دوربین مداربسته تحت شبکه سانل

دوربین مداربسته تحت شبکه سانل چه ویژگی هایی دارد؟

مقدمه

بسیاری از جاها هستند که امکان کابل کشی و سیم کشی وجود ندارد و معمولا برای این که امنیت شکل بگیرد از تجهیزاتی مثل دوربین مداربسته تحت شبکه سانل بهره می برند که بدون نیاز به کابل و برق می تواند به خوبی فعالیت کرده و امنیت را برقرار سازد.

به طور کل در جاهایی مثل مکان های طبیعی و خیابان ها که وسعت زیادی دارند ضرورت دارد از لوازمی استفاده کرد که مثل دوربین مداربسته تحت شبکه سانل بتوانند نیاز به انرژی خود را از طریق پنل خورشیدی تامین نمایند تا نیازمند کابل کشی نباشند.

همچنین دوربین مداربسته تحت شبکه سانل اطلاعات و داده ها را به صورت بی سیم به دستگاه ذخیره مرکزی ارسال می نماید تا کاربر اتاق اپراتور بتواند به خوبی مکان هایی که دوربین در آنجا قرار دارد را تحت نظارت دقیق و شدید قرار دهد که مزیت بزرگی محسوب می شود.

برای آگاهی و خرید دوربین سانل حتما روی لینک بزنید.

دوربین مداربسته تحت شبکه سانل

دوربین مداربسته تحت شبکه چیست؟

دوربین مداربسته تحت شبکه یا آی پی دستگاهی است که به کمک تکنولوژی تصاویر و ویدیوها را در زمان واقعی از طریق اینترنت ارسال می‌ کند. این دوربین‌ ها به صورت مستقیم به شبکه محلی یا شبکه‌ های بی‌ سیم متصل می ‌شوند و برای مشاهده و کنترل تصاویر از طریق اینترنت، عملا نیازی به کابل‌ های عمومی مانند کابل کواکسیال ندارند.

با توجه به ویژگی‌ ها و امکاناتی که دوربین مداربسته تحت شبکه سانل دارند، در بسیاری از موارد از آنها در سیستم‌ های نظارت و امنیت استفاده می‌ شود. برخی از مزایای استفاده از دوربین مداربسته تحت شبکه عبارتند از:

کیفیت تصویر بالا:

دوربین مداربسته تحت شبکه سانل توانایی ضبط و پخش تصاویر با کیفیت بالا را دارند. از آنجا که این دوربین‌ ها از رزولوشن بالاتری نسبت به دوربین‌ های آنالوگ برخوردار هستند، تصاویر با جزئیات دقیق‌ تری را به مدیران سیستم نمایش می‌ دهند.

دید در شب:

برخی از نمونه دوربین مداربسته تحت شبکه سانل، توانایی دید در شب را دارند و با استفاده از تکنولوژی‌ هایی مانند فیلترهای چرخان، این دوربین ‌ها به ما در محیط‌ های کم نور کمک می ‌کنند تا تصاویر را با کیفیت مناسبی ببینیم و امنیت به نحو احسن برقرار شود.

قابلیت اطلاع رسانی:

یکی از مزیت‌ های ویژه دوربین مداربسته تحت شبکه سانل، قابلیت اطلاع رسانی و هشدار دهی است. با اتصال این دوربین‌ ها به شبکه، می‌ توان به راحتی هشدارهای مربوط به تغییرات در مکانی که دوربین نصب شده است را دریافت کرد. علاوه بر این، با استفاده از نرم افزار‌های مربوطه می‌ توان تصاویر را در هر زمان و هرمکان از طریق تلفن همراه یا رایانه دستی مشاهده کرد.

ذخیره سازی داده‌ ها:

اکثریت دوربین مداربسته تحت شبکه سانل توانایی ضبط و ذخیره سازی ویدیوها را دارند. این ویژگی به شما اجازه می‌ دهد تا حتی در صورت عدم حضور در محل نصب دوربین، به تصاویر ضبط شده بعدا دسترسی پیدا کنید.

امنیت شبکه:

تکنولوژی و قابلیت‌ های امنیتی که در دوربین‌ های مداربسته تحت شبکه موجود است، شامل رمزگذاری، ورود اجباری با رمز عبور و دسترسی کاربران مشخص شده است. بدین ترتیب، تصاویر توسط برای برخی افراد رمزگذاری شده و امنیت شبکه حفظ می ‌شود.

 

دوربین مداربسته تحت شبکه سانل
دوربین مداربسته تحت شبکه سانل

دوربین مدار بسته تحت شبکه سانل چه کاربردهایی دارد؟

دوربین مداربسته تحت شبکه کاربردهای متنوعی دارد که عبارتند از:

نظارت و امنیت:

دوربین مداربسته تحت شبکه سانل برای تامین امنیت و نظارت در اماکن مختلف مانند خانه، دفتر، فروشگاه، بانک، شرکت و غیره استفاده می ‌شوند. این دوربین‌ ها قابلیت ضبط تصاویر را دارا بوده و به صورت آنلاین نیز قابل مشاهده هستند و به برقراری امنیت کمک می کنند.

حفاظت و پیشگیری:

نصب دوربین مداربسته تحت شبکه سانل در مکان هایی که خطر سرقت، نقض حریم خصوصی یا وقوع جرم و حوادث مختلف وجود دارد تا حدی باعث حفاظت و پیشگیری می‌ شود. حضور دوربین‌ های مداربسته می ‌تواند اشخاص را تا حد زیادی از انجام اقدامات غیر قانونی منع کند.

توصیه می کنم حتما به مقاله ی معرفی برند سانل سر بزنید.

نظارت و مدیریت ترافیک:

دوربین مداربسته تحت شبکه سانل در خیابان‌ ها، بزرگراه‌ ها، ایستگاه‌ های وسایل نقلیه عمومی و مکان‌ های عمومی دیگر نصب می‌ شوند تا نظارت و مدیریت ترافیک انجام شود. این دوربین‌ ها می‌ توانند اطلاعات راجع به تردد خودروها و وسایل نقلیه عمومی را جمع‌ آوری و به آنالیز و پردازش بپردازند.

نظارت بر محیط های صنعتی:

دوربین مداربسته تحت شبکه سانل در صنایع مختلف مانند کارخانه‌ ها، ایستگاه‌ های برق، معادن و دیگر محیط‌ های صنعتی، برای نظارت بر فعالیت‌ ها، کنترل و پیشگیری از وقوع حوادث استفاده می‌ شوند. این دوربین‌ ها می ‌توانند تا حد زیادی به ایمنی و بهبود کارایی در صنعت کمک کنند.

مانیتورینگ و کنترل:

دوربین مداربسته تحت شبکه سانل می‌ توانند برای مانیتورینگ و کنترل محیط‌ های مختلف مثل سالن‌ ها، سرورها، دیتاسنترها و غیره استفاده شوند. این دوربین‌ ها به مدیریت اطلاعات، امنیت و کاهش خطاهای احتمالی کمک شایسته ای قطعا خواهند کرد.

ویژگی های دوربین مداربسته تحت شبکه سانل:

به صورت کلی، ویژگی‌ های دوربین مداربسته تحت شبکه آی پی عبارتند از:

کیفیت تصویر بالا:

قدرت دوربین در ضبط و انتقال تصاویر با کیفیت بالا

رزولوشن بالا:

قابلیت ضبط تصاویر با رزولوشن بالا برای رصد جزئیات دقیق تر

اتصال به شبکه:

داشتن قابلیت اتصال به شبکه اینترنت و توانایی اشتراک گذاری ویدیو و عکس‌ ها

توانایی پوشش زاویه دید وسیع:

داشتن زاویه دید وسیع تا بتواند منطقه یا محیط وسیعی را پوشش دهد.

قابلیت ضبط تصاویر:

ضبط تصاویر به صورت مستقیم بر روی هارد دیسک یا کارت حافظه.

قابلیت حرکت پذیری:

قابلیت چرخش در هنگام ضبط تصاویر و انتقال دید دوربین به جهت‌های مختلف

استانداردهای امنیتی:

دیگر ویژگی دوربین مداربسته تحت شبکه سانل پشتیبانی از استانداردهای امنیتی مانند قفل رمزگذاری، ورودی و خروجی سیگنال و سایر تنظیمات امنیتی است.

استفاده از فناوری‌ های پیشرفته:

مثل تکنولوژی تشخیص حرکت و تشخیص چهره، تشخیص صدا و یا رهگیری هوشمند سوژه ها.

بدون نیاز به دی وی آر:

دوربین مداربسته تحت شبکه سانل می تواند بدون دستگاه ذخیره و به صورت ابری نیز خدمات ارائه دهد یعنی تصاویر به صورت مستقیم از طریق اینترنت روی سرور ذخیره می گردد تا از هر جایی امکان دسترسی به آنها وجود داشته باشد.

فشرده‌سازی تصویر ویدیویی:

قابلیت ضبط تصاویر با فشرده‌ سازی مناسب برای صرفه‌ جویی در فضای ذخیره سازی.

قابلیت استفاده در شب و روز:

دستگاه توانایی برقراری ارتباط تصویری با کیفیت مناسب در ساعات شب و روز را دارد و می تواند امنیت را برقرار سازد.

مجهز به نوع مناسب لنز:

دوربین مداربسته تحت شبکه سانل بسته به نیاز شما امکان قرار دادن لنز بر رویش هست تا امنیت به خوبی شکل بگیرد.

قابلیت پشتیبانی از شبکه بی‌ سیم:

دوربین سانل این امکان را به کاربر می ‌دهد که دوربین را به صورت بی ‌سیم به شبکه متصل کند.

قابلیت پخش زنده:

قابلیت پخش زنده تصاویر دوربین از طریق اینترنت یا شبکه داخلی ممکن است.

 

در انتها

همان طور که در مقاله بالا دیدید و دانستید دوربین مداربسته تحت شبکه سانل به واسطه ویژگی های خوب و منحصر به فردی که دارد در بسیاری از جاها برای تامین امنیت مورد استفاده قرار می گیرد تا سازمان ها و شرکت ها درگیر کابل کشی نباشند.

در آخر لازم به ذکر است که شرکت اپکس ایران با سال ها تجربه در زمینه نصب و راه اندازی دوربین مداربسته تحت شبکه آمادگی دارد تا خدماتش را به شما شرکت ها و سازمان ها ارائه نماید. برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر با شماره های واحد روابط عمومی ما تماس حاصل فرمایید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شرکت اپکس ایران

دوربین مداربسته
اینترنت وایرلس اختصاصی
اینترنت تی دی ال تی ای
سرویس و نگهداری دوربین مداربسته
پشتیبانی شبکه
سیستم های حفاظتی

همکاری با ما

ما در اپکس ایران، در جستجوی همیشگی بهترین‌ها هستیم. بهترین‌ها کسانی هستند که به استعدادها و شایستگی‌های خود واقفند و پیوسته سه ضلع دانش، مهارت و شایستگی‌های خود را توسعه میدهند.
ما بر این باوریم که هر فرد مستعد و شایسته‌ای در بازار کار میهن عزیزمان، جزئی از مجموعه ماست که ما مشترکاً در جستجوی هم هستیم و با حضور و همکاری ایشان بالنده تر و موفقتر از قبل خواهیم بود.جهت معرفی خود به بخش ارتباط با ما مراجعه نمایید.

تماس با ما

تلفن : 56220026-021

دفتر شهرک صنعتی شمس آباد : جنب ورودی شهرک صنعتی شمس آباد، لاین کندرو، مجتمع امام رضا (ع)

شرکت اپکس ایران

دوربین مداربسته
اینترنت وایرلس اختصاصی
اینترنت تی دی ال تی ای
سرویس و نگهداری دوربین مداربسته
پشتیبانی شبکه
سیستم های حفاظتی

تماس با ما

تلفن : 56220026-021

دفتر شهرک صنعتی شمس آباد : جنب ورودی شهرک صنعتی شمس آباد، لاین کندرو، مجتمع امام رضا (ع)

همکاری با ما

ما در اپکس ایران، در جستجوی همیشگی بهترین‌ها هستیم. بهترین‌ها کسانی هستند که به استعدادها و شایستگی‌های خود واقفند و پیوسته سه ضلع دانش، مهارت و شایستگی‌های خود را توسعه میدهند.
ما بر این باوریم که هر فرد مستعد و شایسته‌ای در بازار کار میهن عزیزمان، جزئی از مجموعه ماست که ما مشترکاً در جستجوی هم هستیم و با حضور و همکاری ایشان بالنده تر و موفقتر از قبل خواهیم بود.جهت معرفی خود به بخش ارتباط با ما مراجعه نمایید.