استخدام و کاریابی در شمس آباد

برای استخدام و کاریابی در شمس آباد نیاز به چه تخصص هایی می باشد؟

مقدمه

همان طور که حتما با خبر بوده و می دانید شهرک شمس آباد بزرگترین شهرک صنعتی کشور می باشد که سالانه تعداد نیروهای زیادی را شرکت ها جهت انجام امورات مربوط به خود مورد توجه قرار می دهند تا کارهایشان به نحو احسن پیش برود.

برای استخدام و کاریابی در شمس آباد نیاز است تا افراد تخصص ها و دانسته هایی داشته باشند تا احتمال استخدام و به کار گرفته شدنشن افزایش پیدا کند، در حقیقت تخصص این افراد به کار شرکت ها می آید که حاضرند اقدام به استخدام کنند.

البته این نکته را نیز باید در نظر گرفت که برای استخدام و کاریابی در شمس آباد بستگی دارد که به کدام شرکت مراجعه کنید تا تخصص شما مورد توجه قرار بگیرد، در حقیقت سوای از داشتن تخصص باید به جایی مراجعه نمایید که خواهان استفاده از تخصص شما باشند.

برای آگاهی از سرویس و نگهداری در شهرک صنعتی شمس آباد حتما روی لینک بزنید.

استخدام و کاریابی در شمس آباد

تخصص های مورد نیاز برای استخدام و کاریابی در شمس آباد:

جوانانی که بعد از تحصیل جویای کار هستند و برای استخدام و کاریابی در شمس آباد اقدام می کنند بهتر است که یک سری تخصص داشته باشند تا راحت تر مورد توجه شرکت ها قرار گرفته و استخدام شوند، برای این که بیشتر در این زمینه بدانید به بعضی از این تخصص ها اشاره کرده و توضیحاتی را جهت آگاهی شما خواننده عزیز و گرامی ارائه می نماییم که عبارتند از:

تخصص در برقکاری:

یکی از تخصص هایی که برای استخدام و کاریابی در شمس آباد بسیار به کار می آید برقکاری می باشد. این تخصص شامل تاسیسات الکتریکی ساختمان ها، نصب و راه اندازی تجهیزات الکتریکی و تعمیر و نگهداری آنها می ‌شود.

در حقیقت تمامی شرکت های تولیدی نیاز به یک متخصص دارند که آنها را در امور مربوط به برق یاری نماید، اگر سیستم های برقی دچار اختلال شود در حقیقت تولید شرکت ها دچار مشکل می شود و ممکن است خسارت های میلیاردی را روزانه تجربه کنند، برای همین حضور یک متخصص برق در پرسنل آنها از نان شب واجب تر است.

 

تخصص در رانندگی دستگاه ها:

یکی از تخصص هایی که برای استخدام و کاریابی در شمس آباد بسیار مورد توجه است رانندگی با دستگاه های حمل بار مثل لیفتراک ها و جک های بزرگ می باشد، در حقیقت این دستگاه ها هستند که تولیدات را سوار ماشین های حمل می کنند.

شما به عنوان یک جوان اگر در این زمینه تخصص داشته باشید بسیار بعید است که با مراجعه به شهرک شمس آباد نتوانید برای خود شغلی دست و پا کنید، چون کار با این دستگاه های حمل تخصصی می باشد و شرکت ها همیشه به دنبال نیروهای متخصص در این زمینه می گردند.

تخصص در تهویه مطبوع:

یکی دیگر از تخصص هایی که برای استخدام و کاریابی در شمس آباد بسیار به کار می آید تخصص در اموری شامل طراحی، نصب و راه اندازی سیستم‌ های تهویه مطبوع مانند سیستم‌ های تهویه مطبوع مرکزی، گرمایش، تهویه طبیعی و سیستم‌ های تصفیه هوای ساختمان است.

در حقیقت محیط تولید و اداری کارخانه ها سر بسته است و نیاز می باشد که یک متخصص امور مربوط به تهویه آنها را به نحو مناسب تنظیم کند تا با ورود و خروج هوای مناسب پرسنل احساس راحتی کرده و با تمرکز زیاد به انجام کارهای خود مشغول شوند.

 

استخدام و کاریابی در شمس آباد

تخصص در سیستم های اطفاء حریق:

یکی از تخصص هایی که برای استخدام و کاریابی در شمس آباد بسیار مورد توجه شرکت ها است شامل نصب و راه اندازی سیستم های اطفاء حریق مانند اسپرینکلرها، مانیتورها و آلارم‌های حریق است.

شرکت ها در محیط تولید خود از دستگاه هایی بهره می برند که با برق و گاز کار می کند، در حقیقت احتمال بروز اختلال و آتش سوزی همیشه هست و برای همین سعی می کنند در میان پرسنل خود یک یا چند نفر متخصص دفع آتش داشته باشند تا در صورت بروز مشکل جلوی خسارت آنها را بگیرد.

تخصص در مدیریت پروژه:

یکی از تخصص هایی که برای استخدام و کاریابی در شمس آباد مورد توجه میباشد شامل برنامه ‌ریزی، کنترل و نظارت بر پیشرفت پروژه‌ های ساختمانی و غیره می باشد که شرکت ها برای خود یک مدیر استخدام می کنند.

در حقیقت یک مدیر کاردان اگر در شرکت ها مشغول به فعالیت شود به طور قطع کمک خواهد کرد تا امور مربوط به ساخت و ساز یا غیره شرکت ها بسیار بهتر بر روی غلتک بیفتد و به جلو پیش برود، به همین دلیل تخصص در این امور بسیار به کار شرکت ها می آید.

استخدام و کاریابی در شمس آباد

حتما به مقاله ی سرپرست تعمیرات و نگهداری در شمس آباد سر بزنید.

تخصص در ایمنی و بهداشت شغلی:

یکی از تخصص هایی که برای استخدام و کاریابی در شمس آباد بسیار به کار می آید شامل ارزیابی خطرات حاضر در ساختمان ‌ها و دستگاه ها و ارائه راهکارهایی جهت بهبود و ایمنی برای حفظ سلامت کارکنان است.

در حقیقت چنین مهره متخصصی کمک می کند تا خطرات در شرکت ها شناسایی شده و نسبت به رفع آنها اقداماتی صورت بگیرد، وجود این مهره متخصص از این جهت ارزشمند است که کمک می کند تا خسارت جانی به پرسنل وارد نشود و جلوی خسارت های شدید به شرکت را می گیرد.

تخصص در طراحی داخلی و نورپردازی:

یکی از تخصص هایی که برای استخدام و کاریابی در شمس آباد مورد توجه است شامل طراحی و تزیین داخلی ساختمان‌ ها و انتخاب مناسب روشنایی و نورپردازی است تا کارگران در کارگاه ها در وضعیت مطلوب نور به فعالیت بپردازند.

همچنین این تخصص کمک می کند تا جوانانی که می توانند محیط های صنعتی را به خوبی طراحی کنند بدون نگرانی برای استخدام و کاریابی در شمس آباد بتوانند اقدام کرده و در این امر که تخصص دارند به کار گرفته شوند و به انجام وظیفه بپردازند.

تخصص در سازه‌های فلزی:

یکی از تخصص هایی که امروزه برای استخدام و کاریابی در شمس آباد بسیار مورد توجه می باشد شامل طراحی و ساخت سازه‌ های فلزی مستحکم مورد استفاده در ساختمان‌ ها و کارگاه هایی است که باید دوام داشته باشند تا امور مربوط به تولید در آنها با کیفیت بسیار بالا انجام بگیرد، برای همین درب شرکت ها به سور نیروهای متخصص در این زمینه باز است.

تخصص در مهندسی آب و فاضلاب:

یکی دیگر از تخصص هایی که برای استخدام و کاریابی در شمس آباد بسیار مورد توجه می باشد شامل طراحی و نصب سیستم‌ های آبیاری و فاضلاب صنعتی و تعمیر و نگهداری از آنها می باشد که در حقیقت کمک می کند تا امور تولید بسیار بهتر در شرکت ها به جلو پیش برود و معمولا شرکت ها به چنین نیروهایی نیاز بیش از اندازه دارند.

تخصص در تجهیزات ساختمانی هوشمند:

یکی از تخصص هایی که برای استخدام و کاریابی در شمس آباد بسیار مورد توجه است شامل نصب و راه‌ اندازی سیستم‌ های هوشمندی مانند سیستم‌ های خانه هوشمند، سیستم‌ های هوشمند روشنایی و سیستم‌ های امنیتی هوشمند می باشد. در حقیقت این تخصص کمک می کند تا بسیاری از امور به صورت خودکار انجام شود و برای همین شرکت ها به چنین افراد متخصصی نیاز مبرم دارند.

 

در انتها

همان طور که در مقاله بالا دیدید و دانستید برای استخدام و کاریابی در شمس آباد نیاز به یک سری دانسته و تخصص می باشد تا شرکت ها جوانان جویای کار را به عنوان یکی از پرسنل خود انتخاب کرده و برای انجام امور مربوط به تجارت خود به کار بگیرند.

در آخر لازم به ذکر است که شرکت اپکس ایران با سال ها تجربه در زمینه راه اندازی و نصب سیستم های امنیتی آمادگی دارد تا خدماتش را به شما شرکت های حاظر در شهرک شمس آباد ارائه نماید. برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر و دقیق تر با شماره های واحد روابط عمومی ما تماس بگیرید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شرکت اپکس ایران

دوربین مداربسته
اینترنت وایرلس اختصاصی
اینترنت تی دی ال تی ای
سرویس و نگهداری دوربین مداربسته
پشتیبانی شبکه
سیستم های حفاظتی

همکاری با ما

ما در اپکس ایران، در جستجوی همیشگی بهترین‌ها هستیم. بهترین‌ها کسانی هستند که به استعدادها و شایستگی‌های خود واقفند و پیوسته سه ضلع دانش، مهارت و شایستگی‌های خود را توسعه میدهند.
ما بر این باوریم که هر فرد مستعد و شایسته‌ای در بازار کار میهن عزیزمان، جزئی از مجموعه ماست که ما مشترکاً در جستجوی هم هستیم و با حضور و همکاری ایشان بالنده تر و موفقتر از قبل خواهیم بود.جهت معرفی خود به بخش ارتباط با ما مراجعه نمایید.

تماس با ما

تلفن : 56220026-021

دفتر شهرک صنعتی شمس آباد : جنب ورودی شهرک صنعتی شمس آباد، لاین کندرو، مجتمع امام رضا (ع)

شرکت اپکس ایران

دوربین مداربسته
اینترنت وایرلس اختصاصی
اینترنت تی دی ال تی ای
سرویس و نگهداری دوربین مداربسته
پشتیبانی شبکه
سیستم های حفاظتی

تماس با ما

تلفن : 56220026-021

دفتر شهرک صنعتی شمس آباد : جنب ورودی شهرک صنعتی شمس آباد، لاین کندرو، مجتمع امام رضا (ع)

همکاری با ما

ما در اپکس ایران، در جستجوی همیشگی بهترین‌ها هستیم. بهترین‌ها کسانی هستند که به استعدادها و شایستگی‌های خود واقفند و پیوسته سه ضلع دانش، مهارت و شایستگی‌های خود را توسعه میدهند.
ما بر این باوریم که هر فرد مستعد و شایسته‌ای در بازار کار میهن عزیزمان، جزئی از مجموعه ماست که ما مشترکاً در جستجوی هم هستیم و با حضور و همکاری ایشان بالنده تر و موفقتر از قبل خواهیم بود.جهت معرفی خود به بخش ارتباط با ما مراجعه نمایید.