اجزای دوربین های امنیتی

چرا شرکت ها از اجرای دوربین های امنیتی استقبال می کنند؟

امنیت مسئله ای هست که تمامی سازمان ها و شرکت های بزرگ همیشه با آن درگیر هستند و سالانه هزینه های زیادی را برای به وجود آمدنش انجام می دهند تا بلکه به خوبی شکل بگیرد و مشکلی برای امکانات و زیرساخت هایشان رخ ندهد.

به طور قطع شرکت ها از اجرای دوربین های امنیتی اهدافی را دنبال می کنند، رسیدن به این اهداف است که آنها را بر آن می دارد که هزینه های زیادی در این زمینه انجام دهند و سیستم های به روز نظارتی را به کار بگیرند.

در حقیقت اگر اجرای دوربین های امنیتی را شرکت ها در دستور کار خود قرار دهند در دراز مدت مزایایش قطعا به خود آنها باز خواهد گشت، در محیط های صنعتی و تجاری همیشه امکان خرابکاری و سرقت در بالاترین حد ممکن خود قرار دارد.

بهترین کار این است که هر شرکت با انجام کارهای ضروری و لازم جلوی منافذی که ممکن است از آنجا سوی دزدان یا خرابکاران گزیده شود را بگیرد، این کار ممکن نمی شود مگر با اجرای دوربین های امنیتی ای که در فضاهای داخلی نصب می شوند.

اجزای دوربین های امنیتی

دلایل استقبال از اجرای دوربین های امنیتی توسط شرکت ها:

به طور قطع دلایلی وجود دارد که شرکت ها حاضر هستند هزینه های زیادی را برای اجرای دوربین های امنیتی و حفاظتی از جیب خود بپردازند، شرکت ها می دانند که اگر این هزینه ها را انجام ندهند ممکن است در آینده مشکلی پیش بیاید که چند ده برابر این هزینه از جیبشان توسط یک حادثه یا خرابکاری خارج شود و هیچ گاه نتوانند بدون وجود سیستم حفاظتی دقیقا به تمامی ابعاد حادثه اشراف داشته باشند که چه اتفاقی رخ داده است.

حفاظت از افراد و دارایی‌ های شرکت:

شرکت ها در سوله ها و محیط های کاری خود معمولا اموال زیادی دارند که میلیاردها می ارزند و اگر توسط اجرای دوربین های امنیتی مورد محافظت قرار نگیرند ممکن است که این دارایی ها دچار مشکلی شوند و نتوانند پی ببرند که چه اتفاقی برایشان رخ داده است.

پیشگیری از سرقت و دزدی:

دزدان همیشه در کمین محیط های تجاری و صنعتی نشسته اند، معمولا شرکت ها برای این که دست آنها را از اموال خود کوتاه نمایند اجرای دوربین های امنیتی را در دستور کار خود قرار می دهند تا نیروهای امنیتی به نحو بسیار بهتری بتوانند این اموال را در هر لحظه مورد کنترل قرار بدهند.

ارتقای امنیت فیزیکی و سایبری:

تجربه ثابت کرده است که هر چقدر شرکت ها برای امنیت فیزیکی و دیجیتالی خود خرج کنند در نهایت به نفع خودشان تمام خواهد شد. استفاده از سیستم های حفاظتی در حقیقت کمترین کاری است که یک سازمان یا شرکت برای نظارت بر خود باید هزینه نماید تا جلوی اتفاقات ناخواسته را بگیرند.

تامین اطلاعات دقیق در صورت وقوع حوادث:

همیشه زمانی که یک حادثه رخ می دهد ذهن مدیران شرکت درگیر آن قضیه است که دقیقا چه اتفاقی افتاده است و مقصر کیست، در حقیقت نصب و اجرای دوربین های امنیتی این امکان را به مدیران می دهد تا از زوایای مختلف یک حادثه که در شرکت رخ داده است را مورد بازبینی قرار دهند و برای ادعای خسارت یقه مقصر اصلی را بگیرند.

توصیه می کنم برای دیدن مقاله ی نصب دوربین مداربسته در تهران حتما روی لینک بزنید.

کاهش دزدی داخلی توسط کارمندان:

تجربه شان داده است که بسیاری از سرقت هایی که در محیط های صنعتی رخ می دهد توسط کسانی است که نسبت به آنجا آشنایی کامل دارند، در حقیقت زمانی که شرکت اقدام به نصب و اجرای دوربین های امنیتی می کند کارمندان خود را هم زیر نظر میگیرد تا در سرقت از خود شرکت مشارکت نکنند و موجب خسارت به آنها نشوند.

کنترل ورود و خروج افراد از فضای شرکتی:

یکی از مسائل مهم در شرکت های صنعتی مسئله ورود و خروج افراد و ماشین ها می باشد که زیر نظر گرفتنش همیشه توسط نگهبان جوابگو نیست، معمولا وقتی شرکت ها اجرای دوربین های امنیتی را در دستور کار خود قرار می دهند، بستری را فراهم می سازند که به دقت این ورود و خروج ها را ثبت نماید تا در صورت بروز مشکل بتوانند فیلم هایش را بررسی کنند و دقیقا بدانند چه اتفاقی رخ داده است.

اجزای دوربین های امنیتی

بهبود نظارت بر عملکرد کارمندان:

محیط های کاری اگر با اجرای دوربین های امنیتی تحت نظر قرار نداشته باشد ممکن است کارگران با دقت تمام به انجام وظایف خود نپردازند و این در حقیقت خسارتی برای شرکت خواهد بود که دستمزد می دهد ولی آن بازدهی ای که باید داشته باشد را ندارد که دلیلش به بی اخلاقی کارگر در انجام وظایف خود برمی گردد.

رفع نیاز به وجود نیروی نظارتی اضافی:

نظارت به وسیله نگهبانان معمولا هزینه های زیادی برای شرکت ها دارد و بازدهی پایینی هم دارد، اما اجرای دوربین های امنیتی شرکت ها را از وجود آنها بی نیاز می کند و هزینه ها را تا حد زیادی کاهش می دهد و دقیقا به نفع اقتصاد شرکت تمام می شود، چون سیستمی را به کار گرفته اند که بسیار بهتر از نگهبان می تواند همه جا را تحت نظر بگیرد.

اجزای دوربین های امنیتی

کمک به روند پیگیری قانونی در صورت بروز حوادث:

امروزه در صورت بروز حادثه، بیمه ها به راحتی خسارت نمی پردازند مگر این که اجرای دوربین های امنیتی در دستور کار شرکت بوده باشد و به این طریق بتواند اثبات کند که حادثه تعمدی نبوده است. بیمه ها به همین دلیل به شرکت هایی که دوربین کار می گذارند تا پنجاه درصد حاضرند تخفیف بدهند، زیرا می دانند احتمال به وجود آوردن حادثه سوری برای گرفتن خسارت کاهش می یابد.

اطلاع رسانی به کارمندان در صورت بروز حادثه:

اجرای دوربین های امنیتی در شرکت ها کمک می کند تا همه جا توسط یک اپراتور مجرب تحت نظر باشد، تحت نظر بودن مزیتش این است که در صورت بروز حادثه ای، اپراتور اتفاق را به همه اطلاع رسانی می کند تا از محیطی که خطرناک است و احتمال بروز هر مشکلی هست تمامی پرسنل و کارگران خود را به نقطه ای امن برسانند.

زیرنظر گرفتن پارکینگ:

یکی از جاهایی که معمولا احتمال بروز خرابکاری یا حادثه وجود دارد پارکینگ ماشین ها می باشد، در این فضاها ماشین های گران قیمت شرکت و مدیران قرار دارد و معمولا شرکت ها اجرای دوربین های امنیتی را در این نقطه جدی می گیرند تا اتفاقی برای اموال شرکت و مدیران رخ ندهد.

مدیریت بهینه کارگران و کارمندان:

در محیط های کاری یکی از مسائل مهم این است که پرسنل خود را بتوان به نحوی مدیریت کرد که بیشترین میزان بازدهی را داشته باشند، معمولا اجرای دوربین های امنیتی در شرکت ها برای همین منظور انجام می شود تا پرسنل زیردست بدانند که در همه حال، کارها و رفتارهایشان زیر نظر است تا به نحو بهتری عمل کنند.

 

در انتها

همان طور که در مقاله بالا دیدید و دانستید اجرای دوربین های امنیتی در شرکت های صنعتی یکی از ضروریاتی است که اگر تیم های حفاظتی به آن توجه لازم را ننمایند به طور قطع در آینده نزدیک مشکلاتی دامان آنها را خواهد گرفت و موجب خسارت آن خواهد شد.

در آخر لازم به ذکر است که شرکت اپکس ایران با سال ها تجربه در زمینه نصب سیستم های حفاظتی نوین و به روز دنیا این آمادگی را دارد تا خدمات خود را به شما صاحبان تجارت ارائه نماید، برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر با شماره های واحد روابط عمومی ما تماس حاصل فرمایید تا همکارانمان راهنمایی لازم را در اختیارتان قرار دهند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شرکت اپکس ایران

دوربین مداربسته
اینترنت وایرلس اختصاصی
اینترنت تی دی ال تی ای
سرویس و نگهداری دوربین مداربسته
پشتیبانی شبکه
سیستم های حفاظتی

همکاری با ما

ما در اپکس ایران، در جستجوی همیشگی بهترین‌ها هستیم. بهترین‌ها کسانی هستند که به استعدادها و شایستگی‌های خود واقفند و پیوسته سه ضلع دانش، مهارت و شایستگی‌های خود را توسعه میدهند.
ما بر این باوریم که هر فرد مستعد و شایسته‌ای در بازار کار میهن عزیزمان، جزئی از مجموعه ماست که ما مشترکاً در جستجوی هم هستیم و با حضور و همکاری ایشان بالنده تر و موفقتر از قبل خواهیم بود.جهت معرفی خود به بخش ارتباط با ما مراجعه نمایید.

تماس با ما

تلفن : 56220026-021

دفتر شهرک صنعتی شمس آباد : جنب ورودی شهرک صنعتی شمس آباد، لاین کندرو، مجتمع امام رضا (ع)

شرکت اپکس ایران

دوربین مداربسته
اینترنت وایرلس اختصاصی
اینترنت تی دی ال تی ای
سرویس و نگهداری دوربین مداربسته
پشتیبانی شبکه
سیستم های حفاظتی

تماس با ما

تلفن : 56220026-021

دفتر شهرک صنعتی شمس آباد : جنب ورودی شهرک صنعتی شمس آباد، لاین کندرو، مجتمع امام رضا (ع)

همکاری با ما

ما در اپکس ایران، در جستجوی همیشگی بهترین‌ها هستیم. بهترین‌ها کسانی هستند که به استعدادها و شایستگی‌های خود واقفند و پیوسته سه ضلع دانش، مهارت و شایستگی‌های خود را توسعه میدهند.
ما بر این باوریم که هر فرد مستعد و شایسته‌ای در بازار کار میهن عزیزمان، جزئی از مجموعه ماست که ما مشترکاً در جستجوی هم هستیم و با حضور و همکاری ایشان بالنده تر و موفقتر از قبل خواهیم بود.جهت معرفی خود به بخش ارتباط با ما مراجعه نمایید.