تا سیستم بدون ایراد شروع به کار کند.

 

برای آگاهی از سرویس و نگهداری در شهرک صنعتی شمس آباد حتما روی لینک بزنید.

نظارت و مانیتورینگ سیستم‌ های امنیتی:

به طور کلی شرکت ها و سازمان های بزرگ پر رفت و آمد هستند و نیاز است که تحت نظارت از این جهت قرار بگیرند، شرکت مهندسی دوربین امنیتی با نصب سیستم های نوین و پیشرفته می تواند این امکان را فراهم آورد تا تمامی ورود و خروج ها به شرکت ها و سازمان ها به دقت نظارت شود تا مشکلی برای امنیت و اطلاعات آنها به هیچ عنوان پیش نیاید.

طراحی و پیاده‌ سازی سیستم حضور و غیاب با دوربین:

سیستم های اداری و امنیتی امروزه بسیار پیشرفت کرده اند و شرکت مهندسی دوربین امنیتی با دانشی که در اختیار دارد می تواند این امکان را فراهم آورد تا بدون دخالت هیچ انسانی، سیستم ها با توسل به یک دوربین بتوانند کارمندان را در زمان ورود و خروج به سازمان ها تحت نظر بگیرند و نسبت به حاضر شدن آنها واکنش نشان داده و آن را در سیستم خود ثبت نمایند.

نصب و راه‌ اندازی سیستم ‌های اعلام حریق:

امروزه دوربین ها در بیشتر جاهای مهم و حساس نصب می شوند و این امکان را به اپراتور می دهند تا جلوی اتفاقات احتمالی را بگیرد که یکی از این موارد آتش سوزی است، معمولا شرکت مهندسی دوربین امنیتی این امکان را برای شرکت ها و سازمان ها فراهم می آورد تا قسمت هایی که از نظر آنها دارای اهمیت بالایی هستند تحت نظر قرار بگیرند تا از حوادثی مثل حریق جلوگیری شود.

مشاوره و آموزش همکاران شما در زمینه تسهیلات امنیتی:

امنیت چیزی نیست که خود به خود ایجاد شود، بلکه باید با ابزار و دانش مناسب ترکیب شود تا به نتایج قابل قبولی برسد، شرکت مهندسی دوربین امنیتی سوای از خدمات ابزاری، دانش خود را هم در اختیار کاربرانی که قرار است در پشت این سیستم ها قرار بگیرند قرار می دهد تا امنیت شرکت ها و سازمان ها به بهترین نحو ممکن حفظ شود.

توصیه می کنم حتما به مقاله ی شرکت خدماتی دوربین سر بزنید.

پشتیبانی و نگهداری سیستم‌ های امنیتی شما:

تمامی شرکت هایی که اقدام به نصب سیستم های نظارتی می نمایند بعدا نیازمند دانش فنی برای سرویس آنها هستند و شرکت مهندسی دوربین امنیتی این خدمات را با توجه به متخصصانی که در اختیار دارد به مشتریان خود ارائه می نماید تا بتواند رضایت آنها را به هر نحو ممکن به دست بیاورد و بر میزان اعتبار خود در بازار بیفزاید.

طراحی و پیاده ‌سازی سیستم های دسترسی کنترل شده:

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی سیستم های مختلفی را می توان برای انواع و اقسام نظارت بر شرکت ها به کار گرفت، این سیستم ها کاربردهای مختلف دارند و شرکت مهندسی دوربین امنیتی می تواند آنها را با توجه به نیاز مشتری برایش پیاده سازی نماید تا به بهترین صورت ممکن امنیت شرکت مشتری حفظ شود.

شرکت مهندسی دوربین امنیتی

نصب و راه‌ اندازی سیستم‌ های آیفون تصویری و صوتی:

یکی از دیگر خدمات شرکت مهندسی دوربین امنیتی به نصب آیفون های امنیتی ای که مجهز به دوربین هستند بر می گردد. این آیفون ها این امکان را می دهند تا در صورت مراجعه کسی به شرکت یا سازمان، نگهبان از حضور افراد آگاهی یابد و بتواند با آنها ارتباط کلامی برقرار نماید.

نصب و راه‌ اندازی دزدگیرهای مجهز شده با تکنولوژی مدرن:

امروزه بیشتر سازمان ها و شرکت های بزرگ برای این که از امنیت خود اطمینان بیشتری حاصل نمایند اقدام به نصب دوربین هایی می نمایند که به سنسور حرکتی مجهز بوده و اگر در ساعات غیر معمول شب چیزی حس کنند صدای آژیر را به حرکت در می آورند تا مشکلی پیش نیاید و سرقتی از شرکت صورت نگیرد.

شرکت مهندسی دوربین امنیتی

سرویس کردن سامانه‌ های حفاظتی:

تمامی سیستم های نظارتی که نصب می شوند بعد از مدتی نیاز به سرویس پیدا می کنند و شرکت مهندسی دوربین امنیتی با متخصصانی که در اختیار دارد این امکان را می تواند فراهم آورد تا این سیستم ها به بهترین صورت ممکن مورد نظارت قرار گرفته و رفع مشکل شوند.

تعویض قطعات ناقص:

به مرور زمان قطعات در سیستم های حفاظتی و نظارتی دچار مشکلاتی مثل خرابی یا از کار افتادگی می شوند و نیاز به این پیدا می کنند که مورد تعویض یا تعمیر قرار بگیرند، معمولا شرکت مهندسی دوربین امنیتی با اعزام متخصصان خود به این محل ها و بازدید کردن از سیستم شرکت ها مشکلات را رفع می کند تا نظارت بر بخش های مختلف شرکت ها و سازمان ها بدون مشکل ادامه یابد.

آپدیت سیستم های نظارتی:

بیشتر سیستم های نظارتی بعد از یک مدت نیاز به آپدیت نرم افزاری یا سخت افزاری پیدا می کنند تا بتوانند از عهده وظایف خود بربیایند، از آنجایی که آپدیت امری تخصصی به حساب می آید به شرکت مهندسی دوربین امنیتی مراجعه می نمایند تا در انجام این امر آنها را یاری نماید و سیستم هایشان را با بالاترین امنیت در دسترس قرار دهد.

در انتها

همان طور که در مقاله بالا دیدید و دانستید شرکت مهندسی دوربین امنیتی متشکل از متخصصانی است که در مورد سیستم های نظارتی اطلاعات کافی را در اختیار دارند و به خوبی می توانند امنیت سازمان ها و شرکت ها را با توجه به اطلاعاتی که دارند فراهم آوردند.

در آخر لازم به ذکر است که شرکت اپکس ایران با سال ها تجربه در زمینه دوربین های حفاظتی و نظارتی این آمادگی را دارد تا خدماتش را با بالاترین کیفیت ممکن در اختیار شما عزیزان قرار دهد. برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر با شماره های واحد روابط عمومی ما تماس حاصل فرمایید تا همکارانمان به خوبی راهنمایی تان نمایند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شرکت اپکس ایران

دوربین مداربسته
اینترنت وایرلس اختصاصی
اینترنت تی دی ال تی ای
سرویس و نگهداری دوربین مداربسته
پشتیبانی شبکه
سیستم های حفاظتی

همکاری با ما

ما در اپکس ایران، در جستجوی همیشگی بهترین‌ها هستیم. بهترین‌ها کسانی هستند که به استعدادها و شایستگی‌های خود واقفند و پیوسته سه ضلع دانش، مهارت و شایستگی‌های خود را توسعه میدهند.
ما بر این باوریم که هر فرد مستعد و شایسته‌ای در بازار کار میهن عزیزمان، جزئی از مجموعه ماست که ما مشترکاً در جستجوی هم هستیم و با حضور و همکاری ایشان بالنده تر و موفقتر از قبل خواهیم بود.جهت معرفی خود به بخش ارتباط با ما مراجعه نمایید.

تماس با ما

تلفن : 56220026-021

دفتر شهرک صنعتی شمس آباد : جنب ورودی شهرک صنعتی شمس آباد، لاین کندرو، مجتمع امام رضا (ع)

شرکت اپکس ایران

دوربین مداربسته
اینترنت وایرلس اختصاصی
اینترنت تی دی ال تی ای
سرویس و نگهداری دوربین مداربسته
پشتیبانی شبکه
سیستم های حفاظتی

تماس با ما

تلفن : 56220026-021

دفتر شهرک صنعتی شمس آباد : جنب ورودی شهرک صنعتی شمس آباد، لاین کندرو، مجتمع امام رضا (ع)

همکاری با ما

ما در اپکس ایران، در جستجوی همیشگی بهترین‌ها هستیم. بهترین‌ها کسانی هستند که به استعدادها و شایستگی‌های خود واقفند و پیوسته سه ضلع دانش، مهارت و شایستگی‌های خود را توسعه میدهند.
ما بر این باوریم که هر فرد مستعد و شایسته‌ای در بازار کار میهن عزیزمان، جزئی از مجموعه ماست که ما مشترکاً در جستجوی هم هستیم و با حضور و همکاری ایشان بالنده تر و موفقتر از قبل خواهیم بود.جهت معرفی خود به بخش ارتباط با ما مراجعه نمایید.