کارگاه های شمس آباد

چرا در کارگاه های شمس آباد باید دوربین مداربسته نصب شود؟

یکی از جاهایی که امروزه نصب شدن دوربین را تا حد زیادی در دستور کار خود قرار داده اند صنایع و مکان های تجاری ای مثل کارگاه های شمس آباد می باشد که روزانه میزبان تعداد زیادی از کارگران و افراد متفرقه است که به آنجا رفت و آمد دارند.

در کارگاه های شمس آباد که عموما جاهای شلوغی هستند و افراد زیادی رفت و آمد می کنند معمولا احتمال به وجود آمدن هر اتفاقی از خرابکاری، دزدی، آتش سوزی و غیره وجود دارد و برای همین اهمیت دارد که به شدت زیر نظر گرفته شوند.

اگر مدیران و تیم های حفاظتی به خوبی از کارگاه های شمس آباد به خصوص در ساعات شلوغ و خلوت محافظت نکنند به طور قطع دودش به چشم صاحبان تجارت می رود و ممکن است دچار ضرر و زیان هایی شوند که به این راحتی قابل جبران نباشد.

تصور کنید یک آتش سوزی عمدی یا سهوی در کارگاه های شمس آباد پیش بیاید، اگر دوربین نصب باشد به طور قطع مدیران متوجه خواهند شد که چه اتفاقی رخ داده است و می توانند با شناسایی مقصر نسبت به گرفتن خسارت خود اقدامات لازم را صورت دهند.

در ادامه این مقاله قصد داریم تا برای شما خواننده عزیز و گرامی بگوییم که چرا نصب دوربین در کارگاه های شمس آباد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و نباید از کنار این موضوع مهم و حیاتی به راحتی گذر کرد.

کارگاه های شمس آباد

دلایل نصب دوربین در کارگاه های شمس آباد:

البته دلایل زیادی وجود دارد که باید نصب دوربین در کارگاه های شمس آباد را بسیار جدی گرفت و راحت از کنارشان عبور نکرد، این لوازم شاید بی اهمیت جلوه کنند اما زمانی که حادثه ای پیش بیاید متوجه خواهید شد که چقدر وجودشان ضروری می باشد. بعضی از این دلایل عبارتند از:

افزایش امنیت:

دوربین های مداربسته در کارگاه های شمس آباد به افزایش امنیت کارکنان و تجهیزات از طریق ضبط تصاویر و نظارت کمک می کنند تا اگر حادثه ای رخ داد دقیقا تمامی جوانب امر مشخص باشد و شرکت ها بتوانند یقه مقصر واقعی را بگیرند.

برای کسب اطلاعات کامل در زمینه ی شهرک صنعتی شمس آباد حتما روی لینک بزنید.

کاهش دزدی و سرقت:

نصب دوربین های مداربسته در کارگاه های شمس آباد باعث کاهش دزدی و سرقت تجهیزات و مواد می شود، در این مکان ها به علت این که رفت و آمد بسیار زیاد است معمولا احتمال رخ دادن چنین اتفاقاتی بالا هست و به وسیله دوربین می توان به راحتی همه چیز را تحت کنترل قرار داد تا مشکلی پیش نیاید.

معمولا دزدها به جاهایی مثل انبارها که میلیاردها جنس و ماده خام دپو شده اند همیشه چشم دارند، اگر دوربین نباشد ممکن است به راحتی بتوانند به داخل کارگاه نفوذ کرده و با سرقت موجب ورشکستگی کارگاه هایی شوند که سال ها زحمت کشیده اند تا به این موقعیت که در آن قرار دارند برسند.

کنترل کیفیت:

با نصب کردن دوربین های مداربسته، می توان کیفیت تولید و فرآیندهای تولیدی را در کارگاه های شمس آباد به شدت تحت نظر گرفت و آنها را ارتقا داد، تمامی صنایع همیشه به دنبال این هستند تا کیفیت کارهایشان بالا باشد، به خصوص بعضی جاها که برای آدم خطر دارد می توان از طریق دوربین شرایط را تحت نظر گرفت تا کیفیت افت پیدا نکند.

بعضی از کارگاه های ذوب که به علت داغی مکان امکان فیزیکی برای حضور و نظارت کردن نیست دوربین ها کمک می کنند تا نظارت بر روند کار و حالت مواد به خوبی اتفاق بیفتد تا کیفیت تولیدات کاهش پیدا نکند و موجب خسارت کارخانه و سهامدارانش نشود.

مانیتورینگ تولید:

به طور کل دوربین های مداربسته کارگاه های شمس آباد را قادر می سازند تا به طور مداوم تولید را نظارت کنند و در صورت وقوع خطاها و مشکلات سریعاً واکنش نشان دهند، به خصوص مدیران می توانند با این روش پرسنل را زیر نظر بگیرند.

معمولا در محیط های کار همیشه پیدا می شوند کسانی که کارهای خود را به خوبی انجام نداده و از زیر بار مسئولیت ها شانه خالی کنند. همچنین حضور دوربین کمک می کند تا مدیران به خوبی در جریان باشند که چه کسی عمل کرد مناسبی از خود در کارگاه نشان نمی دهد.

شاهد حقوقی:

داشتن دوربین های مداربسته در کارگاه های شمس آباد می تواند به عنوان شواهد قابل قبول در صورت رخداد حوادث ، تصادفات یا مشکلات حقوقی مورد استفاده قرار گیرد، به خصوص این که دوربین می تواند مشخص کند چه رخ داده است.

 

کارگاه های شمس آباد

امروزه معمولا بیمه ها اگر سند قابل قبولی برای حوادث خود نداشته باشید به راحتی زیر بار پرداخت خسارت نمی روند و به راحتی شانه خالی می کنند، حضور دوربین اما می تواند به راحتی همه چیز را مشخص کند تا بیمه گذار با خیال راحت خسارت را به شرکت ها بپردازد.

نظم و انضباط:

نصب دوربین های مداربسته می تواند به ایجاد نظم و انضباط در کارگاه های شمس آباد کمک کند و از کارکنانی که از قوانین و مقررات رعایت نمی کنند جلوگیری نماید، به خصوص این دوربین ها می تواند حاضر یا غایب بودن کارگران را به مدیران به خوبی نشان بدهند.

معمولا در میان تعداد زیاد کارگران همیشه هستند کسانی که نسبت به حاضر شدن بر سر کار خودشان و یا خروج طبق زمان بندی عمل نکنند و زرنگ بازی در بیاورند، وجود دوربین ها این مسائل را به حداقل کاهش می دهد تا کارها دچار اختلالی نشود.

مراقبت از داده ها:

دوربین های مداربسته می توانند به حفظ و مراقبت از داده های حساس مانند اطلاعات مشتریان و فرآیندهای تولیدی در کارگاه های شمس آباد کمک کنند، در این مکان ها به علت تردد زیاد احتمال هر اتفاقی هست.

ممکن است ابزار یا لوازم یکی از مشتریان یا کارمندان گم شود، در این جاست که دوربین ها نقش اساسی را ایفا کرده و می توانند به خوبی مشخص کنند که فلان چیز که در فلان جا بود چه اتفاقی برایش رخ داده است تا صاحبش بتواند آن را پیدا کند و سو ظن به دیگران از بین برود.

کارگاه های شمس آباد

هزینه های امنیت کاهش می یابد:

دلیل دیگری که نصب دوربین در کارگاه های شمس آباد اهمیت دارد کاهش دادن هزینه های مربوط به امنیت می باشد، اگر دوربین به کار نگیرید مجبور خواهید شد تا نیرو استخدام کنید که در دراز مدت هم کارآمدی کمتری دارد و هم هزینه بیشتری را روی دستتان می گذارد.

اما یک دوربین مناسب و با کیفیت می تواند به راحتی با هزینه بسیار کمتر امنیت را بهتر از یک نیروی امنیتی برقرار نماید، دوربین دچار خستگی نمی شود و تصاویر را هم ضبط می کند اما نیروی امنیتی به مرور زمان دچار خستگی شده و کیفیت اولیه را به هیچ وجه نخواهد توانست ارائه کند.

حتما به مقاله ی کارخانه های شمس آباد سر بزنید.

در انتها

همان طور که در مقاله بالا دیدید و دانستید نصب دوربین در کارگاه های شمس آباد از اهمیت بالا و دو چندانی برخوردار است زیرا در این مکان ها تجهیزات قرار دارند که گاها قیمت هایشان به میلیاردها می رسد، در صورت سرقت یا خرابکاری قطعا شرکت دچار خسارات سنگینی خواهد شد و بهتر است که با نصب تجهیزات امنیتی از منافع خود به خوبی محافظت نماید.

در آخر لازم به ذکر است که شرکت اپکس ایران با سال ها تجربه در زمینه نصب انواع و اقسام دوربین های امنیتی در کارگاه های شمس آباد آمادگی دارد تا خدماتش را به شما تجار محترم ارائه دهد. برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر با شماره های واحد روابط عمومی ما تماس حاصل فرمایید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شرکت اپکس ایران

دوربین مداربسته
اینترنت وایرلس اختصاصی
اینترنت تی دی ال تی ای
سرویس و نگهداری دوربین مداربسته
پشتیبانی شبکه
سیستم های حفاظتی

همکاری با ما

ما در اپکس ایران، در جستجوی همیشگی بهترین‌ها هستیم. بهترین‌ها کسانی هستند که به استعدادها و شایستگی‌های خود واقفند و پیوسته سه ضلع دانش، مهارت و شایستگی‌های خود را توسعه میدهند.
ما بر این باوریم که هر فرد مستعد و شایسته‌ای در بازار کار میهن عزیزمان، جزئی از مجموعه ماست که ما مشترکاً در جستجوی هم هستیم و با حضور و همکاری ایشان بالنده تر و موفقتر از قبل خواهیم بود.جهت معرفی خود به بخش ارتباط با ما مراجعه نمایید.

تماس با ما

تلفن : 56220026-021

دفتر شهرک صنعتی شمس آباد : جنب ورودی شهرک صنعتی شمس آباد، لاین کندرو، مجتمع امام رضا (ع)

شرکت اپکس ایران

دوربین مداربسته
اینترنت وایرلس اختصاصی
اینترنت تی دی ال تی ای
سرویس و نگهداری دوربین مداربسته
پشتیبانی شبکه
سیستم های حفاظتی

تماس با ما

تلفن : 56220026-021

دفتر شهرک صنعتی شمس آباد : جنب ورودی شهرک صنعتی شمس آباد، لاین کندرو، مجتمع امام رضا (ع)

همکاری با ما

ما در اپکس ایران، در جستجوی همیشگی بهترین‌ها هستیم. بهترین‌ها کسانی هستند که به استعدادها و شایستگی‌های خود واقفند و پیوسته سه ضلع دانش، مهارت و شایستگی‌های خود را توسعه میدهند.
ما بر این باوریم که هر فرد مستعد و شایسته‌ای در بازار کار میهن عزیزمان، جزئی از مجموعه ماست که ما مشترکاً در جستجوی هم هستیم و با حضور و همکاری ایشان بالنده تر و موفقتر از قبل خواهیم بود.جهت معرفی خود به بخش ارتباط با ما مراجعه نمایید.