به روزرسانی سیستم دوربین

به روزرسانی سیستم دوربین چه مزایایی دارد؟

تمامی لوازم الکترونیک بعد از یک مدت استفاده نیاز به این پیدا می کنند که از نظر سخت افزاری یا نرم افزاری ارتقا پیدا کنند تا بتوانند خدمات خود را به طور شایسته در اختیار استفاده کننده قرار دهند، این ارتقا بهتر است توسط افراد متخصص انجام شود.

اگر به روزرسانی سیستم دوربین توسط افرادی که هیچ گونه تخصصی ندارند صورت بگیرد ممکن است به طور ناقص انجام شود و سیستم نتواند تمامی ظرفیت خود را برای کسی که دارد از آن استفاده دائمی می کند به کار ببندد.

معمولا برای ارتقای سیستم های دوربین شرکت ها به آژانس هایی مراجعه می کنند که در این زمینه خدمات خود را به مشتریان ارائه می نمایند، این آژانس ها به نیروی متخصص دسترسی دارند و ارتقا دادن سیستم ها را به بهترین نحو ممکن به سرانجام می رسانند.

در یک فرآیند به روزرسانی سیستم دوربین مدار بسته بسیار اهمیت دارد که کارها را دقیقا طبق روال صحیحش انجام داد، اگر کارها پس و پیش شود ممکن است ارتقا به خوبی انجام نگیرد و سیستم مجهز به آخرین دسترسی ها نشود که مشکل بزرگی به حساب می آید.

در ادامه این مقاله تا جایی که مقدور باشد به مزیت هایی که به روزرسانی سیستم دوربین دارد می پردازیم تا شما خواننده عزیز و گرامی بسیار بهتر با آنها آشنا شوید و بدانید که چه تاثیرات مثبتی بر روی عملکرد دستگاه مرکزی می گذارد.

به روزرسانی سیستم دوربین

به روزرسانی سیستم دوربین یعنی چه؟

خلاصه ‌ترین توضیحی که می شود درباره به روزرسانی سیستم دوربین داد مربوط به سیستم نرم‌ افزاری دوربین می شود که آن را ارتقا می بخشند، این به‌ روزرسانی شامل نصب آخرین نسخه از نرم‌ افزارهای دوربین با هدف بهبود عملکرد و حل مشکلات موجود می باشد.

همچنین به روزرسانی سیستم ها معمولا می‌تواند شامل افزودن ویژگی‌ های جدید به خود دوربین باشد. برای به روزرسانی سیستم مدار بسته، باید فرآیند فلاش کردن نرم ‌افزارِ جدید به دوربین را دقیقا انجام داد. بسته به نوع سیستم و برند دوربینی که در اختیار دارید شیوه فرایند قطعا تفاوت خواهد داشت.

مزایای بروزرسانی سیستم دوربین:

ارتقا دادن سیستم دوربین مدار بسته به طور قطع برای استفاده کننده مزایایی دارد که در ادامه آنها را برای شما خواننده عزیز و گرامی نام برده و تا جایی که در حوصله این مقاله بگنجد شرح خواهیم داد تا آشنایی پیدا کنید.

 

اگر که دوست دارید درمورد نصب دوربین مداربسته در تهران اطلاعات بیشتری بدست آورید حتما روی لینک بزنید.

افزایش کیفیت تصویر:

یکی از مزیت های بزرگ به روزرسانی سیستم دوربین مدار بسته افزایش کیفیت تصویر است، معمولا زمانی که دوربین ارتقا می یابد عملکرد لنز و لوازم دیگرش به نحو بهتری تصاویر را به مانیتور انتقال می دهند و کمک می کنند امنیت بهتر زیر نظر قرار بگیرد.

پشتیبانی از تکنولوژی‌ های جدید:

به‌ روزرسانی سیستم دوربین مدار بسته همچنین کمک می کند تا دستگاه از تکنولوژی های جدیدتری که به وجود آمده است بتواند استفاده کند و امنیت شرکت ها و سازمان ها را به نحو بسیار بهتری بتواند حفظ کند.

کاهش هزینه‌ های تعمیر و نگهداری:

به‌ روزرسانی سیستم دوربین مداربسته می‌تواند هزینه‌ های تعمیر و نگهداری آن را به شدت کاهش دهد. وقتی سیستم دوربین ارتقا می یابد احتمال خرابی در آن به شدت کاهش می یابد و هزینه های ناگهانی که ممکن است برای شرکت ها پیش بیاید به شدت کم می شود.

بهبود امنیت:

به روزرسانی سیستم دوربین مدار بسته می ‌تواند امنیت را به شدت در سازمان ها و شرکت ها ارتقا ببخشد، بهبود امنیت موجب می شود تا میزان سرقت و دزدی به شدت کاهش پیدا کند که قطعا مزیت بزرگی برای شرکت های بزرگ به حساب می آید.

بهبود سازگاری با دستگاه های دیگر:

یک به روزرسانی سیستم دوربین مداربسته مناسب می ‌تواند باعث شود تا دستگاه مرکزی به راحتی احتمال متصل شدن به سیستم های هوشمندی مثل گوشی یا تبلت را پیدا کند تا از راه دور مدیران بتوانند اوضاع شرکت را به راحتی زیر نظر بگیرند.

بهبود مدیریت:

به روزرسانی سیستم دوربین مدار بسته می ‌تواند بر روی نحوه مدیریت کردن اوضاع و احوال شرکت تاثیر مثبت بگذارد، زمانی که مدیر در هر حال از اوضاع باخبر باشد قطعا بسیار بهتر می تواند تصمیمات به جا و مناسبی که به نفع شرکت تمام شود را اتخاذ نماید.

بهبود کارایی:

از جمله مزایایی که در یک فرآیند به روزرسانی برای سیستم دوربین ها اتفاق می افتد می توان به بهبود کارایی قسمت های مختلف آنها اشاره کرد، وقتی سیستم مرکزی ارتقا می یابد دوربین ها را بسیار بهتر با دستگاه متصل می کند و همین موجب می شود کارایی افزایش یابد.

جلوگیری از نفوذ خرابکاران:

به روزرسانی سیستم دوربین مدار بسته می ‌تواند جلوی نفوذ و حملات تهدید دهنده را بگیرد، وقتی سیستم آپدیت شده باشد تصاویر بهتری ارائه می دهد که همین بر روی جلوگیری کردن از مشکلات این چنینی موثر است و امنیت را بهتر برقرار می نماید.

بهبود نظارت و کنترل:

مهم ترین مزیتی که به روزرسانی سیستم دوربین مدار بسته دارد به بهبود نظارت و عملکرد نگهبانان بر می گردد. زمانی که سیستم آپدیت می شود دستگاه ها تصاویر بهتر ارائه می دهند و بر روی تمرکز نگهبان تاثیر مثبت میگذارند و او به راحتی اتفاقات اطراف خود را زیر نظر می گیرد و اگر لازم باشد دخالت می کند.

حتما به مقاله ی اجزای دوربین های امنیتی سر بزنید.

به روزرسانی سیستم دوربین

پشتیبانی از استانداردهای جدید:

یکی از مزیت های بزرگ به روزرسانی سیستم دوربین مدار بسته این است که وقتی ارتقا می یابند این امکان برای دستگاه مرکزی فراهم می شود تا بسیار بهتر از قبل یک سری فرمت ویدیویی یا تصویری را بتواند پوشش دهد و همچنین امکانات ویرایش بهتری در اختیار اپراتور قرار می دهد تا در صورت نیاز از آنها بهره ببرد.

پشتیبانی از کاربری آسان‌ تر:

معمولا زمانی که به روزرسانی سیستم دوربین مدار بسته اتفاق می افتد بر روی نحوه کار کردن با دستگاه مرکزی و نرم افزارهایی که روی آن نصب است اثر می گذارد، معمولا کار کردن با سیستم برای اپراتور بسیار آسان تر می شود و می تواند از اختیارات جدیدی بهره ببرد.

سازگاری با نرم‌ افزارهای متعدد:

یک به روزرسانی سیستم دوربین مدار بسته اگر کاملا مناسب و توسط یک متخصص اتفاق بیفتد کمک می کند تا این امکان فراهم بیاید که نرم افزارهای جدیدتر و به روزتری را بتوان برای امور مربوط به امنیت به کار گرفت و به نوعی محیطی که تحت پوشش دوربین قرار دارد را بسیار بهتر ایمن کرد.

به روزرسانی سیستم دوربین

کاهش باگ های امنیتی:

معمولا سیستم های قدیمی به مرور زمان با آپدیت جدید نرم افزارها سازگار نیستند و باگ هایی را پیدا می کنند و ممکن است نتوانند به خوبی امنیت را برای فضایی که به کار گرفته شده اند فراهم آورند، زمانی که آپدیت می شوند این باگ ها از میان برداشته می شود و امنیت شرکت ها و سازمان ها بسیار بهتر از گذشته شکل می گیرد.

 

در انتها

همان طور که در مقاله بالا دیدید و دانستید به روزرسانی سیستم دوربین مدار بسته یک کار بسیار تخصصی محسوب می شود و در صورتی که این عملیات به درستی انجام شود مزایایی را برای استفاده کننده خود به همراه خواهد داشت که می تواند از آنها بهره مند شود.

در آخر لازم به ذکر است که شرکت اپکس ایران با سال ها تجربه در زمینه آپدیت سیستم های مدار بسته این آمادگی را دارد تا خدماتش را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهد. برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر با شماره های واحد روابط عمومی ما تماس حاصل فرمایید تا همکارانمان به خوبی راهنمایی تان نمایند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شرکت اپکس ایران

دوربین مداربسته
اینترنت وایرلس اختصاصی
اینترنت تی دی ال تی ای
سرویس و نگهداری دوربین مداربسته
پشتیبانی شبکه
سیستم های حفاظتی

همکاری با ما

ما در اپکس ایران، در جستجوی همیشگی بهترین‌ها هستیم. بهترین‌ها کسانی هستند که به استعدادها و شایستگی‌های خود واقفند و پیوسته سه ضلع دانش، مهارت و شایستگی‌های خود را توسعه میدهند.
ما بر این باوریم که هر فرد مستعد و شایسته‌ای در بازار کار میهن عزیزمان، جزئی از مجموعه ماست که ما مشترکاً در جستجوی هم هستیم و با حضور و همکاری ایشان بالنده تر و موفقتر از قبل خواهیم بود.جهت معرفی خود به بخش ارتباط با ما مراجعه نمایید.

تماس با ما

تلفن : 56220026-021

دفتر شهرک صنعتی شمس آباد : جنب ورودی شهرک صنعتی شمس آباد، لاین کندرو، مجتمع امام رضا (ع)

شرکت اپکس ایران

دوربین مداربسته
اینترنت وایرلس اختصاصی
اینترنت تی دی ال تی ای
سرویس و نگهداری دوربین مداربسته
پشتیبانی شبکه
سیستم های حفاظتی

تماس با ما

تلفن : 56220026-021

دفتر شهرک صنعتی شمس آباد : جنب ورودی شهرک صنعتی شمس آباد، لاین کندرو، مجتمع امام رضا (ع)

همکاری با ما

ما در اپکس ایران، در جستجوی همیشگی بهترین‌ها هستیم. بهترین‌ها کسانی هستند که به استعدادها و شایستگی‌های خود واقفند و پیوسته سه ضلع دانش، مهارت و شایستگی‌های خود را توسعه میدهند.
ما بر این باوریم که هر فرد مستعد و شایسته‌ای در بازار کار میهن عزیزمان، جزئی از مجموعه ماست که ما مشترکاً در جستجوی هم هستیم و با حضور و همکاری ایشان بالنده تر و موفقتر از قبل خواهیم بود.جهت معرفی خود به بخش ارتباط با ما مراجعه نمایید.