CCTV recovery methods

بهترین روش ریکاوری دوربین مداربسته

دوربین های مداربسته کلا با مشکلات زیادی مواجه می شوند که یکی از این مشکلات شایع مشکل از دست رفتن تصاویر و عکس های موجود بر روی هارد آنها می باشد که در صورت داشتن اطلاعات کافی به راحتی قابل حل است و میتوان آنها را بازیابی کرد.

ریکاوری دوربین مداربسته شامل روش های مختلفی است که معمولا هر کس با توجه به تجربه و حساسیت اطلاعاتی که پاک شده از یکی از این روش ها برای بازیابی بهره می برد تا به آن چیزی که می خواهد دست پیدا کند.

به طور کل اگر در این زمینه اطلاعات و آگاهی کافی ندارید بهتر است از افرادی که در این کار به مدت طولانی فعال هستند کمک بگیرید تا خدای نکرده اطلاعات مهم و ارزشمندتان به طور کامل از دست نروند و از دسترس خارج نشوند.

به کار گرفتن روش نامناسب ریکاوری دوربین مداربسته نه تنها باعث بازگشت تصاویر و عکس ها نخواهد شد بلکه کار را بسیار سخت تر از گذشته می کند و بازیابی را با سختی بیشتری مواجه می سازد تا حتی متخصص هم بعد از این اشتباه نتواند به راحتی این اطلاعات را بازگرداند.

منظور از ریکاوری دوربین مداربسته چیست؟

ریکاوری دوربین مداربسته به معنای بازیابی تنظیمات یا اطلاعات موجود بر روی دوربین است که از اهمیت بسیار بالایی برای صاحب تجهیزات برخوردار می باشد. در برخی موارد، مشکلاتی مثل ریست فکتوری کردن موجب دور از دسترس قرار گرفتن آنها می شود.

به طور کل عملیات ریکاوری دوربین معمولا شامل بازیابی تمامی تنظیمات، رمز عبور ها و اطلاعات موجود بر روی دستگاه ذخیره مرکزی می باشد و معمولا بازگرداندن آنها با سختی زیادی همراه است و نیاز به اطلاعات زیادی دارد.

انواع روش ریکاوری دوربین مداربسته:

روش های زیادی برای ریکاوری دوربین مداربسته وجود دارد و بسیار اهمیت دارد که افراد استفاده کننده یا متخصصان روش مناسب را برای بازیابی اطلاعات به کار بگیرند تا خدای نکرده اطلاعات به صورت دائم و همیشگی از دست نرود. در ادامه بعضی از این روش ها را می گوییم که عبارتند از:

ریکاوری دوربین مداربسته

برای کسب اطلاع در زمینه ی نصب دوربین مداربسته در تهران حتما روی لینک بزنید.

CCTV recovery methods

جستجو در سطل زباله:

ممکن است به دستگاه برای تصاویر یا ویدیوهای خاصی مراجعه کنید ولی با کمال تعجب ببینید که هیچ کدام از آنها در دسترس نیستند و بر اثر خطای انسانی یا نرم افزاری غیر قابل دسترس به نظر می رسند، در چنین مواردی اولین کاری که باید برای ریکاوری دوربین مداربسته کرد مراجعه به سطح زباله دستگاه ذخیره مرکزی می باشد.

این سطل زباله معمولا به صورت نرم افزاری بر روی سیستم دستگاه ذخیره مرکزی وجود دارد و در پاره ای از اوقات می توان اطلاعاتی را که ظاهرا از دست رفته اند با مراجعه به آنها بازیابی کرد و موجب ریکاوری دوربین مداربسته شد.

معمولا در این روش با مراجعه به سطل زباله اگر اطلاعات به صورت کامل حذف نشده باشد اقدام به ریستور آنها می کنند تا تصاویر و ویدئوها به جای اول خود برگردد و برای افراد قابل دسترسی باشد، البته این روش همیشه به کار نمی آید ولی در پاره ای از اوقات کمک می کند تا وقت و هزینه بیشتری صرف ریکاوری دوربین مداربسته نشود، برای همین بهتر است در اول کار این روش را امتحان کنید تا شاید به نتیجه مطلوب برسید.

استفاده از نرم افزارهای ریکاوری:

نرم افزارهای مختلفی برای ریکاوری دوربین‌ مداربسته وجود دارد. هر کدام از این نرم افزارها خصوصیات مخصوص به خود را دارند و می توانند برای این کار مفید واقع شوند. در ادامه چند نمونه مهم تر و معروف تر را نام برده و برایتان معرفی خواهیم کرد که عبارتند از:

Gihosoft Free Photo Recovery

 این نرم افزار قدرتمند و رایگان قابل استفاده برای بازیابی تصاویر و ویدئوهای حذف شده از هارد دوربین مداربسته است. این نرم افزار قابلیت بازیابی فرمت ‌های مختلف را دارد و با عملکرد ساده و سریع خود، می‌ تواند برای کاربران تازه کار نیز مفید باشد و آنها را به اطلاعات از دست رفته شان برساند.

EaseUS Data Recovery Wizard

 نرم افزاری رایگان برای ریکاوری دوربین مداربسته می باشد که برای بازیابی داده‌ های انواع حافظه‌ ها، از جمله هارد دوربین مناسب است. قابلیت بازیابی تصاویر، ویدئوها، اسناد، فایل‌ های صوتی و سایر فرمت‌های رایج را دارد و می تواند به شما در این راه کمک کند.

Stellar Photo Recover

 این نرم افزار نیز قابلیت ریکاوری دوربین مداربسته را دارد و میتواند فایل‌ های تصویری و ویدئویی را روی هارد برگرداند. با استفاده از امکانات پیشرفته خود، اطلاعات حذف شده را پیدا و کامل بازیابی می ‌کند. همچنین، این نرم افزار امکان اسکن را تا عمق گسترده و چند لایه ارائه می‌ دهد تا اطلاعات بیشتری در دسترس باشند.

Recoverit Data Recovery

 نوعی نرم افزار بازیابی قوی و کارآمد برای ریکاوری دوربین مداربسته می باشد که داده‌ های از دست رفته هارد را می تواند برگرداند. این نرم افزار قابلیت بازیابی فرمت‌ های مختلف از جمله تصاویر، ویدئوها و غیره را دارد و دارای محیط کاربری ساده است و افراد کم تجربه نیز می توانند با آن کار کنند.

ریکاوری با فایل پشتیبان:

ریکاوری دوربین مداربسته از طریق فایل پشتیبان یکی از روش هایی است که کاربرد دارد و به کار گرفته می شود و به صورت مراحل زیر انجام می گیرد، این روش یکی از ایمن ترین شیوه ها برای بازیابی اطلاعات می باشد.

معمولا سیستم ها اطلاعات مهم را به صورت دوره ای در جایی بر روی هارد یا اینترنت ذخیره می کنند تا در صورت پیش آمدن هر گونه مشکلی استفاده کننده بتواند به آن اطلاعات دسترسی پیدا کند و بتواند آنها را به دست بیاورد.

این شیوه اگرچه ممکن است وقت گیر باشد ولی هیچ گونه عمل نرم افزاری نیاز نیست بر روی داده های قبلی صورت بگیرد و به همین دلیل در اسرع وقت اطلاعات ویدئویی یا تصویری در اختیارتان قرار می گیرد تا بتوانید از آنها بهره ببرید.

نحوه ریکاوری هارد دوربین مداربسته
How to recover CCTV hard drive

کمک گرفتن از متخصص:

یکی از روش های مرسوم برای ریکاوری دوربین مداربسته کمک گرفتن از افراد متخصصی است که در این زمینه اطلاعات کافی را دارند و می توانند به شما کمک کنند تا اطلاعاتی را که از دست داده اید به دست آورید تا مورد استفاده قرار دهید.

این متخصص ها ابتدا ایراد یابی می کنند تا بفهمند به چه دلیل اطلاعات کیس ذخیره حذف شده تا دوباره این مشکل برایتان پیش نیاید، تمامی اتصالات و نرم افزارها را بررسی می کنند تا پی به این موضوع ببرند و سیستم را در وضعیت مناسب قرار دهند.

بعد از این که مشکل شناسایی و رفع شد با استفاده از تمامی روش هایی که در بالا گفتیم و معرفی کردیم البته با تشخیص شیوه مناسب برای ریکاوری دوربین اقدامات لازم را انجام می دهند و اطلاعاتی که دور از دسترس بودند را دوباره در دسترس قرار می دهند.

بهترین روش ریکاوری دوربین مداربسته:

قطعا بهترین و ایمن ترین روش استفاده از متخصص کاربلد و با تجربه برای ریکاوری اطلاعات دوربین می باشد و بهتر است است برای دسترسی به اطلاعات خود این روش را به کار بگیرید تا اطلاعات خدای نکرده به طور کامل از دست نروند.

اگر چه این روش ریکاوری دوربین مداربسته همراه با هزینه است ولی زمانی که اطلاعات حیاتی باشد این هزینه را باید انجام داد تا با خیال راحت بتوان به آنها رسید و مورد استفاده شان قرار داد، البته باز هم تصمیم گیرنده نهایی خود شما هستید و صلاح کار خود را قطعا بهتر می دانید و تشخیص می دهید.

در آخر لازم به ذکر است که شرکت اپکس ایران با سال ها تجربه در زمینه خدمات پس از فروش سیستم های نظارتی، آمادگی دارد تا در صورت پیش آمدن مشکل، آن را برای شما کاملا حل نماید. برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر با شماره های واحد روابط عمومی ما تماس حاصل فرمایید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شرکت اپکس ایران

دوربین مداربسته
اینترنت وایرلس اختصاصی
اینترنت تی دی ال تی ای
سرویس و نگهداری دوربین مداربسته
پشتیبانی شبکه
سیستم های حفاظتی

همکاری با ما

ما در اپکس ایران، در جستجوی همیشگی بهترین‌ها هستیم. بهترین‌ها کسانی هستند که به استعدادها و شایستگی‌های خود واقفند و پیوسته سه ضلع دانش، مهارت و شایستگی‌های خود را توسعه میدهند.
ما بر این باوریم که هر فرد مستعد و شایسته‌ای در بازار کار میهن عزیزمان، جزئی از مجموعه ماست که ما مشترکاً در جستجوی هم هستیم و با حضور و همکاری ایشان بالنده تر و موفقتر از قبل خواهیم بود.جهت معرفی خود به بخش ارتباط با ما مراجعه نمایید.

تماس با ما

تلفن : 56220026-021

دفتر شهرک صنعتی شمس آباد : جنب ورودی شهرک صنعتی شمس آباد، لاین کندرو، مجتمع امام رضا (ع)

شرکت اپکس ایران

دوربین مداربسته
اینترنت وایرلس اختصاصی
اینترنت تی دی ال تی ای
سرویس و نگهداری دوربین مداربسته
پشتیبانی شبکه
سیستم های حفاظتی

تماس با ما

تلفن : 56220026-021

دفتر شهرک صنعتی شمس آباد : جنب ورودی شهرک صنعتی شمس آباد، لاین کندرو، مجتمع امام رضا (ع)

همکاری با ما

ما در اپکس ایران، در جستجوی همیشگی بهترین‌ها هستیم. بهترین‌ها کسانی هستند که به استعدادها و شایستگی‌های خود واقفند و پیوسته سه ضلع دانش، مهارت و شایستگی‌های خود را توسعه میدهند.
ما بر این باوریم که هر فرد مستعد و شایسته‌ای در بازار کار میهن عزیزمان، جزئی از مجموعه ماست که ما مشترکاً در جستجوی هم هستیم و با حضور و همکاری ایشان بالنده تر و موفقتر از قبل خواهیم بود.جهت معرفی خود به بخش ارتباط با ما مراجعه نمایید.