پشتیبانی شبکه شمس آباد چه وظایفی بر عهده دارد؟

سیستم های امنیتی مثل دوربین در هر جایی که نصب شوند بعد از یک مدت نیاز به پشتیبانی پیدا می کنند تا در بهترین وضعیت خود قرار بگیرند و به انجام وظایفی که بر عهده آنها قرار داده شد با بالاترین کیفیت ممکن بپردازند.

معمولا شرکت ها برای پشتیبانی شبکه شمس آباد به سراغ شرکت هایی می روند که در همان محدوده اقدام به راه اندازی دفتر نمایندگی خدمات نموده اند تا ایرادات و مشکلاتی را که برای سیستم های آنها رخ داده است رفع نمایند.

به طور کل پشتیبانی شبکه شمس آباد از افراد خبره و حرفه ای در زمینه راه اندازی و نصب دوربین های امنیتی تشکیل شده است که تخصص خود را در اختیار شرکت ها می گذارند تا سیستم هایشان به روز باشد و هیچ گونه باگ امنیتی تهدیدشان ننماید.

در ادامه این مقاله برای این که بیشتر با پشتیبانی شبکه شمس آباد آشنایی پیدا کنید بعضی از وظایفی را که بر عهده دارند نام می بریم و تا جایی که در حوصله این متن بگنجد برای معرفی کردنشان توضیحاتی را ارائه می نماییم تا شما خواننده عزیز با آنها آشنایی پیدا کنید.

وظایف پشتیبانی شبکه شمس آباد:

معمولا واحدهای پشتیبانی در هر جایی که ایجاد شوند از افراد بسیار متخصص و کاربلد در همان حوزه چه دوربین و چه غیره تشکیل شده است که به خوبی با تمامی زوایای کار آشنایی دارند و می توانند خدماتی را جهت بهبود سیستم ها به شرکت ها ارائه دهند.

معمولا شرکت هایی که در شهرک های بزرگ به فعالیت میپردازند از خدمات پشتیبانی شبکه بی نیاز نیستند و هر چند وقت یک بار ضرورت دارد تا افراد متخصص از سیستم های آنها بازدید نمایند تا هیچ گونه باگ و ایرادی موجب رخنه در امنیت آنها نشود.

پشتیبانی شبکه شمس آباد که یکی از بزرگترین شهرک های صنعتی کشور می باشد باید در زمینه راه اندازی و ایراد یابی همه فن حریف باشد و در سریع ترین زمان ممکن مشکلات آنها را رفع نماید، زیرا امنیت آنها به همین ابزارهایی که نصب شده است بستگی دارد.

برای آگاهی از خدمات اینترنت در شهرک صنعتی شمس آباد از شرکت اپکس ایران حتما روی لینک بزنید.

نصب و راه‌ اندازی شبکه دوربین‌ ها:

یکی از وظایف مهم پشتیبانی شبکه شمس آباد نصب و پیکربندی دوربین‌ ها در مکان‌ های مشخص و ایجاد ارتباط با سیستم مدیریت شبکه برای شرکت ها می باشد تا امنیت آنها به طور کامل برقرار شود.

معمولا پشتیبانی در این مورد افراد متخصص خود را به محل اعزام می کند تا با نقشه برداری کردن دقیقا به دست بیاورند که به چه نحو باید خدمات ارزنده خود را به شرکت هایی که وجود دارند ارائه نمایند و آنها را در زمینه امنیت بهتر یاری نمایند.

تست و تشخیص مشکلات شبکه:

از دیگر وظایف پشتیبانی شبکه شمس آباد بررسی عملکرد دوربین‌ ها و تشخیص و رفع مشکلات فنی ممکن در اتصال و عملکرد آنها می باشد که به مرور زمان برایشان پیش می آید و به راحتی قابل رفع است.

بسیاری از این مشکلات بر اساس کار کردن مداوم و فرسودگی تجهیزات به وجود می آید و در نود درصد اوقات با تست متخصصان و تعویض چند قطعه شبکه در بهترین وضعیت خود قرار می گیرد و امنیت شرکت ها در بهترین وضعیت خود قرار می گیرد تا مشکلی برایشان پیش نیاید.

پشتیبانی فنی 24 ساعته:

وظیفه مهم دیگر پشتیبانی شبکه شمس آباد پاسخگویی به سوالات و نیازهای فنی کاربران در مورد نحوه استفاده و رفع اشکال دوربین‌ ها در تمامی ساعات شبانه روز می باشد تا شرکت ها به خدمات متخصصان دسترسی سریع داشته باشند.

معمولا پشتیبانی ها هر شب حداقل یک نفر را به عنوان کشیک در محل دفتر مستقر می کنند تا اگر مشکلی در ساعات غیر معمول شب برای شرکت های تحت نظر رخ داد به صورت تلفنی یا فیزیکی نسبت به رفع مشکلاتشان اقدام نماید و آنها را یاری کند.

به‌ روزرسانی نرم ‌افزاری:

از دیگر وظایف پشتیبانی شبکه شمس آباد بررسی و اجرای به‌ روزرسانی‌ های نرم‌ افزاری مربوط به دوربین‌ ها و تجهیزات جهت بهبود عملکرد و رفع آسیب ‌پذیری ‌های آنها می باشد که از اهمیت بالایی برخوردار است.

معمولا سیستم های امنیتی به صورت سالانه یا دوره ای از سوی شرکت تولید کننده خود با یک آپدیت حمایت می شوند تا بعضی از باگ ها و مشکلات به این صورت رفع شود و پشتیبانی با انجام این کار و به روز رسانی مناسب می تواند آنها را یاری کند تا مشکلات از سر راه برداشته شود.

پشتیبانی و مانیتورینگ شبکه:

نظارت بر عملکرد شبکه دوربین‌ ها و آگاهی از میزان ترافیک و احتمال بروز مشکلات از دیگر وظایف مهمی است که پشتیبانی شبکه شمس آباد باید در این زمینه به انجام وظیفه بپردازد.

بسیار پیش می آید که تصاویر ارسالی به مانیتور اتاق اپراتور همراه با افت کیفیت یا اختلال مواجه شود و نگهبان امنیتی به خاطر نداشتن تصویر مناسب نتواند به خوبی اوضاع را زیر نظر بگیرد، پشتیبانی با رفع این مشکل می تواند شرکت ها را به خوبی یاری نماید.

آموزش کاربران اتاق اپراتور:

برگزاری دوره‌ های آموزشی برای کاربران در مورد نحوه استفاده از دوربین‌ ها و استفاده از ابزارهای مرتبط از دیگر وظایف پشتیبانی شبکه شمس آباد می باشد تا بتوانند دقیقا امنیت را زیر نظر بگیرند.

در حقیقت کار کردن با سیستم های نظارتی نیاز به آشنایی دارد و همین مورد باعث می شود تا متخصصان پشتیبانی با آموزش کاربران شرکت ها زمینه را برای برقراری امنیت بیشتر آنها فراهم آوردند تا هیچ گونه مشکلی برایشان پیش نیاید.

تعمیر دوربین‌ ها:

اجرای تعمیرات معمول و نگهداری و تعمیر دوربین‌ ها به منظور بهبود عملکرد و افزایش عمر مفید از دیگر وظایف پشتیبانی شبکه شمس آباد می باشد که باید بتواند به خوبی این خدمات را ارائه دهد.

در بسیاری از اوقات شبكه تنها با انجام بعضی از کارهای ساده توسط متخصص رفع مشکل می شود و دوربین ها در وضعیت مناسب قرار می گیرد، برای همین بهتر است شرکت ها نسبت به داشتن یک پشتیبان دائمی برای خود غفلت نکنند.

پشتیبانی در امور نرم‌ افزاری:

تشخیص و رفع مشکلات نرم‌ افزاری فنی مربوط به دوربین‌ ها و محیط مدیریت شبکه از دیگر وظایف پشتیبانی شبکه شمس آباد می باشد که یک متخصص به راحتی از پس انجامش بر می آید.

معمولا نرم افزارهای نصب شده بر روی کیس مرکزی گاهی اوقات دچار پرش شده و دیگر وظایف خود را به خوبی انجام نمی دهند، در این جور مواقع یک پشتیبانی مناسب می تواند مشکلات را رفع نماید و شبکه را در بهترین وضعیت خود قرار دهد.

تقویت و تجهیز شبکه:

در بسیاری از مواقع شرکت ها بعد از چند سال به این نتیجه می رسند که سیستم های امنیتی و نظارتی خود را به وسیله پشتیبانی شبکه شمس آباد بهتر از قبل تجهیز نمایند تا هیچ گونه باگ امنیتی بر جای نمایند.

معمولا برای این که شرکت ها به این هدف خود برسند به سراغ پشتیبانی هایی که در اطرافشان قرار دارد میروند و آنها با ارسال کارشناسان خود دقیقا برآورد می کنند که به چه صورت شبکه آنها را تجهیز نمایند تا تمامی مشکلات امنیتی از سر راه برداشته شود و مشکلی پیش نیاید.

در انتها

همان طور که در مقاله بالا دیدید و دانستید پشتیبانی شبکه شمس آباد در زمینه دوربین ها و سیستم های امنیتی از افراد خبره و حرفه ای تشکیل شده است که در این حوزه با تمامی جوانب امر آشنایی دارند و می توانند این سیستم ها را برای شرکت ها به خوبی ایرادیابی یا به روز رسانی نمایند.

در آخر لازم به ذکر است که شرکت اپکس ایران با سال ها تجربه در زمینه پشتیبانی شبکه شمس آباد آمادگی دارد تا خدماتش را به شما شرکت های حاضر در این شهرک ارائه نماید. برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر با شماره های واحد روابط عمومی ما تماس حاصل فرمایید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شرکت اپکس ایران

دوربین مداربسته
اینترنت وایرلس اختصاصی
اینترنت تی دی ال تی ای
سرویس و نگهداری دوربین مداربسته
پشتیبانی شبکه
سیستم های حفاظتی

همکاری با ما

ما در اپکس ایران، در جستجوی همیشگی بهترین‌ها هستیم. بهترین‌ها کسانی هستند که به استعدادها و شایستگی‌های خود واقفند و پیوسته سه ضلع دانش، مهارت و شایستگی‌های خود را توسعه میدهند.
ما بر این باوریم که هر فرد مستعد و شایسته‌ای در بازار کار میهن عزیزمان، جزئی از مجموعه ماست که ما مشترکاً در جستجوی هم هستیم و با حضور و همکاری ایشان بالنده تر و موفقتر از قبل خواهیم بود.جهت معرفی خود به بخش ارتباط با ما مراجعه نمایید.

تماس با ما

تلفن : 56220026-021

دفتر شهرک صنعتی شمس آباد : جنب ورودی شهرک صنعتی شمس آباد، لاین کندرو، مجتمع امام رضا (ع)

شرکت اپکس ایران

دوربین مداربسته
اینترنت وایرلس اختصاصی
اینترنت تی دی ال تی ای
سرویس و نگهداری دوربین مداربسته
پشتیبانی شبکه
سیستم های حفاظتی

تماس با ما

تلفن : 56220026-021

دفتر شهرک صنعتی شمس آباد : جنب ورودی شهرک صنعتی شمس آباد، لاین کندرو، مجتمع امام رضا (ع)

همکاری با ما

ما در اپکس ایران، در جستجوی همیشگی بهترین‌ها هستیم. بهترین‌ها کسانی هستند که به استعدادها و شایستگی‌های خود واقفند و پیوسته سه ضلع دانش، مهارت و شایستگی‌های خود را توسعه میدهند.
ما بر این باوریم که هر فرد مستعد و شایسته‌ای در بازار کار میهن عزیزمان، جزئی از مجموعه ماست که ما مشترکاً در جستجوی هم هستیم و با حضور و همکاری ایشان بالنده تر و موفقتر از قبل خواهیم بود.جهت معرفی خود به بخش ارتباط با ما مراجعه نمایید.