استخدام در شمس آباد

استخدام در شمس آباد چگونه است؟

یکی از جاهایی که همیشه برای استخدام مورد توجه افراد تهرانی و شهرستانی قرار دارد شهرک شمس آباد می باشد، این شهرک به علت گستردگی و فراوانی صنایعی که در آن فعال هستند معمولا افراد زیادی را در حوزه های مختلف مشغول به کار می کند.

استخدام در شمس آباد مانند بسیاری از جاهای دیگر شرایط مخصوص به خود را داد و افراد برای این که مورد توجه شرکت ها قرار بگیرند باید سن و سال مناسب، تخصص کافی و انگیزه بالا داشته باشند تا مورد توجه شرکت ها قرار بگیرند.

در حقیقت تمامی شرکت هایی که نیرو استخدام می کنند به دنبال افرادی می گردند که توانایی بالایی داشته باشند و بتوانند موجب رشد و بهبود اوضاع شرکت شوند، در حقیقت استخدام در شمس آباد به آسانی که بعضی ها می پندارند هم نیست.

معمولا استخدام در شمس آباد شامل افراد تحصیل کرده و فرهیخته مثل مهندسان، معماران و از این دست می شود و در کنارش قشر کارگر متخصص تا کارها و امورات شرکت ها به صورتی کاملا مناسب به جلو پیش برود.

برای کسب اطلاعات کافی ذر زمینه ی شهرک صنعتی شمس آباد، حتما روی لینک بزنید.

استخدام در شمس آباد

سن و سال استخدام در شهرک شمس آباد:

استخدام در شهرک شمس آباد شرایط خاص خود را دارد که یکی از این موارد مربوط به سن و سال افراد می باشد که با توجه به نوع شغل ممکن است با هم متفاوت باشد و نمی توان دقیقا یک نسخه را برای تمامی شرکت های فعال در آنجا پیچید.

سوای از این مسئله ای که گفته شد استخدام در شمس آباد کاملا بستگی به واحد استخدام در شرکت ها دارد که چه شرایطی را تعیین کنند، ممکن است بعضی از شرکت ها به دنبال نیروی جوان باشند و بعضی دیگر برایشان سابقه کار اهمیت داشته باشد و سن هیچ اهمیتی نداشته باشد.

اما به طور کل شرکت های حاضر در این شهرک نیروی کمتر از 18 سال را معمولا به استخدام در نمی آورند که آن هم شرایط خاصی دارد، البته باید این نکته را نیز در نظر گرفت که شرکت ها ملزم به رعایت قانون کار هستند و همین معمولا سن استخدام را به بالای بیست سال در صورتی که طرف به سربازی برود و برگردد می رساند.

در هر صورت، برای هر شغل خاص، ممکن است الزامات مخصوصی وجود داشته باشد که می توانید با مطالعه آگهی‌ های استخدام مرتبط با واحد استخدام در شمس آباد تماس حاصل کنید و آنها را دریافت نمایید تا شانس خود را برای استخدام در شرکت های حاضر در شهرک بیازمایید.

شرایط استخدام در شهرک شمس آباد:

معمولا استخدام در شمس آباد نیاز به شرایطی دارد که بسیاری از شرکت ها برای خود تعیین می کنند در ادامه به بعضی از این شرایط اشاره می کنیم تا با آن آشنایی پیدا کنید که عبارتند از:

تحصیلات:

برای استخدام در شمس آباد بسته به شغل مورد نظر، ممکن است نیاز به مدرک تحصیلی خاصی باشد. به طور کلی، داشتن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم یا مدرک معادل آن برای افراد مراجعه کننده و خواهان شغل الزامی است.

تجربه کاری:

برخی شغل‌ها نیازمند تجربه کاری هستند. میزان تجربه مورد نیاز، بسته به شغل مورد نظر ممکن است متفاوت باشد و بهتر است این شرایط را از قسمت استخدامی شرکت ها بپرسید.

مهارت‌ های تخصصی:

برخی شغل‌ ها نیازمند داشتن مهارت‌ های تخصصی در حوزه‌ های خاصی می ‌باشند. متقاضیان باید بتوانند این مهارت‌ ها را کسب کنند تا مورد توجه شرکت ها قرار بگیرند.

به عنوان مثال، برای استخدام در بعضی از شرکت های خاص ممکن است لازم باشد که مصاحبه و یا امتحان عملی خاصی را پشت سر بگذارید تا برای استخدام مورد توجه قرار بگیرید. در هر صورت، برای کسب اطلاعات دقیق تر و جزئی تر درباره شرایط استخدام در شمس آباد بهتر است به دفتر استخدام شرکت ها یا سایت رسمی آن مراجعه کنید.

تخصص هایی مورد نیاز در شمس آباد برای استخدام:

استخدام در شمس آباد بستگی به نیازهای شرکت ها و صنایع مختلف در این منطقه دارد. اما در زیر تعدادی تخصص که معمولا برای استخدام بیشتر مورد توجه قرار دارند را نام برده و بررسی می ‌کنیم تا شما خواننده عزیز و گرامی با آنها آشنایی پیدا کنید.

مطالعه بیشتر: تاثیرات شمس آباد بر توسعه ی حسن آباد

Employment in an industrial town

مهندس مکانیک:

وجود مهندس مکانیک برای طراحی، توسعه و نگهداری ماشین ‌آلات و سیستم‌ های مکانیکی در شمس آباد اهمیت دارد؛ برای همین این افراد به راحتی مورد توجه قرار می گیرند تا امور فنی شرکت ها را به خوبی هر چه تمام تر به جلو پیش ببرند.

مهندس برق:

یکی از تخصص هایی است که افراد به راحتی تحت استخدام در شمس آباد قرار می گیرند، زیرا بیشتر دستگاه های واحد تولید و دیگر بخش ها با برق کار دارند و ضرورت دارد مهندس برق مداوم به آنها سرکشی کند تا به خوبی فعال بمانند تا تولید متوقف نشود و شرکت ها ضرر نکنند.

کارشناس بازرگانی:

برای استخدام در شمس آباد اگر تخصص کارشناس بازرگانی داشته باشید بدون شک بی کار نخواهید ماند و جذب می شوید، بسیاری از این شرکت ها برای خرید و فروش مواد اولیه و تولیدات خود نیاز به چنین افرادی دارند تا ارتباطات را با شرکت های دیگر به نحو مناسب شکل بدهند.

کارشناس امنیت شبکه:

با توجه به جمعیت بالای شمس آباد و فعالیت آنلاین کسب ‌و کارها، نیاز به کارشناسان امنیت شبکه و مخابرات برای حفاظت از اطلاعات و تامین ارتباطات امن وجود دارد، معمولا شرکت های حاضر در شهرک برای این مورد خاص به دنبال افرادی با توانمندی بالا می گردند تا امنیت سایبری آنها را تضمین نمایند.

تکنسین تعمیرات و نگهداری:

معمولا تمام شرکت های حاضر که دنبال استخدام در شمس آباد هستند همیشه افراد متخصص در حوزه تعمیر و نگهداری تجهیزات را نیاز دارند، در حقیقت وجود این افراد متضمن سلامت تجهیزات خطوط تولید می باشد و شرکت ها به وجود آنها نیاز مبرم دارند.

کارشناس بازاریابی:

در صنایعی که در شمس آباد فعال هستند مانند خودروسازی، نفت و صنایع غذایی، نیاز به کارشناسان بازاریابی برای تحلیل بازار، تبلیغات و راهبردهای فروش وجود دارد، معمولا برای استخدام در شمس آباد اگر این تخصص را داشته باشید به راحتی مورد توجه شرکت ها قرار خواهید گرفت و دست خالی بر نمیگردید.

استخدام در شهرک صنعتی

میزان حقوق افراد استخدام شده در شمس آباد:

میزان حقوق افراد تحت استخدام در شمس آباد کاملا به شغل، سابقه کار، سطح تحصیلات و دیگر عوامل و متغیرات با توجه به فعالیت شرکت بستگی دارد. بنابراین، نمی ‌توان میانگین دقیقی را برای حقوق در این منطقه تعیین کرد.

با این حال، در بخش خدمات، حقوق کارمندان تحت استخدام در شمس آباد معمولا طبق اداره کار می باشد که همراه با بیمه و بعضی از مزایا با توجه به فعالیت شرکت شامل حالشان می شود، در حوزه تولید و صنعت معمولا با توجه به سختی بیشتر کار و تخصص بیشتر میزان حقوق اندکی بالاتر است و افراد با توجه به تخصص و ساعت کار خود از شرکت ها دریافتی دارند.

در عرصه آموزش، حقوق مربیان و کادر آموزشی نیز با سایر مشاغل متفاوت است. به طور کلی، با توجه به حساسیت و اهمیت شغل این افراد میزان حقوق بهتری نسبت به کارگران دریافت می کنند که شامل بعضی از مزایا نیز می شود که بستگی به شرکت دارد.

از آنجا که میزان تحصیلات، سابقه کار و عوامل متعدد دیگر تاثیر مستقیم برای استخدام در شمس آباد دارد، معمولا بر روی حقوق نیز تاثیر مستقیم می گذارد. همچنین، این ارقام با توجه به تورمی که کشورمان دچارش می باشد سالانه مدام در حال تغییر می ‌باشند و شرایط اقتصادی دریافتی افراد استخدامی در این شهرک را تعیین می کند.

اگر جوان هستید و دنبال استخدام در شمس آباد هستید به شما توصیه می کنیم که تخصص های مد نظر شرکت های حاضر در این شهرک را زیر نظر بگیرید و برای آموزش دیدن اقدامات لازم را انجام دهید تا میزان شانس بیشتری برای استخدام داشته باشید.

در آخر لازم به ذکر است که شرکت اپکس ایران با سال ها تجربه در زمینه نصب تجهیزات نظارتی و مخابراتی آمادگی دارد تا خدمات خود را به شما شرکت های صنعتی حاضر در شهرک شمس آباد ارائه نماید. برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر با شماره های واحد روابط عمومی ما تماس حاصل فرمایید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شرکت اپکس ایران

دوربین مداربسته
اینترنت وایرلس اختصاصی
اینترنت تی دی ال تی ای
سرویس و نگهداری دوربین مداربسته
پشتیبانی شبکه
سیستم های حفاظتی

همکاری با ما

ما در اپکس ایران، در جستجوی همیشگی بهترین‌ها هستیم. بهترین‌ها کسانی هستند که به استعدادها و شایستگی‌های خود واقفند و پیوسته سه ضلع دانش، مهارت و شایستگی‌های خود را توسعه میدهند.
ما بر این باوریم که هر فرد مستعد و شایسته‌ای در بازار کار میهن عزیزمان، جزئی از مجموعه ماست که ما مشترکاً در جستجوی هم هستیم و با حضور و همکاری ایشان بالنده تر و موفقتر از قبل خواهیم بود.جهت معرفی خود به بخش ارتباط با ما مراجعه نمایید.

تماس با ما

تلفن : 56220026-021

دفتر شهرک صنعتی شمس آباد : جنب ورودی شهرک صنعتی شمس آباد، لاین کندرو، مجتمع امام رضا (ع)

شرکت اپکس ایران

دوربین مداربسته
اینترنت وایرلس اختصاصی
اینترنت تی دی ال تی ای
سرویس و نگهداری دوربین مداربسته
پشتیبانی شبکه
سیستم های حفاظتی

تماس با ما

تلفن : 56220026-021

دفتر شهرک صنعتی شمس آباد : جنب ورودی شهرک صنعتی شمس آباد، لاین کندرو، مجتمع امام رضا (ع)

همکاری با ما

ما در اپکس ایران، در جستجوی همیشگی بهترین‌ها هستیم. بهترین‌ها کسانی هستند که به استعدادها و شایستگی‌های خود واقفند و پیوسته سه ضلع دانش، مهارت و شایستگی‌های خود را توسعه میدهند.
ما بر این باوریم که هر فرد مستعد و شایسته‌ای در بازار کار میهن عزیزمان، جزئی از مجموعه ماست که ما مشترکاً در جستجوی هم هستیم و با حضور و همکاری ایشان بالنده تر و موفقتر از قبل خواهیم بود.جهت معرفی خود به بخش ارتباط با ما مراجعه نمایید.